Меблі для зони басейну, меблі для SPA, меблі для літного майданчика ресторану - все це вже багато років є однією з наших найсильніших компетенцій. Ми з радістю допоможемо вам підібрати кілька варіантів на вибір, розкажемо сильні та, що найбільш цінне, слабкі сторони кожного. Відповідно до політики виробників контратних меблів ми також забезпечуємо виконання гарантійних зобов’язань.

    Для облаштування зони відпочинку на терасі готелю ми пропонуємо плетені дивани зі штучного ротангу, або якщо потрібно обставити терасу великого розміру, або нестандартної конфігурації радимо використовувати модульні елементи. Для зеленої садово-паркової зони підбирайте дивани з балдахіном, підвісні крісла та гамаки.

    Особливої уваги потребує плляжна зона, або зона басейну. Шезлонги можуть не лише створювати додатковий комфорт для гостей, а і підкреслювати стиль вашого закладу, якщо подбати про це заздалегідь, замовивши змінне текстиленове полотно на шезлонги.

    Якщо ви використовуєте конференц-зали для проведення конференцій, семінарів та інших подій, або маєте воркспейс для спільного використання - облаштуйте їх нашими офісними стільцями і кріслами.
    Зона лоббі або рецепції це перше що бачать ваші гості, тому все має виглядати ідеально! Для цих потреб маємо великий асортимент мʼяких крісел і стільців на будь-який смак і бюджет. Скористайтесь формою нижче, та відправляйте нам запити на каталоги.