Меню
Ваш кошик

Вуличні стільці для кафе Villa 1 з гальванізованої сталі

Вуличні стільці для кафе Villa 1 та для популярних міських закладів харчування ⚡ Меблі для HoReCa від Вілла Ванілла

Стильні та зручні стільці для кафе - запорука успіху вашого закладу

Вуличні стільці для кафе Villa 1 просто створені для облаштування літнього майданчика кафе чи ресторану. Вони створюють затишну атмосферу та формують перше враження для ваших гостей.

Вілла Ванілла пропонує вам величезний вибір стильних та функціональних стільців для кафе від провідних європейських виробників. На нашому сайті Villa-Vanilla.Com.UA ви знайдете сотні моделей у різноманітних дизайнах, кольорах та матеріалах. Регулярно поповнюючи каталог новинками, ми намагаємося йти в ногу з часом та задовольняти найвибагливіші смаки.

При підборі ідеальних стільців на терасу кафе варто врахувати низку важливих факторів:

  • Призначення закладу (швидке харчування чи тривале проведення часу гостями)
  • Функціональність (компактність, можливість штабелювання, зручність розміщення)
  • Колірну гаму (поєднання яскравих відтінків для створення неповторного стилю)
  • Матеріали виготовлення (ротанг, пластик, алюміній з текстиленом для підвищеної зносостійкості)
Досвідчені консультанти Villa-Vanilla допоможуть підібрати ідеальний варіант вуличних стільців для вашого закладу з урахуванням усіх нюансів.
Металевий стілець Villa 1 Light Grey Металевий стілець Villa 1 Light Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA1-TRNT
Металевий вуличний стілець Villa 1 Light GreyVilla 1 - це сучасний стілець, натхненний класичними стільцями що використовують на відкритому просторі в паризьких бістро та вуличках. Сидіння стільця сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєднанні з чотирма трубчастими сталевими е..
6 098 ₴
Виробник: Colos Артикул: VILLA1-WN
Металевий вуличний стілець Villa 1 WineVilla 1 - це сучасний стілець, натхненний класичними стільцями що використовують на відкритому просторі в паризьких бістро та вуличках. Сидіння стільця сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєднанні з чотирма трубчастими сталевими елемент..
6 098 ₴
Металевий стілець Villa 1 White Металевий стілець Villa 1 White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA1-WTH
Металевий вуличний стілець Villa 1 WhiteVilla 1 - це сучасний стілець, натхненний класичними стільцями що використовують на відкритому просторі в паризьких бістро та вуличках. Сидіння стільця сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєднанні з чотирма трубчастими сталевими елемен..
6 098 ₴
Металевий стілець Villa 1 Dark Grey Металевий стілець Villa 1 Dark Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA1-DG
Металевий вуличний стілець Villa 1 Dark GreyVilla 1 - це сучасний стілець, натхненний класичними стільцями що використовують на відкритому просторі в паризьких бістро та вуличках. Сидіння стільця сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєднанні з чотирма трубчастими сталевими ел..
6 098 ₴
Металевий стілець Villa 1 Dark Green Металевий стілець Villa 1 Dark Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA1-VD
Металевий вуличний стілець Villa 1 Dark GreenVilla 1 - це сучасний стілець, натхненний класичними стільцями що використовують на відкритому просторі в паризьких бістро та вуличках. Сидіння стільця сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєднанні з чотирма трубчастими сталевими е..
6 098 ₴
Металевий стілець Villa 1 Black Металевий стілець Villa 1 Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA1-VN
Металевий вуличний стілець Villa 1 BlackVilla 1 - це сучасний стілець, натхненний класичними стільцями що використовують на відкритому просторі в паризьких бістро та вуличках. Сидіння стільця сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєднанні з чотирма трубчастими сталевими елемен..
6 098 ₴
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)