Меню
Ваш кошик

Вуличні табурети Torre S з технополімеру

Вуличні стільці для кафе Torre S та для популярних міських закладів харчування ⚡ Меблі для HoReCa від Вілла Ванілла

Стильні та зручні стільці для кафе - запорука успіху вашого закладу

Вуличні стільці для кафе Torre S просто створені для облаштування літнього майданчика кафе чи ресторану. Вони створюють затишну атмосферу та формують перше враження для ваших гостей.

Вілла Ванілла пропонує вам величезний вибір стильних та функціональних стільців для кафе від провідних європейських виробників. На нашому сайті Villa-Vanilla.Com.UA ви знайдете сотні моделей у різноманітних дизайнах, кольорах та матеріалах. Регулярно поповнюючи каталог новинками, ми намагаємося йти в ногу з часом та задовольняти найвибагливіші смаки.

При підборі ідеальних стільців на терасу кафе варто врахувати низку важливих факторів:

  • Призначення закладу (швидке харчування чи тривале проведення часу гостями)
  • Функціональність (компактність, можливість штабелювання, зручність розміщення)
  • Колірну гаму (поєднання яскравих відтінків для створення неповторного стилю)
  • Матеріали виготовлення (ротанг, пластик, алюміній з текстиленом для підвищеної зносостійкості)
Досвідчені консультанти Villa-Vanilla допоможуть підібрати ідеальний варіант вуличних стільців для вашого закладу з урахуванням усіх нюансів.
Табурет Torre S Black Табурет Torre S Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: TORRES/VN
Вуличний табурет з технополімеру Torre S BlackТабурет TORRE S виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього табурета роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси,..
2 680 ₴
Табурет Torre S Dark Grey Табурет Torre S Dark Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: TORRES/GR
Вуличний табурет з технополімеру Torre S Dark GreyТабурет TORRE S виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього табурета роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тер..
2 680 ₴
Табурет Torre S Ice Blue Табурет Torre S Ice Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: TORRES/IB
Вуличний табурет з технополімеру Torre S Ice BlueТабурет TORRE S виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього табурета роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тера..
2 680 ₴
Табурет Torre S Mud Brown Табурет Torre S Mud Brown
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: TORRES/MD
Вуличний табурет з технополімеру Torre S Mud BrownТабурет TORRE S виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього табурета роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тер..
2 680 ₴
Табурет Torre S Forest Green Табурет Torre S Forest Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: TORRES/VD
Вуличний табурет з технополімеру Torre S Forest GreenТабурет TORRE S виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього табурета роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як ..
2 680 ₴
Табурет Torre S White Табурет Torre S White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: TORRES/WTH
Вуличний табурет з технополімеру Torre S WhiteТабурет TORRE S виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього табурета роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси,..
2 680 ₴
Табурет Torre S Wine Red Табурет Torre S Wine Red
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: TORRES/WN
Вуличний табурет з технополімеру Torre S Wine RedТабурет TORRE S виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього табурета роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тера..
2 680 ₴
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)