Меню
Ваш кошик

Вуличні крісла Horizon з текстиленом на металевому каркасі

Вуличне крісло Horizon Safran Вуличне крісло Horizon Safran
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9001-9441
Вуличне крісло для терас і кафе Horizon SafranLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличне крісло Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві крісла для вуличних терас і кафе оснащені поперечною планкою з заднього боку спинки, що дуже полегшує пер..
6 143 ₴
Вуличне крісло Horizon Terre Cuite Вуличне крісло Horizon Terre Cuite
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9001-9078
Вуличне крісло для терас і кафе Horizon Terre CuiteLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличне крісло Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві крісла для вуличних терас і кафе оснащені поперечною планкою з заднього боку спинки, що дуже полегшу..
6 143 ₴
Вуличне крісло Horizon Noisette Вуличне крісло Horizon Noisette
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9001-9077
Вуличне крісло для терас і кафе Horizon NoisetteLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличне крісло Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві крісла для вуличних терас і кафе оснащені поперечною планкою з заднього боку спинки, що дуже полегшує п..
6 143 ₴
Вуличне крісло Horizon Pearl Вуличне крісло Horizon Pearl
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9001-9076
Вуличне крісло для терас і кафе Horizon PearlLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличне крісло Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві крісла для вуличних терас і кафе оснащені поперечною планкою з заднього боку спинки, що дуже полегшує перс..
6 143 ₴
Вуличне крісло Horizon Storm Grey Вуличне крісло Horizon Storm Grey
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9001-9075
Вуличне крісло для терас і кафе Horizon Storm GreyLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличне крісло Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві крісла для вуличних терас і кафе оснащені поперечною планкою з заднього боку спинки, що дуже полегшує..
6 143 ₴
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)