Меню
Ваш кошик
Ми відновили роботу і працюємо в особливому режимі! Готові обговорювати і виконувати ваші замовлення 💙💛

Блог про меблі для HoReCa

Олександр 22 Sep 0 444
Одразу обмовимося, що не претендуємо на істину в кінцевій інстанції. Мета цієї статті розібратися з основними принципами розстановки меблів в закладах громадського харчування і дізнатися як правильно ..
13 Sep 0 330
"Шезлонг" - це крісло, а точніше з французького chaise longue - довгий стілець, іноді також вживається слово "лонгшез". Це спеціальне легке крісло з можливістю приймати два положення сидячи і напівле..
29 Aug 0 318
У прагненні забезпечити комфорт - оточіть себе красою від SCABВеличезне бажання провести найкращі моменти життя на свіжому повітрі стає відчутною реальністю завдяки дизайнерським рішенням, створеним..
Олександр 05 Mar 0 378
Рестайлінг логотипу Scab design як поворот до нових проектівЗ роками ідентичність і впізнаваність компанії зміцніла і еволюціонувала. Оригінальна назва SCAB Design є важливою спадщиною для сім'ї і в..
Олександр 03 Jan 0 476
Рослини, які розростаються дуже пишно, навіть коли на календарі буде зовсім зимно, SCAB Design пропонує розслаблюючу атмосферу та регенеруючу силу рослинної зелені у будь-яку пору року. SCAB Design об..
Олександр 09 Mar 0 1179
Загальні положення по обслуговуванню шезлонгів і лежаків EVA Pro від іспанської компанії Balliu:Щотижня: візуальна перевірка загального стану лежака, видалення пилу, бруду і перевірка на наявність..
Олександр 14 Jan 0 1550
Якщо ви шукаєте комплект якісних вуличних меблів, який би вирішував кілька задач одночасно, — то це безперечно модульний диван Komodo від італійського виробника меблів Nardi. І якщо зараз згадати конс..
Олександр 25 Dec 0 1186
Барні меблі вже давно стали популярною одиницею для сучасних інтер'єрів: у квартирах, в офісах, у сфері гостинності, готелях та ресторанах, — ви можете зустріти їх скрізь. Отже, нумо розберімось, яки..
Олександр 17 Dec 0 1024
Зима саме той час, коли таке питання стає на часі для багатьох рестораторів, особливо тих, хто вирішив зробити це вперше. Терміни виконання замовлень у всіх постачальників контрактних меблів відрізняю..
Олександр 12 Dec 0 2048
Як прикрасити ресторан або кафе до Новорічних святЗ наближенням різдвяних і новорічних свят всі навколо хочуть створити святковий настрій. Декорування та прикрашання інтер'єру вимагає як додавання т..
Олександр 21 Oct 0 1649
Прозорі стільці, які здавалося б впевнено пішли з модного горизонту, знову в тренді!І ми знайшли п'ять причин цієї популярності: Прозорі стільці не "захаращують" простір. Навіть в залах для конферен..
Олександр 24 Aug 0 1099
Новий бренд після більш ніж 60-річної історії22 березня 2019 - Metalmobil, після досягнення важливих цілей впродовж більш ніж 60-річної діяльності, оголошує нове ім'я свого бренду і концентрує ува..
Показано з 1 по 12 із 65 (6 сторінок)