Меню
Ваш кошик

Вуличні лаунж крісла Stecca L з алюмінію

Вуличне лаунж крісло Stecca L Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCAL-VN
Елегантне вуличне лаунж крісло Stecca L BlackStecca L - це елегантне лаунж крісло із позачасовим легким дизайном, м’які лінії якого ідеально підходять для різноманітних умов, як у приміщенні, так і на вулиці. Злегка скошена та м’яко вигнута спинка й подовжене сидіння підвищують комфортність крі..
17 926 ₴
Вуличне лаунж крісло Stecca L Dark Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCAL-DB
Елегантне вуличне лаунж крісло Stecca L Dark BlueStecca L - це елегантне лаунж крісло із позачасовим легким дизайном, м’які лінії якого ідеально підходять для різноманітних умов, як у приміщенні, так і на вулиці. Злегка скошена та м’яко вигнута спинка й подовжене сидіння підвищують комфортність..
17 926 ₴
Вуличне лаунж крісло Stecca L Dark Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCAL-VD
Елегантне вуличне лаунж крісло Stecca L Dark GreenStecca L - це елегантне лаунж крісло із позачасовим легким дизайном, м’які лінії якого ідеально підходять для різноманітних умов, як у приміщенні, так і на вулиці. Злегка скошена та м’яко вигнута спинка й подовжене сидіння підвищують комфортніст..
17 926 ₴
Вуличне лаунж крісло Stecca L Dark Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCAL-GR
Елегантне вуличне лаунж крісло Stecca L Dark GreyStecca L - це елегантне лаунж крісло із позачасовим легким дизайном, м’які лінії якого ідеально підходять для різноманітних умов, як у приміщенні, так і на вулиці. Злегка скошена та м’яко вигнута спинка й подовжене сидіння підвищують комфортність..
17 926 ₴
Вуличне лаунж крісло Stecca L Senape
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCAL-SNP
Елегантне вуличне лаунж крісло Stecca L SenapeStecca L - це елегантне лаунж крісло із позачасовим легким дизайном, м’які лінії якого ідеально підходять для різноманітних умов, як у приміщенні, так і на вулиці. Злегка скошена та м’яко вигнута спинка й подовжене сидіння підвищують комфортність кр..
18 480 ₴
Вуличне лаунж крісло Stecca L White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCAL-WTH
Елегантне вуличне лаунж крісло Stecca L WhiteStecca L - це елегантне лаунж крісло із позачасовим легким дизайном, м’які лінії якого ідеально підходять для різноманітних умов, як у приміщенні, так і на вулиці. Злегка скошена та м’яко вигнута спинка й подовжене сидіння підвищують комфортність крі..
17 926 ₴
Вуличне лаунж крісло Stecca L Wine
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCAL-WN
Елегантне вуличне лаунж крісло Stecca L WineStecca L - це елегантне лаунж крісло із позачасовим легким дизайном, м’які лінії якого ідеально підходять для різноманітних умов, як у приміщенні, так і на вулиці. Злегка скошена та м’яко вигнута спинка й подовжене сидіння підвищують комфортність кріс..
17 926 ₴
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)