Меню
Ваш кошик
Ми відновили роботу і працюємо в особливому режимі! Готові обговорювати і виконувати ваші замовлення 💙💛

Вуличні меблі

Як вигідно купити вуличні меблі для кафе або тераси ресторану


Часто ми не беремо до уваги дрібниці, які стають потім великою проблемою. Вуличні меблі для кафе дуже яскравий тому приклад. Переконані, що вигідним придбанням можна вважати тільки такі меблі, які призводять до збільшення середнього чека вашого закладу. Запрошуємо вас до нашої просторої демозони щоб це обговорити та скласти думку про наші вуличні стільці й крісла. Із задоволенням покажемо і розповімо про всі нюанси кожної моделі, допоможемо зробити правильний вибір. У нашому асортименті є:

  • алюмінієві або на металевому каркасі
  • дизайнерські пластикові стільці
  • складані дерев'яні та вуличні барні
  • стільці зі штучного ротанга для літнього кафе


Перевірені вуличні меблі для терас ресторанів європейської якості


Відомо, що крісла та стільці для кафе, бару, ресторану, готелю або офісу повинні мати дещо інші властивості, ніж звичайні недорогі кухонні стільці. Йдеться насамперед про запас міцності, екологічності та придатності до використання цих меблів в індустрії громадського харчування та гостинності. Ми офіційний представник в Україні ряду відомих європейських торгових марок, які спеціалізуються саме на вуличних меблях HoReCa-сегменту. Ми здійснюємо постачання гуртом — ціна від виробника, а також надаємо гарантію на комерційне використання від 12 до 24 місяців по всій території України.


Меблі для літніх майданчиків ресторанів в Києві


Зануримося в метушню великого міста. Часом коли потрібно поповнити запас своєї енергії для продуктивної діяльності ми йдемо у своє улюблене кафе, щоб поїсти недорого, зустрітися з партнерами, друзями та знайомими, колегами або просто на самоті зібратися з думками. Що ж робить це місце улюбленим та затишним? Відчуття, які ми відчуваємо вдома! Вілла Ванілла запрошує відвідати наш сайт для перегляду фото реалізованих проектів і звичайно підібрати та замовити стільці для ресторану і кафе, які будуть вигідно відрізняти ваш заклад від тисяч інших. До вас будуть приходити кожен день постійні клієнти за тією частинкою теплоти та привітності, яке створюється з самого початку, з найпершого ескізу моделі й до останнього штриха майстра. А про доставляння дозвольте потурбуватися нам.

