Меню
Ваш кошик

Вуличні крісла Gossip 621 з технополімеру

Вуличні крісла для кафе Gossip 621 та для літніх терас ресторанів ⚡ Меблі для HoReCa від Вілла Ванілла

Вуличні крісла для кафе Gossip 621 та літніх терас ресторанів, немов вишукана страва від шефа. Кажуть, що якщо в ресторані смачно і недорого годують, то і сидіти гості будуть на чому завгодно. Однак ціна це лише маленька частина правди. Адже є люди-гурмани, які приділяють набагато більше часу самим стравам. А крім цього затишній обстановці і особливій атмосфері закладу. Необхідно надати їм такі умови, коли вони не зможуть відмовити собі в ще одному делікатесі. Якщо ваш заклад красивий і смачний, дозвольте собі зробити його ще і зручним. Вуличні крісла для кафе Gossip 621 - допоможуть в цьому наші.
Виробник: Pedrali Артикул: 621rg
Крісло Gossip 621r Recycled GreyОригінальне крісло округлих та плавних форм, виготовлене з поліпропілену. Воно дуже легке, що штабелюється і невибагливе в обслуговуванні. Відповідно до прагнення Pedrali до екологічної відповідальності, крісло Gossip 621r RG виробляється на 100% із переробленого ..
3 880 ₴
Виробник: Pedrali Артикул: 621ne
Крісло Gossip 621 NeroОригінальне крісло округлих та плавних форм, виготовлене з поліпропілену. Воно дуже легке, що штабелюється і невибагливе в обслуговуванні. Відповідно до прагнення Pedrali до екологічної відповідальності, крісло Gossip також виробляється у версії на 100% із переробленого мат..
3 880 ₴
Крісло Gossip 621 Sand Крісло Gossip 621 Sand
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 621sa
Крісло Gossip 621 SandОригінальне крісло округлих та плавних форм, виготовлене з поліпропілену. Воно дуже легке, що штабелюється і невибагливе в обслуговуванні. Відповідно до прагнення Pedrali до екологічної відповідальності, крісло Gossip також виробляється у версії на 100% із переробленого мат..
3 880 ₴
Крісло Gossip 621 Verde Крісло Gossip 621 Verde
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 621ve
Крісло Gossip 621 VerdeОригінальне крісло округлих та плавних форм, виготовлене з поліпропілену. Воно дуже легке, що штабелюється і невибагливе в обслуговуванні. Відповідно до прагнення Pedrali до екологічної відповідальності, крісло Gossip також виробляється у версії на 100% із переробленого ма..
3 880 ₴
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)