Меню
Ваш кошик

Вуличні стільці для кафе Piazza 1 з технополімеру

Вуличні стільці для кафе Piazza 1 та для літніх терас ресторанів ⚡ Меблі для HoReCa від Вілла Ванілла

Стильні та зручні стільці для кафе - запорука успіху вашого закладу

Вуличні стільці для кафе Piazza 1 просто створені для облаштування літнього майданчика кафе чи ресторану. Вони створюють затишну атмосферу та формують перше враження для ваших гостей.

Вілла Ванілла пропонує вам величезний вибір стильних та функціональних стільців для кафе від провідних європейських виробників. На нашому сайті Villa-Vanilla.Com.UA ви знайдете сотні моделей у різноманітних дизайнах, кольорах та матеріалах. Регулярно поповнюючи каталог новинками, ми намагаємося йти в ногу з часом та задовольняти найвибагливіші смаки.

При підборі ідеальних стільців на терасу кафе варто врахувати низку важливих факторів:

  • Призначення закладу (швидке харчування чи тривале проведення часу гостями)
  • Функціональність (компактність, можливість штабелювання, зручність розміщення)
  • Колірну гаму (поєднання яскравих відтінків для створення неповторного стилю)
  • Матеріали виготовлення (ротанг, пластик, алюміній з текстиленом для підвищеної зносостійкості)
Досвідчені консультанти Villa-Vanilla допоможуть підібрати ідеальний варіант вуличних стільців для вашого закладу з урахуванням усіх нюансів.
Cтілець Piazza 1 Wine Cтілець Piazza 1 Wine
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA1-WN
Стілець для фудкортів та терас ресторанів або кафе Piazza 1 WinePiazza 1 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Натхненний традиційними стільцями для кафе 20-х років, цей стілець зі спинкою виготовлений з поліпропілену та армований скловолокном. Вони ідеально підходять дл..
3 465 ₴
Cтілець Piazza 1 Sand Cтілець Piazza 1 Sand
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA1-SND
Стілець для фудкортів та терас ресторанів або кафе Piazza 1 SandPiazza 1 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Натхненний традиційними стільцями для кафе 20-х років, цей стілець зі спинкою виготовлений з поліпропілену та армований скловолокном. Вони ідеально підходять дл..
3 465 ₴
Cтілець Piazza 1 Eco Grey Cтілець Piazza 1 Eco Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA1-GR
Стілець для фудкортів та терас ресторанів або кафе Piazza 1 Eco GreyPiazza 1 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Натхненний традиційними стільцями для кафе 20-х років, цей стілець зі спинкою виготовлений з поліпропілену та армований скловолокном. Вони ідеально підходят..
4 019 ₴
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA1-VD
Стілець для фудкортів та терас ресторанів або кафе Piazza 1 Dark GreenPiazza 1 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Натхненний традиційними стільцями для кафе 20-х років, цей стілець зі спинкою виготовлений з поліпропілену та армований скловолокном. Вони ідеально підход..
3 465 ₴
Cтілець Piazza 1 Black Cтілець Piazza 1 Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA1-VN
Стілець для фудкортів та терас ресторанів або кафе Piazza 1 BlackPiazza 1 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Натхненний традиційними стільцями для кафе 20-х років, цей стілець зі спинкою виготовлений з поліпропілену та армований скловолокном. Вони ідеально підходять д..
3 465 ₴
Cтілець Piazza 1 White Cтілець Piazza 1 White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA1-WT
Стілець для фудкортів та терас ресторанів або кафе Piazza 1 WhitePiazza 1 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Натхненний традиційними стільцями для кафе 20-х років, цей стілець зі спинкою виготовлений з поліпропілену та армований скловолокном. Вони ідеально підходять д..
3 465 ₴
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)