Крісло Hug 2382 Go Green Sage Крісло Hug 2382 Go Green Sage
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 238258
Вуличне крісло для ресторану Hug 2382 Go Green SageНова колекція стільців і крісел виконана в найкращих традиціях S•CAB. Відзначимо що матеріалом для її виготовлення був обраний надсучасний технополімер, але його було удосконалено за допомогою сучасного підходу на користь навколишнього середовищ..
4 148 ₴
Крісло Hug 2382 Go Green Olive Крісло Hug 2382 Go Green Olive
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 238256
Вуличне крісло для ресторану Hug 2382 Go Green OliveНова колекція стільців і крісел виконана в найкращих традиціях S•CAB. Відзначимо що матеріалом для її виготовлення був обраний надсучасний технополімер, але його було удосконалено за допомогою сучасного підходу на користь навколишнього середови..
4 148 ₴
Крісло Hug 2382 Go Green Caramel Крісло Hug 2382 Go Green Caramel
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 238217
Вуличне крісло для ресторану Hug 2382 Go Green CaramelНова колекція стільців і крісел виконана в найкращих традиціях S•CAB. Відзначимо що матеріалом для її виготовлення був обраний надсучасний технополімер, але його було удосконалено за допомогою сучасного підходу на користь навколишнього середо..
4 148 ₴
Крісло Hug 2382 Go Green Dove Grey Крісло Hug 2382 Go Green Dove Grey
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 238215
Вуличне крісло для ресторану Hug 2382 Go Green Dove GreyНова колекція стільців і крісел виконана в найкращих традиціях S•CAB. Відзначимо що матеріалом для її виготовлення був обраний надсучасний технополімер, але його було удосконалено за допомогою сучасного підходу на користь навколишнього сере..
4 148 ₴
Крісло Hug 2382 Go Green Antracite Крісло Hug 2382 Go Green Antracite
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 238281
Вуличне крісло для ресторану Hug 2382 Go Green AntraciteНова колекція стільців і крісел виконана в найкращих традиціях S•CAB. Відзначимо що матеріалом для її виготовлення був обраний надсучасний технополімер, але його було удосконалено за допомогою сучасного підходу на користь навколишнього сере..
4 148 ₴
Стілець Hug 2380 Go Green Caramel Стілець Hug 2380 Go Green Caramel
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 238017
Стілець для кафе Hug 2380 Go Green CaramelНова колекція стільців і крісел виконана в найкращих традиціях S•CAB. Відзначимо що матеріалом для її виготовлення був обраний надсучасний технополімер, але його було удосконалено за допомогою сучасного підходу на користь навколишнього середовища. Таким ..
2 550 ₴
Стілець Hug 2380 Go Green Dove Grey Стілець Hug 2380 Go Green Dove Grey
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 238015
Стілець для кафе Hug 2380 Go Green Dove GreyНова колекція стільців і крісел виконана в найкращих традиціях S•CAB. Відзначимо що матеріалом для її виготовлення був обраний надсучасний технополімер, але його було удосконалено за допомогою сучасного підходу на користь навколишнього середовища. Таки..
2 550 ₴
Стілець Hug 2380 Go Green Olive Стілець Hug 2380 Go Green Olive
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 238056
Стілець для кафе Hug 2380 Go Green OliveНова колекція стільців і крісел виконана в найкращих традиціях S•CAB. Відзначимо що матеріалом для її виготовлення був обраний надсучасний технополімер, але його було удосконалено за допомогою сучасного підходу на користь навколишнього середовища. Таким чи..
2 550 ₴
Стілець Hug 2380 Go Green Sage Стілець Hug 2380 Go Green Sage
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 238058
Стілець для кафе Hug 2380 Go Green SageНова колекція стільців і крісел виконана в найкращих традиціях S•CAB. Відзначимо що матеріалом для її виготовлення був обраний надсучасний технополімер, але його було удосконалено за допомогою сучасного підходу на користь навколишнього середовища. Таким чин..
2 550 ₴
Стілець Hug 2380 Go Green Antracite Стілець Hug 2380 Go Green Antracite
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 238081
Стілець для кафе Hug 2380 Go Green AntraciteНова колекція стільців і крісел виконана в найкращих традиціях S•CAB. Відзначимо що матеріалом для її виготовлення був обраний надсучасний технополімер, але його було удосконалено за допомогою сучасного підходу на користь навколишнього середовища. Таки..
2 550 ₴
Барний стілець Lisa 2881 Olive Green Technopolymer Барний стілець Lisa 2881 Olive Green Technopolymer
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2881VD56
Вуличний барний стілець Lisa 2881 Olive Green TechnopolymerЙого елегантність завжди привертає увагу відвідувачів. У цій версії у барного стільця Lisa на трубчастому металевому каркасі закріплені сидіння і спинка з технополімеру. М'які і плавні лінії контуру передають приємне відчуття багатства і..
5 440 ₴
Стілець Lisa 2880 Olive Green Стілець Lisa 2880 Olive Green
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2880VD56
Вуличний стілець Lisa 2880 Technopolymer Olive GreenЙого елегантність завжди привертає увагу відвідувачів. У цій версії у стільця Lisa на трубчастому металевому каркасі закріплені сидіння і спинка які виготовлені з технополімеру. М'які і плавні лінії контуру передають приємне відчуття багатства ..
