Меню
Ваш кошик

Вуличні табурети Torre S з технополімеру

Табурет Torre S Black Табурет Torre S Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: TORRES/VN
Вуличний табурет з технополімеру Torre S BlackТабурет TORRE S виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього табурета роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси,..
2 680 ₴
Табурет Torre S Dark Grey Табурет Torre S Dark Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: TORRES/GR
Вуличний табурет з технополімеру Torre S Dark GreyТабурет TORRE S виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього табурета роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тер..
2 680 ₴
Табурет Torre S Ice Blue Табурет Torre S Ice Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: TORRES/IB
Вуличний табурет з технополімеру Torre S Ice BlueТабурет TORRE S виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього табурета роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тера..
2 680 ₴
Табурет Torre S Mud Brown Табурет Torre S Mud Brown
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: TORRES/MD
Вуличний табурет з технополімеру Torre S Mud BrownТабурет TORRE S виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього табурета роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тер..
2 680 ₴
Табурет Torre S Forest Green Табурет Torre S Forest Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: TORRES/VD
Вуличний табурет з технополімеру Torre S Forest GreenТабурет TORRE S виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього табурета роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як ..
2 680 ₴
Табурет Torre S White Табурет Torre S White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: TORRES/WTH
Вуличний табурет з технополімеру Torre S WhiteТабурет TORRE S виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього табурета роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси,..
2 680 ₴
Табурет Torre S Wine Red Табурет Torre S Wine Red
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: TORRES/WN
Вуличний табурет з технополімеру Torre S Wine RedТабурет TORRE S виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього табурета роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тера..
2 680 ₴
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)