Меню
Ваш кошик
Ми відновили роботу і працюємо в особливому режимі! Готові обговорювати і виконувати ваші замовлення 💙💛

Magnani

Пляжний шезлонг Magnani Пляжний шезлонг Magnani
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Magnani Артикул: 175501
Професійний пляжний шезлонг Magnani 501Надзвичайно легкий пляжний лежак, який до своїх інших переваг сміливо може віднести відмінне співвідношення ціни і якості. Каркас виробу повністю виготовлений з анодованого алюмінієвого профілю первинної виливки. Товщина анодованого шару складає 20 мікрон. ..
8 890 ₴
Пляжна парасоля Cezanne Пляжна парасоля Cezanne
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Magnani Артикул: 63200926
Кругла пляжна парасоля CezanneПляжні парасолі Sezanne виділяються елегантним зовнішнім виглядом і легкістю. Полотно парасолі без воланів несе ідею відкритого простору на людні пляжі узбережжя. Ця модель ідеально поєднується з шезлонгами різного дизайну так само як і з розкладними пляжними стільцями...
10 030 ₴
Парасоля Picasso Beach Парасоля Picasso Beach
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Magnani Артикул: 63250250
Квадратна парасоля Picasso BeachПарасолька Picasso Beach з алюмінієвими спицями - ідеальне поєднання технологій і естетики. Підходить для меблювання зони відпочинку біля басейну готелів та їх прибережних пляжів. Широка колірна гамма 100%-акрилових тканин Tempotest Parà mare® дозволяє підібрати потрі..
15 130 ₴
Квадратна парасоля Picasso Квадратна парасоля Picasso
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Magnani Артикул: 6340040016
Велика квадратна парасоля Picassoмає алюмінієву центральну опору. Цю парасолю розглядають як найвигідніше придбання, коли потрібні мінімальні габарити без втрати якості. Перевага цієї парасолі також в тому, що вона закривавється вище навіть барного столу, тому не потребує складання столиків щоб зібр..
40 800 ₴
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)