Меню
Ваш кошик

Вуличні стільці для кафе Costa Bistrot з технополімеру

Вуличні стільці для кафе Costa Bistrot та для фудкортів готелів і ресторанів ⚡ Меблі для HoReCa від Вілла Ванілла

Вуличні стільці для кафе Costa Bistrot - ідеальні стільці на терасу кафе у Києві

Підбір вуличних стільців для тераси ресторану потребує ретельного вивчення каталогів виробників та аналізу тисяч моделей. Проте ви можете заощадити час та довіритися досвіду фахівців Villa-Vanilla. Ми у постійному контакті з фабриками та знаємо про останні тренди. Особливо важливо це, коли стільці на терасу кафе потрібні терміново - ми забезпечимо швидку доставку з Європи!

При виборі стільців для кафе важливо враховувати:

  • Призначення (для швидкого харчування чи тривалого проведення часу)
  • Функціональність (компактність, штабелювання, зручність зберігання)
  • Колірну гаму (комбінування яскравих кольорів)
  • Матеріали (метал, технополімер, алюміній з текстиленом)
Стілець Costa Bistrot Agave Стілець Costa Bistrot Agave
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40245.16.000.06
Вуличний стілець для кафе Costa Bistrot AgaveМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: агава (agave/agave)Особливості стільців для кафе Nardi Costa Bistrot:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовува..
2 709 ₴
Стілець Costa Bistrot Tortora Стілець Costa Bistrot Tortora
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40245.10.000.06
Вуличний стілець для кафе Costa Bistrot TortoraМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: какао (Taupe/Tortora)Особливості стільців для кафе Nardi Costa Bistrot:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що вико..
2 709 ₴
Стілець Costa Bistrot Rosso Стілець Costa Bistrot Rosso
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40245.07.000.06
Вуличний стілець для кафе Costa Bistrot RossoМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: червоний (Red/Rosso)Особливості стільців для кафе Nardi Costa Bistrot:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що викорис..
2 709 ₴
Стілець Costa Bistrot Celeste Стілець Costa Bistrot Celeste
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40245.39.000.06
Вуличний стілець для кафе Costa Bistrot CelesteМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: блакитний (Blue/Celeste)Особливості стільців для кафе Nardi Costa Bistrot:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що в..
2 709 ₴
Стілець Costa Bistrot Bianco Стілець Costa Bistrot Bianco
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40245.00.000.06
Вуличний стілець для кафе Costa Bistrot BiancoМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: білий (white/bianco)Особливості стільців для кафе Nardi Costa Bistrot:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що викори..
2 709 ₴
Стілець Costa Bistrot Antracite Стілець Costa Bistrot Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40245.02.000.06
Вуличний стілець для кафе Costa Bistrot AntraciteМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: чорний (Black/Antracite)Особливості стільців для кафе Nardi Costa Bistrot:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що..
2 709 ₴
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)