Меню
Ваш кошик

Вуличні стільці для кафе Trill Bistrot з технополімеру

Вуличні стільці для кафе Trill Bistrot та для популярних міських закладів харчування ⚡ Меблі для HoReCa від Вілла Ванілла

Стильні та зручні стільці для кафе - запорука успіху вашого закладу

Вуличні стільці для кафе Trill Bistrot просто створені для облаштування літнього майданчика кафе чи ресторану. Вони створюють затишну атмосферу та формують перше враження для ваших гостей.

Вілла Ванілла пропонує вам величезний вибір стильних та функціональних стільців для кафе від провідних європейських виробників. На нашому сайті Villa-Vanilla.Com.UA ви знайдете сотні моделей у різноманітних дизайнах, кольорах та матеріалах. Регулярно поповнюючи каталог новинками, ми намагаємося йти в ногу з часом та задовольняти найвибагливіші смаки.

При підборі ідеальних стільців на терасу кафе варто врахувати низку важливих факторів:

  • Призначення закладу (швидке харчування чи тривале проведення часу гостями)
  • Функціональність (компактність, можливість штабелювання, зручність розміщення)
  • Колірну гаму (поєднання яскравих відтінків для створення неповторного стилю)
  • Матеріали виготовлення (ротанг, пластик, алюміній з текстиленом для підвищеної зносостійкості)
Досвідчені консультанти Villa-Vanilla допоможуть підібрати ідеальний варіант вуличних стільців для вашого закладу з урахуванням усіх нюансів.
Стілець Trill Bistrot Rosa Bouquet
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40253.08.000
Стілець Trill Bistrot Rosa BouquetМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: рожевий (pink / rose bouquet)Особливості стільців з підлокітниками Nardi Trill Bistrot:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що викори..
3 290 ₴
Стілець Trill Bistrot Grigio Стілець Trill Bistrot Grigio
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40253.03.000
Стілець Trill Bistrot GrigioМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: сірий (grey / grigio)Особливості стільців з підлокітниками Nardi Trill Bistrot:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались дл..
3 290 ₴
Стілець Trill Bistrot Tabacco
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40253.53.000
Стілець Trill Bistrot TabaccoМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: табак (tabacco)Особливості стільців з підлокітниками Nardi Trill Bistrot:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для виг..
3 290 ₴
Стілець Trill Bistrot Senape
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40253.56.000
Стілець Trill Bistrot SenapeМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: гірчичний (senape)Особливості стільців з підлокітниками Nardi Trill Bistrot:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для в..
3 290 ₴
Стілець Trill Bistrot Ottanio Стілець Trill Bistrot Ottanio
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40253.49.000
Стілець Trill Bistrot OttanioМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: синій (ottanio)Особливості стільців з підлокітниками Nardi Trill Bistrot:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для виг..
3 290 ₴
Стілець Trill Bistrot Agave
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40253.16.000
Стілець Trill Bistrot AgaveМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: темно-зелений (agave)Особливості стільців з підлокітниками Nardi Trill Bistrot:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для..
3 290 ₴
Стілець Trill Bistrot Tortora
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40253.10.000
Стілець Trill Bistrot TortoraМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: какао (taupe / tortora)Особливості стільців з підлокітниками Nardi Trill Bistrot:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались..
3 290 ₴
Стілець Trill Bistrot Bianco Стілець Trill Bistrot Bianco
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40253.00.000
Стілець Trill Bistrot BiancoМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: білий (white / bianco)Особливості стільців з підлокітниками Nardi Trill Bistrot:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались д..
3 290 ₴
Стілець Trill Bistrot Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40253.02.000
Стілець Trill Bistrot AntraciteМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: чорний (black / antracite)Особливості стільців з підлокітниками Nardi Trill Bistrot:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовув..
3 290 ₴
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)