Меню
Ваш кошик

Вуличні крісла Tatami 306 з технополімеру

Вуличні крісла для кафе Tatami 306 для популярних міських кафе ⚡ Меблі для HoReCa від Вілла Ванілла

Вуличні крісла для кафе Tatami 306 з технополімеру або металу пройшли перевірку часом і користуються неодмінним успіхом в кращих меблевих салонах Європи. Це підтверджено відповідними сертифікатами і дає можливість використовувати такі меблі в закладах громадського харчування. Замовляйте тільки якісні вуличні меблі, щоб зробити ваші інвестиції надійними і високо прибутковими. Вуличні крісла для кафе Tatami 306 допоможуть вам в цьому!
Виробник: Pedrali Артикул: 306ve
Вуличне крісло для літніх кафе Tatami 306 VerdeОригінальний стілець з поліпропілену від італійських дизайнерів Клаудіо Дондолі і Марко Поччі (Дизайн-студія Archirivolto), які ось уже довгі роки працюють з компанією Pedrali, саме її авторству належать найбільш успішні вироби фабрики. Для студії A..
4 482 ₴
Крісло Tatami 306 Sand Крісло Tatami 306 Sand
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 306sa
Крісло для вуличних кафе Tatami 306 SandОригінальний стілець з поліпропілену від італійських дизайнерів Клаудіо Дондолі і Марко Поччі (Дизайн-студія Archirivolto), які ось уже довгі роки працюють з компанією Pedrali, саме її авторству належать найбільш успішні вироби фабрики. Для студії Archiriv..
4 482 ₴
Крісло Tatami 306 Rosso
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 306ro
Вуличне крісло для літніх кафе Tatami 306 RossoОригінальне крісло з поліпропілену від італійських дизайнерів Клаудіо Дондолі і Марко Поччі (Дизайн-студія Archirivolto), які ось уже довгі роки працюють з компанією Pedrali, саме її авторству належать найбільш успішні вироби фабрики. Для студії Arc..
4 482 ₴
Крісло Tatami 306 Maroon Крісло Tatami 306 Maroon
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 306ma
Крісло для літніх майданчиків кафе Tatami 306 MaroonОригінальний стілець з поліпропілену від італійських дизайнерів Клаудіо Дондолі і Марко Поччі (Дизайн-студія Archirivolto), які ось уже довгі роки працюють з компанією Pedrali, саме її авторству належать найбільш успішні вироби фабрики. Для сту..
4 482 ₴
Крісло Tatami 306 Grey Antracite Крісло Tatami 306 Grey Antracite
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 306ga
Вуличне крісло для літніх кафе Tatami 306 Grey AntraciteОригінальний стілець з поліпропілену від італійських дизайнерів Клаудіо Дондолі і Марко Поччі (Дизайн-студія Archirivolto), які ось уже довгі роки працюють з компанією Pedrali, саме її авторству належать найбільш успішні вироби фабрики. Для..
4 482 ₴
Крісло Tatami 306 Bianco Крісло Tatami 306 Bianco
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 306bi
Вуличне крісло для тераси ресторану Tatami 306 BiancoОригінальний стілець з поліпропілену від італійських дизайнерів Клаудіо Дондолі і Марко Поччі (Дизайн-студія Archirivolto), які ось уже довгі роки працюють з компанією Pedrali, саме її авторству належать найбільш успішні вироби фабрики. Для ст..
4 482 ₴
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)