Меню
Ваш кошик

Обідні столи

Де купити обідні столи для ресторану та міського кафе


Кожен заклад громадського харчування є зацікавленим у вирішенні двох проблем. По-перше, як розмістити більше гостей в ресторані. По-друге, як підвищити середній чек? В ідеалі всі хочуть домогтися їх вирішення одночасно або хоча б в якійсь високій мірі наблизитись до ідеалу. Власники ресторанів, кафе, барів воліють замовляти квадратні столи тому що їх можна скласти разом для розміщення великої компанії. Популярність прямокутних столів дещо менше - це пов'язано із розмірами і зручністю розстановки на літньому майданчику та терасі. Адже найчастіше вуличні меблі прибирають на нічне зберігання кожен день і вранці розставляють знову! А от невеликі круглі столики (зі скляною або кам'яною мозаїчною стільницями) на 2-4 людини можуть дозволити собі ресторатори, які бажають створити атмосферу затишних паризьких бістро!


Матеріали із яких виготовляють вуличні обідні столи


Київ - столиця України. Кожен день в центрі міста можна зустріти багато туристів, охочих до колориту традиційної кухні та просто тих хто бажає перепочити за філіжанкою кави милуючись міськими пам'ятками. Завдання власників закладу надати їм цю можливість, щоб гості заходили саме до вас. Щоб вибрати практичні обідні столи рекомендуємо звернути увагу на матеріал стільниці. Для експлуатації на відкритому просторі краще вибрати антивандальні стільниці Topalit/Werzalit а також столи з HPL-стільницями. Вони відмінно себе зарекомендували в аспекті стійкості до механічних пошкоджень (подряпини, відколи, удари), стійкість до різких коливань тепло/холод, УФ-випромінювання, вогнетривкість, абсолютна невибагливість у догляді!


Як вигідно купити обідні столи для кафе в Україні?


Ми пропонуємо не просто столи і стільці для ресторану, а цілий комплекс послуг підбору, поставки, збиранню та розстановці меблів столової групи з гарантійними зобов'язаннями та пост гарантійному сервісу. Запрошуємо вас на зустріч в наш шоурум, де ви зможете визначитися із модельним рядом, підібрати та оцінити всі нюанси наших меблів.

