Меню
Ваш кошик

Вуличні стільці для кафе Volt HB 673 з технополімеру

Вуличні стільці для кафе Volt HB 673 та для фудкортів великих ТРЦ ⚡ Меблі для HoReCa від Вілла Ванілла

Вуличні стільці для кафе Volt HB 673 - ідеальні стільці на терасу кафе у Києві

Підбір вуличних стільців для тераси ресторану потребує ретельного вивчення каталогів виробників та аналізу тисяч моделей. Проте ви можете заощадити час та довіритися досвіду фахівців Villa-Vanilla. Ми у постійному контакті з фабриками та знаємо про останні тренди. Особливо важливо це, коли стільці на терасу кафе потрібні терміново - ми забезпечимо швидку доставку з Європи!

При виборі стільців для кафе важливо враховувати:

  • Призначення (для швидкого харчування чи тривалого проведення часу)
  • Функціональність (компактність, штабелювання, зручність зберігання)
  • Колірну гаму (комбінування яскравих кольорів)
  • Матеріали (метал, технополімер, алюміній з текстиленом)
Стілець Volt HB 673 Yellow Стілець Volt HB 673 Yellow
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 673gi
Вуличний стілець з високою спинкою Volt HB 673 YellowКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технологією ін..
3 974 ₴
Стілець Volt HB 673 Blue Стілець Volt HB 673 Blue
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 673bl
Вуличний стілець з високою спинкою Volt HB 673 BlueКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технологією інже..
3 974 ₴
Стілець Volt HB 673 Black Стілець Volt HB 673 Black
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 673ne
Вуличний стілець з високою спинкою Volt HB 673 BlackКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технологією інж..
3 974 ₴
Стілець Volt HB 673 Antracite Grey Стілець Volt HB 673 Antracite Grey
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 673ga
Вуличний стілець з високою спинкою Volt HB 673 Antracite GreyКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технол..
3 974 ₴
Стілець Volt HB 673 Beige Стілець Volt HB 673 Beige
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 673be
Вуличний стілець з високою спинкою Volt HB 673 BeigeКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технологією інж..
3 974 ₴
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)