Меню
Ваш кошик

Вуличні крісла для кафе Loria 2GP з технополімеру

Крісло Loria 2GP Carbone Grafite Крісло Loria 2GP Carbone Grafite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: L02-2GP-CRBN
Вуличне крісло з технополімеру Loria 2GP Carbone Grafite Стільці і крісла Loria будти створені як рішення для різноманітних контекстів і застосувань. Колекція складається з сидінь і каркасів, які повністю взаємозамінні один з одним і можуть бути налаштовані за кольорами та оббивкою. Сидіння стільці..
4 239 ₴
Крісло Loria 2GP Gesso Cemento Крісло Loria 2GP Gesso Cemento
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: L02-2GP-GSS
Вуличне крісло з технополімеру Loria 2GP Gesso Cemento Стільці і крісла Loria будти створені як рішення для різноманітних контекстів і застосувань. Колекція складається з сидінь і каркасів, які повністю взаємозамінні один з одним і можуть бути налаштовані за кольорами та оббивкою. Сидіння стільців,..
4 239 ₴
Крісло Loria 2GP Grigio ECO Крісло Loria 2GP Grigio ECO
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: L02-2GP-GR
Вуличне крісло з технополімеру Loria 2GP Grigio ECO Стільці і крісла Loria будти створені як рішення для різноманітних контекстів і застосувань. Колекція складається з сидінь і каркасів, які повністю взаємозамінні один з одним і можуть бути налаштовані за кольорами та оббивкою. Сидіння стільців, кр..
5 128 ₴
Крісло Loria 2GP Oceano Grapfite Крісло Loria 2GP Oceano Grapfite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: L02-2GP-CN
Вуличне крісло з технополімеру Loria 2GP Oceano Grapfite Стільці і крісла Loria будти створені як рішення для різноманітних контекстів і застосувань. Колекція складається з сидінь і каркасів, які повністю взаємозамінні один з одним і можуть бути налаштовані за кольорами та оббивкою. Сидіння стільці..
4 239 ₴
Крісло Loria 2GP Quarzo Cemento Крісло Loria 2GP Quarzo Cemento
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: L02-2GP-QRZ
Вуличне крісло з технополімеру Loria 2GP Quarzo Cemento Стільці і крісла Loria будти створені як рішення для різноманітних контекстів і застосувань. Колекція складається з сидінь і каркасів, які повністю взаємозамінні один з одним і можуть бути налаштовані за кольорами та оббивкою. Сидіння стільців..
4 239 ₴
Крісло Loria 2GP Torrente Крісло Loria 2GP Torrente
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: L02-2GP-TRNT
Вуличне крісло з технополімеру Loria 2GP Torrente Стільці і крісла Loria будти створені як рішення для різноманітних контекстів і застосувань. Колекція складається з сидінь і каркасів, які повністю взаємозамінні один з одним і можуть бути налаштовані за кольорами та оббивкою. Сидіння стільців, кріс..
4 239 ₴
Крісло Loria 2GP Wine Крісло Loria 2GP Wine
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: L02-2GP-WN
Вуличне крісло з технополімеру Loria 2GP Wine Стільці і крісла Loria будти створені як рішення для різноманітних контекстів і застосувань. Колекція складається з сидінь і каркасів, які повністю взаємозамінні один з одним і можуть бути налаштовані за кольорами та оббивкою. Сидіння стільців, крісел і..
4 239 ₴
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)