Меню
Ваш кошик

Вуличні табурети для кафе Stack Mini з регенерованого технополімеру

Вуличні стільці для кафе Stack Mini та для фудкортів готелів і ресторанів ⚡ Меблі для HoReCa від Вілла Ванілла

Табурет Stack Mini Terra Табурет Stack Mini Terra
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40357.44.000
Вуличний табурет Stack Mini TerraЗробіть крок до екологічного майбутнього та придбайте Stack Mini - витвір мистецтва для відкритого простору, створений з турботою про навколишнє середовище. Знайомтеся зі Stack Mini - табуретом для вуличних кафе, терас ресторанів, балконів, та приватних помешкан..
2 709 ₴
Табурет Stack Mini Gesso Табурет Stack Mini Gesso
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40357.29.000
Вуличний табурет Stack Mini GessoЗробіть крок до екологічного майбутнього та придбайте Stack Mini - витвір мистецтва для відкритого простору, створений з турботою про навколишнє середовище. Знайомтеся зі Stack Mini - табуретом для вуличних кафе, терас ресторанів, балконів, та приватних помешкан..
2 709 ₴
Табурет Stack Mini Cactus Табурет Stack Mini Cactus
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40357.27.000
Вуличний табурет Stack Mini CactusЗробіть крок до екологічного майбутнього та придбайте Stack Mini - витвір мистецтва для відкритого простору, створений з турботою про навколишнє середовище. Знайомтеся зі Stack Mini - табуретом для вуличних кафе, терас ресторанів, балконів, та приватних помешка..
2 709 ₴
Табурет Stack Mini Basalto Табурет Stack Mini Basalto
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40357.25.000
Вуличний табурет Stack Mini BasaltoЗробіть крок до екологічного майбутнього та придбайте Stack Mini - витвір мистецтва для відкритого простору, створений з турботою про навколишнє середовище. Знайомтеся зі Stack Mini - табуретом для вуличних кафе, терас ресторанів, балконів, та приватних помешк..
2 709 ₴
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)