Меню
Ваш кошик

Вуличні кольорові крісла для фудкортів Muze з технополімеру

Вуличні крісла для кафе Muze та для фудкортів готелів і ресторанів ⚡ Меблі для HoReCa від Вілла Ванілла

Вуличні крісла для кафе Muze - дуже важливо щоб вони були не надто м'якими, з відповідною висотою посадки, щоб гостям не потрібно було тягтися до столу. І в той же час вони повинні бути досить зручними для того, щоб гостям було приємно перебувати у вашому закладі тривалий час, допомагаючи таким чином вашому персоналу збільшувати середній чек. І найголовніша характеристика крісел - практичність. Звичайно щоб меблі служили довго потрібен догляд. Вуличні крісла для кафе Muze готові до експлуатації прямо з коробки!
Стілець Muze White Стілець Muze White
Недоступний до замовлення
Виробник: Garden4You Артикул: 12035
Пластиковий стілець Muze WhiteОригінальний дизайн стільців Muze зробив їх дуже популярними як в закладах громадського харчування, готелях, коворкінгах та публічних просторах так і для приватного використання в саду, на терасах та на міських балконах Особливості та технічні параметри Габаритні ..
2 100 ₴
Стілець Muze Sea Blue Стілець Muze Sea Blue
Недоступний до замовлення
Виробник: Garden4You Артикул: 12032
Пластиковий стілець Muze Sea BlueОригінальний дизайн стільців Muze зробив їх дуже популярними як в закладах громадського харчування, готелях, коворкінгах та публічних просторах так і для приватного використання в саду, на терасах та на міських балконах Особливості та технічні параметри Габарит..
2 100 ₴
Стілець Muze Orange Стілець Muze Orange
Недоступний до замовлення
Виробник: Garden4You Артикул: 12034
Пластиковий стілець Muze OrangeОригінальний дизайн стільців Muze зробив їх дуже популярними як в закладах громадського харчування, готелях, коворкінгах та публічних просторах так і для приватного використання в саду, на терасах та на міських балконах Особливості та технічні параметри Габаритні..
2 100 ₴
Стілець Muze Mustard Yellow Стілець Muze Mustard Yellow
Недоступний до замовлення
Виробник: Garden4You Артикул: 12033
Пластиковий стілець Muze Mustard YellowОригінальний дизайн стільців Muze зробив їх дуже популярними як в закладах громадського харчування, готелях, коворкінгах та публічних просторах так і для приватного використання в саду, на терасах та на міських балконах Особливості та технічні параметри Г..
2 100 ₴
Стілець Muze Dove Grey Стілець Muze Dove Grey
Недоступний до замовлення
Виробник: Garden4You Артикул: 12036
Пластиковий стілець Muze Dove GreyОригінальний дизайн стільців Muze зробив їх дуже популярними як в закладах громадського харчування, готелях, коворкінгах та публічних просторах так і для приватного використання в саду, на терасах та на міських балконах Особливості та технічні параметри Габари..
2 100 ₴
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)