Меню
Ваш кошик

Вуличні стільці для кафе Torre з технополімеру

Вуличні стільці для кафе Torre та для кав'ярень і бістро ⚡ Меблі для HoReCa від Вілла Ванілла

Стильні та зручні стільці для кафе - запорука успіху вашого закладу

Вуличні стільці для кафе Torre просто створені для облаштування літнього майданчика кафе чи ресторану. Вони створюють затишну атмосферу та формують перше враження для ваших гостей.

Вілла Ванілла пропонує вам величезний вибір стильних та функціональних стільців для кафе від провідних європейських виробників. На нашому сайті Villa-Vanilla.Com.UA ви знайдете сотні моделей у різноманітних дизайнах, кольорах та матеріалах. Регулярно поповнюючи каталог новинками, ми намагаємося йти в ногу з часом та задовольняти найвибагливіші смаки.

При підборі ідеальних стільців на терасу кафе варто врахувати низку важливих факторів:

  • Призначення закладу (швидке харчування чи тривале проведення часу гостями)
  • Функціональність (компактність, можливість штабелювання, зручність розміщення)
  • Колірну гаму (поєднання яскравих відтінків для створення неповторного стилю)
  • Матеріали виготовлення (ротанг, пластик, алюміній з текстиленом для підвищеної зносостійкості)
Досвідчені консультанти Villa-Vanilla допоможуть підібрати ідеальний варіант вуличних стільців для вашого закладу з урахуванням усіх нюансів.
Стілець Torre White Стілець Torre White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: KTORRE/WT
Вуличний стілець з технополімеру Torre WhiteСтілець TORRE виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього стільця роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси, відкриті майда..
3 003 ₴
Стілець Torre Mud Brown Стілець Torre Mud Brown
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: KTORRE/MD
Вуличний стілець з технополімеру Torre Mud BrownСтілець TORRE виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього стільця роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси, відкриті м..
3 003 ₴
Стілець Torre Ice Blue Стілець Torre Ice Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: KTORRE/IB
Вуличний стілець з технополімеру Torre Ice BlueСтілець TORRE виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього стільця роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси, відкриті ма..
3 003 ₴
Стілець Torre Forest Green Стілець Torre Forest Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: KTORRE/VD
Вуличний стілець з технополімеру Torre Forest GreenСтілець TORRE виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього стільця роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси, відкрит..
3 003 ₴
Стілець Torre Black Стілець Torre Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: KTORRE/VN
Вуличний стілець з технополімеру Torre BlackСтілець TORRE виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього стільця роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси, відкриті майда..
3 003 ₴
Стілець Torre Wine Red Стілець Torre Wine Red
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: KTORRE/WN
Стілець з технополімеру Torre Wine RedСтілець TORRE виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього стільця роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси, відкриті майданчики ..
3 003 ₴
Виробник: Colos Артикул: KTORRE/01G
Стілець з технополімеру Torre Dark GreyСтілець TORRE виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього стільця роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси, відкриті майданчики..
3 003 ₴
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)