4 080 ₴
Стілець Volt HB 673 Yellow Стілець Volt HB 673 Yellow
Новинка Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 673gi
Вуличний стілець з високою спинкою Volt HB 673 YellowКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технологією ін..
3 280 ₴
Стілець Volt HB 673 Blue Стілець Volt HB 673 Blue
Новинка Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 673bl
Вуличний стілець з високою спинкою Volt HB 673 BlueКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технологією інже..
3 280 ₴
Стілець Summer 2520 Olive Green Стілець Summer 2520 Olive Green
Новинка
Виробник: S•CAB Артикул: 2520vd
Cтілець з підлокітниками Summer 2520 Olive GreenКолекція Summer, з її чистими лініями і легким літнім стилем, включає в себе столи різної висоти і різнокольорові штабельовані стільці. Зовнішній вигляд робить ці стільці ідеальним доповненням до будь-якого стилю меблів, від вашого внутрішнього дво..
4 590 ₴
Крісло Volt HB 674 Orange Крісло Volt HB 674 Orange
Новинка
Виробник: Pedrali Артикул: 674ar
Вуличне крісло з високою спинкою Volt HB 674 OrangeКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технологією інже..
3 680 ₴
Крісло Volt HB 674 Blue Крісло Volt HB 674 Blue
Новинка Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 674bl
Вуличне крісло з високою спинкою Volt HB 674 BlueКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технологією інжекц..
3 680 ₴
Крісло Volt HB 674 Bianco Крісло Volt HB 674 Bianco
Новинка
Виробник: Pedrali Артикул: 674bi
Вуличне крісло з високою спинкою Volt HB 674 BiancoКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технологією інже..
3 680 ₴
Крісло Volt HB 674 Antracite Grey Крісло Volt HB 674 Antracite Grey
Новинка
Виробник: Pedrali Артикул: 674ga
Вуличне крісло з високою спинкою Volt HB 674 Antracite GreyКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технолог..
3 680 ₴
Стілець Volt HB 673 Black Стілець Volt HB 673 Black
Новинка Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 673ne
Вуличний стілець з високою спинкою Volt HB 673 BlackКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технологією інж..
3 280 ₴
Стілець Volt HB 673 Antracite Grey Стілець Volt HB 673 Antracite Grey
Новинка
Виробник: Pedrali Артикул: 673ga
Вуличний стілець з високою спинкою Volt HB 673 Antracite GreyКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технол..
3 280 ₴
Стілець Volt HB 673 Beige Стілець Volt HB 673 Beige
Новинка
Виробник: Pedrali Артикул: 673be
Вуличний стілець з високою спинкою Volt HB 673 BeigeКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технологією інж..
3 280 ₴
Вуличний стілець Dome 260 Atntracite Grey Вуличний стілець Dome 260 Atntracite Grey
Новинка Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 260ga
Пластиковий стілець для вуличного кафе Dome 260 Atntracite GreyОригінальний стілець для вуличного кафе вироблений з композитного матерілу в складі якого поліпропілен і скловолокно. Завдяки такому складу досягаються такі характеристики що задовольняють умовам використання в сфері гостинності. Ле..
3 619 ₴
Вуличний стілець Dome 260 Yellow Вуличний стілець Dome 260 Yellow
Новинка Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 260gi
Пластиковий стілець для вуличного кафе Dome 260 YellowОригінальний стілець для вуличного кафе вироблений з композитного матерілу в складі якого поліпропілен і скловолокно. Завдяки такому складу досягаються такі характеристики що задовольняють умовам використання в сфері гостинності. Легкість, ф..
3 619 ₴
Вуличний стілець Dome 260 Beige Вуличний стілець Dome 260 Beige
Новинка Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 260be
Пластиковий стілець для вуличного кафе Dome 260 BeigeОригінальний стілець для вуличного кафе вироблений з композитного матерілу в складі якого поліпропілен і скловолокно. Завдяки такому складу досягаються такі характеристики що задовольняють умовам використання в сфері гостинності. Легкість, фу..
3 619 ₴
Вуличний стілець Dome 260 Bianco Вуличний стілець Dome 260 Bianco
Новинка
Виробник: Pedrali Артикул: 260bi
Пластиковий стілець для вуличного кафе Dome 260 BiancoОригінальний стілець для вуличного кафе вироблений з композитного матерілу в складі якого поліпропілен і скловолокно. Завдяки такому складу досягаються такі характеристики що задовольняють умовам використання в сфері гостинності. Легкість, ф..
3 619 ₴
Вуличне крісло Andros
Новинка -6 % Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 21174
Вуличне крісло з плетінням зі шнура AndrosРозміри: 57 x 62 x H86 смкаркас і ніжки: метал колір: сірий плетіння: синтетичний шнур колір: сіро-бежевий подушка в комплекті..
5 290 ₴ 5 600 ₴
Вуличне крісло Ecco Вуличне крісло Ecco
Новинка -25 % Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 21177
Вуличне крісло з плетінням із шнура EccoПредставляємо популярну новинку 2020 року - вуличне крісло Ecco з характерним плетінням з синтетичного текстильного шнура. Таке крісло стане прикрасою вашої тераси та додасть комфорту для відпочинку.Технічні деталі та особливості крісла Ecco:га..
