Меню
Ваш кошик

Вуличні крісла Volt HB 674 з технополімеру

Вуличні крісла для кафе Volt HB 674 для літніх терах ресторанів ⚡ Меблі для HoReCa від Вілла Ванілла

Вуличні крісла для кафе Volt HB 674 з технополімеру або металу пройшли перевірку часом і користуються неодмінним успіхом в кращих меблевих салонах Європи. Це підтверджено відповідними сертифікатами і дає можливість використовувати такі меблі в закладах громадського харчування. Замовляйте тільки якісні вуличні меблі, щоб зробити ваші інвестиції надійними і високо прибутковими. Вуличні крісла для кафе Volt HB 674 допоможуть вам в цьому!
Крісло Volt HB 674 Orange Крісло Volt HB 674 Orange
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 674ar
Вуличне крісло з високою спинкою Volt HB 674 OrangeКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технологією інже..
4 666 ₴
Крісло Volt HB 674 Blue Крісло Volt HB 674 Blue
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 674bl
Вуличне крісло з високою спинкою Volt HB 674 BlueКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технологією інжекц..
4 666 ₴
Крісло Volt HB 674 Bianco Крісло Volt HB 674 Bianco
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 674bi
Вуличне крісло з високою спинкою Volt HB 674 BiancoКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технологією інже..
4 666 ₴
Крісло Volt HB 674 Antracite Grey Крісло Volt HB 674 Antracite Grey
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 674ga
Вуличне крісло з високою спинкою Volt HB 674 Antracite GreyКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технолог..
4 666 ₴
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)