Меню
Ваш кошик

Вуличні стільці для кафе Dome 260 з технополімеру

Вуличні стільці для кафе Dome 260 та для літніх терас ресторанів ⚡ Меблі для HoReCa від Вілла Ванілла

Вуличні стільці для кафе Dome 260 - ідеальні стільці на терасу кафе у Києві

Підбір вуличних стільців для тераси ресторану потребує ретельного вивчення каталогів виробників та аналізу тисяч моделей. Проте ви можете заощадити час та довіритися досвіду фахівців Villa-Vanilla. Ми у постійному контакті з фабриками та знаємо про останні тренди. Особливо важливо це, коли стільці на терасу кафе потрібні терміново - ми забезпечимо швидку доставку з Європи!

При виборі стільців для кафе важливо враховувати:

  • Призначення (для швидкого харчування чи тривалого проведення часу)
  • Функціональність (компактність, штабелювання, зручність зберігання)
  • Колірну гаму (комбінування яскравих кольорів)
  • Матеріали (метал, технополімер, алюміній з текстиленом)
Вуличний стілець Dome 260 Atntracite Grey Вуличний стілець Dome 260 Atntracite Grey
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 260ga
Пластиковий стілець для вуличного кафе Dome 260 Atntracite GreyОригінальний стілець для вуличного кафе вироблений з композитного матерілу в складі якого поліпропілен і скловолокно. Завдяки такому складу досягаються такі характеристики що задовольняють умовам використання в сфері гостинності. Ле..
3 604 ₴
Вуличний стілець Dome 260 Yellow Вуличний стілець Dome 260 Yellow
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 260gi
Пластиковий стілець для вуличного кафе Dome 260 YellowОригінальний стілець для вуличного кафе вироблений з композитного матерілу в складі якого поліпропілен і скловолокно. Завдяки такому складу досягаються такі характеристики що задовольняють умовам використання в сфері гостинності. Легкість, ф..
3 604 ₴
Вуличний стілець Dome 260 Beige Вуличний стілець Dome 260 Beige
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 260be
Пластиковий стілець для вуличного кафе Dome 260 BeigeОригінальний стілець для вуличного кафе вироблений з композитного матерілу в складі якого поліпропілен і скловолокно. Завдяки такому складу досягаються такі характеристики що задовольняють умовам використання в сфері гостинності. Легкість, фу..
3 604 ₴
Вуличний стілець Dome 260 Bianco Вуличний стілець Dome 260 Bianco
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 260bi
Пластиковий стілець для вуличного кафе Dome 260 BiancoОригінальний стілець для вуличного кафе вироблений з композитного матерілу в складі якого поліпропілен і скловолокно. Завдяки такому складу досягаються такі характеристики що задовольняють умовам використання в сфері гостинності. Легкість, ф..
3 604 ₴
Вуличний стілець Dome 260 Verde Вуличний стілець Dome 260 Verde
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 260ve
Пластиковий стілець для вуличного кафе Dome 260 VerdeОригінальний стілець для вуличного кафе вироблений з композитного матерілу в складі якого поліпропілен і скловолокно. Завдяки такому складу досягаються такі характеристики що задовольняють умовам використання в сфері гостинності. Легкість, фу..
3 604 ₴
Вуличний стілець Dome 260 Red Вуличний стілець Dome 260 Red
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 260ro
Пластиковий стілець для вуличного кафе Dome 260 RedОригінальний стілець для вуличного кафе вироблений з композитного матерілу в складі якого поліпропілен і скловолокно. Завдяки такому складу досягаються такі характеристики що задовольняють умовам використання в сфері гостинності. Легкість, функ..
3 604 ₴
Виробник: Pedrali Артикул: 260ve2
Пластиковий стілець для вуличного кафе Dome 260 Light GreenОригінальний стілець для вуличного кафе вироблений з композитного матерілу в складі якого поліпропілен і скловолокно. Завдяки такому складу досягаються такі характеристики що задовольняють умовам використання в сфері гостинності. Легкіс..
3 604 ₴
Вуличний стілець Dome 260 Black Вуличний стілець Dome 260 Black
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 260ne
Пластиковий стілець для вуличного кафе Dome 260 BlackОригінальний стілець для вуличного кафе вироблений з композитного матерілу в складі якого поліпропілен і скловолокно. Завдяки такому складу досягаються такі характеристики що задовольняють умовам використання в сфері гостинності. Легкість, фу..
3 604 ₴
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)