5 310 ₴ 7 120 ₴
Крісло зі шнура Hela Grey Крісло зі шнура Hela Grey
Новинка Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 20929
Вуличне плетене крісло зі шнура Hela GreyКаркас крісла виготовляється з алюмінію із порошковою фарбою сірого кольору. Спинка та підлокітники крісла оформлені ефектним плетінням із шнура. Для додаткового комфорту до комплекту постачання крісла входить подушка для сидіння.Характерні особливост..
5 670 ₴
Стілець Nolita 3650 Стілець Nolita 3650
Новинка Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 3650ra100e
Металевий стілець для літніх кафе Nolita 3650Стілець з низькою спинкою Nolita нагадує садові стільці та крісла, з виробництва яких в далекому 1963 році Mario Pedrali починав своє меблеве справу. Вуличний стілець Nolita повністю виготовлений із сталі і спеціально підготовлений для використання на..
5 610 ₴
Крісло Giulia 2684VA Antracite Крісло Giulia 2684VA Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2684VA81
Крісло з технополімеру на металевому каркасі Giulia 2684VA AntraciteПозачасовий дизайн та бездоганний стиль втілений у цій моделі крісла від дизайнера Roberto Semprini. Крісло Giulia відмінно впишеться в будь-який сучасний інтер'єр як приватних апартаментів, так і громадських просторів.Техні..
2 516 ₴
Крісло Giulia 2684VL Dove Grey Крісло Giulia 2684VL Dove Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2684VL15
Крісло з технополімеру на металевому каркасі Giulia 2684VL Dove GreyПозачасовий дизайн та бездоганний стиль втілений у цій моделі крісла від дизайнера Roberto Semprini. Крісло Giulia відмінно впишеться в будь-який сучасний інтер'єр як приватних апартаментів, так і громадських просторів.Техні..
2 516 ₴
Крісло Giulia 2684VL Linen Крісло Giulia 2684VL Linen
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2684VL11
Крісло з технополімеру на металевому каркасі Giulia 2684VL LinenПозачасовий дизайн та бездоганний стиль втілений у цій моделі крісла від дизайнера Roberto Semprini. Крісло Giulia відмінно впишеться в будь-який сучасний інтер'єр як приватних апартаментів, так і громадських просторів.Технічні ..
2 516 ₴
Крісло Coccolona 2320 Antracite Крісло Coccolona 2320 Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 232081
Вуличне крісло Coccolona 2320 AntraciteШтабельоване крісло з технополімеру Coccolona дуже міцне та стійке. Воно ідеально підходить для експлуатації у контрактних умовах та для приватного використання на відкритому повітрі в саду. Завдяки новаторському дизайну воно штабелюється по 12 штук на стоп..
2 822 ₴
Крісло Coccolona 2320 Red Крісло Coccolona 2320 Red
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 232040
Вуличне крісло Coccolona 2320 RedШтабельоване крісло з технополімеру Coccolona дуже міцне та стійке. Воно ідеально підходить для експлуатації у контрактних умовах та для приватного використання на відкритому повітрі в саду. Завдяки новаторському дизайну воно штабелюється по 12 штук на стопку для..
2 822 ₴
Крісло Coccolona 2320 Light Green Крісло Coccolona 2320 Light Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 232051
Вуличне крісло Coccolona 2320 Light GreenШтабельоване крісло з технополімеру Coccolona дуже міцне та стійке. Воно ідеально підходить для експлуатації у контрактних умовах та для приватного використання на відкритому повітрі в саду. Завдяки новаторському дизайну воно штабелюється по 12 штук на ст..
2 822 ₴
Крісло Coccolona 2320 Orange Крісло Coccolona 2320 Orange
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 232030
Вуличне крісло Coccolona 2320 OrangeШтабельоване крісло з технополімеру Coccolona дуже міцне та стійке. Воно ідеально підходить для експлуатації у контрактних умовах та для приватного використання на відкритому повітрі в саду. Завдяки новаторському дизайну воно штабелюється по 12 штук на стопку ..
2 822 ₴
Крісло Coccolona 2320 Dove Grey Крісло Coccolona 2320 Dove Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 232015
Вуличне крісло Coccolona 2320 Dove GreyШтабельоване крісло з технополімеру Coccolona дуже міцне та стійке. Воно ідеально підходить для експлуатації у контрактних умовах та для приватного використання на відкритому повітрі в саду. Завдяки новаторському дизайну воно штабелюється по 12 штук на стоп..
2 822 ₴
Крісло Coccolona 2320 Linen Крісло Coccolona 2320 Linen
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 232011
Вуличне крісло Coccolona 2320 LinenШтабельоване крісло з технополімеру Coccolona дуже міцне та стійке. Воно ідеально підходить для експлуатації у контрактних умовах та для приватного використання на відкритому повітрі в саду. Завдяки новаторському дизайну воно штабелюється по 12 штук на стопку д..
2 822 ₴
Крісло Più 2335 Antracite Крісло Più 2335 Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 233581
Крісло для фудкорта Più 2335 AntraciteДизайн цього крісла створений в студії Arter&Citton. Його елегантність одразу привертає увагу. Крісло виготовлене з технополімеру, що армований скловолокном та має оригінальну конструкцію, що дозволяє їх штабелювати у стопки по 8 шт. Ці фактори дозволяют..
1 870 ₴
Показано з 1 по 40 із 803 (21 сторінок)