Обідній стіл Summer 2733 Bianco Обідній стіл Summer 2733 Bianco
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: SCAB Design Артикул: 2733VB
Квадратний обідній стіл Summer 2733 Bianco Цей стіл розроблений колективом дизайнерів Scab має простий та стильний вигляд. Такий стіл стане в нагоді на літньому майданчику ресторану або кафе, а також для вашої літньої тераси або для затишного внутрішнього дворика. Передбачені чотири регулювальні ..
5 049 ₴
Обідній стіл Summer 2733 Tortora
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: SCAB Design Артикул: 2733VT
Квадратний обідній стіл Summer 2733 Tortora Цей стіл розроблений колективом дизайнерів Scab має простий та стильний вигляд. Такий стіл стане в нагоді на літньому майданчику ресторану або кафе, а також для вашої літньої тераси або для затишного внутрішнього дворика. Передбачені чотири регулювальні..
5 049 ₴
Обідній стіл Summer 2733 Antracite Обідній стіл Summer 2733 Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: SCAB Design Артикул: 2733VA
Квадратний обідній стіл Summer 2733 Antracite Цей стіл розроблений колективом дизайнерів Scab має простий та стильний вигляд. Такий стіл стане в нагоді на літньому майданчику ресторану або кафе, а також для вашої літньої тераси або для затишного внутрішнього дворика. Передбачені чотири регулюваль..
5 049 ₴
Обідній стіл Summer 2732 Antracite Обідній стіл Summer 2732 Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: SCAB Design Артикул: 2732VA
Квадратний обідній стіл Summer 2732 Antracite Цей стіл розроблений колективом дизайнерів Scab має простий та стильний вигляд. Такий стіл стане в нагоді на літньому майданчику ресторану або кафе, а також для вашої літньої тераси або для затишного внутрішнього дворика. Передбачені чотири регулюваль..
6 324 ₴
Обідній стіл Summer 2732 Tortora Обідній стіл Summer 2732 Tortora
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: SCAB Design Артикул: 2732VT
Квадратний обідній стіл Summer 2732 Tortora Цей стіл розроблений колективом дизайнерів Scab має простий та стильний вигляд. Такий стіл стане в нагоді на літньому майданчику ресторану або кафе, а також для вашої літньої тераси або для затишного внутрішнього дворика. Передбачені чотири регулювальні..
6 324 ₴
Обідній стіл Summer 2732 Bianco Обідній стіл Summer 2732 Bianco
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: SCAB Design Артикул: 2732VB
Квадратний обідній стіл Summer 2732 Bianco Цей стіл розроблений колективом дизайнерів Scab має простий та стильний вигляд. Такий стіл стане в нагоді на літньому майданчику ресторану або кафе, а також для вашої літньої тераси або для затишного внутрішнього дворика. Передбачені чотири регулювальні ..
6 324 ₴
Обідній стіл Summer 2731 Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: SCAB Design Артикул: 2731VA
Прямокутний обідній стіл Summer 2731 Antracite Цей стіл розроблений колективом дизайнерів Scab має простий та стильний вигляд. Такий стіл стане в нагоді на літньому майданчику ресторану або кафе, а також для вашої літньої тераси або для затишного внутрішнього дворика. Передбачені чотири регулювал..
7 446 ₴
Обідній стіл Summer 2731 Bianco Обідній стіл Summer 2731 Bianco
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: SCAB Design Артикул: 2731VB
Прямокутний обідній стіл Summer 2731 Bianco Цей стіл розроблений колективом дизайнерів Scab має простий та стильний вигляд. Такий стіл стане в нагоді на літньому майданчику ресторану або кафе, а також для вашої літньої тераси або для затишного внутрішнього дворика. Передбачені чотири регулювальні..
7 446 ₴
Прямокутний стіл Horizon Ciment Прямокутний стіл Horizon Ciment
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9017-9442
Прямокутний обідній стіл для вуличних кафе Horizon Ciment Цей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизувальних втулках, які забезпечують підвищену безпеку, плавніст..
Прямокутний стіл Horizon Mineral Прямокутний стіл Horizon Mineral
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9005-9074
Прямокутний обідній стіл для вуличних кафе Horizon Mineral Цей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизувальних втулках, які забезпечують підвищену безпеку, плавніс..
Прямокутний стіл Horizon Bois Прямокутний стіл Horizon Bois
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9005-9073
Прямокутний обідній стіл для вуличних кафе Horizon Bois Цей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизувальних втулках, які забезпечують підвищену безпеку, плавність ..
Квадратний стіл Horizon Marbre Blanc Квадратний стіл Horizon Marbre Blanc
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9016-9444
Квадратний стіл для вуличних кафе Horizon Marbre Blanc Цей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизуючих накладках, які забезпечують підвищену безпеку, плавність ві..
Квадратний стіл Horizon Ciment Квадратний стіл Horizon Ciment
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9016-9442
Квадратний стіл для вуличних кафе Horizon Ciment Цей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизуючих накладках, які забезпечують підвищену безпеку, плавність відкритт..
Квадратний стіл Horizon Mineral Квадратний стіл Horizon Mineral
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9004-9074
Квадратний стіл для вуличних кафе Horizon Mineral Цей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизуючих накладках, які забезпечують підвищену безпеку, плавність відкрит..
Квадратний стіл Horizon Bois Квадратний стіл Horizon Bois
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9004-9073
Квадратний стіл для вуличних кафе Horizon Bois Цей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизуючих накладках, які забезпечують підвищену безпеку, плавність відкриття ..
Круглий стіл Step Agave Круглий стіл Step Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40056.16.000
Оригінальний круглий стіл Step Agave Він дуже зручний завдяки центральній опорі з трьома важкими ніжками. Унікальність цього столу в тому, що ви можете змінювати його висоту за допомогою додатковій центральній опорі (стандартна висота 73 см і менша висота 40 см). Стіл виготовлений з поліпропілену..
2 652 ₴
Обідній стіл Rio 210 Tortora Обідній стіл Rio 210 Tortora
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48259.10.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio 210 Tortora Прямокутний стіл Rio 210 відмінне рішення для великої компанії, завдяки можливості трансформації в довжину. Фабрика Nardi подбала про те, щоб такий стіл був доступний для застосування на відкритому повітрі. Ніжки та каркас столу з алюмінію з поро..
24 684 ₴
Обідній стіл Rio 210 Antracite Обідній стіл Rio 210 Antracite
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48252.02.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio 210 Antracite Прямокутний стіл Rio 210 відмінне рішення для великої компанії, завдяки можливості трансформації в довжину. Фабрика Nardi подбала про те, щоб такий стіл був доступний для застосування на відкритому повітрі. Ніжки та каркас столу з алюмінію з по..
24 684 ₴
Обідній стіл Rio 210 Bianco Обідній стіл Rio 210 Bianco
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48253.00.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio 210 Bianco Прямокутний стіл Rio 210 відмінне рішення для великої компанії, завдяки можливості трансформації в довжину. Фабрика Nardi подбала про те, щоб такий стіл був доступний для застосування на відкритому повітрі. Ніжки та каркас столу з алюмінію з порош..
24 684 ₴
Обідній стіл Rio 140 Tortora Обідній стіл Rio 140 Tortora
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48359.10.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio 140 Tortora Прямокутний стіл Rio 140 відмінне рішення для великої компанії, завдяки можливості трансформації в довжину. Фабрика Nardi подбала про те, щоб такий стіл був доступний для застосування на відкритому повітрі. Ніжки та каркас столу з алюмінію з поро..
20 944 ₴
Обідній стіл Rio 140 Antracite Обідній стіл Rio 140 Antracite
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48352.02.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio 140 Antracite Прямокутний стіл Rio 140 відмінне рішення для великої компанії, завдяки можливості трансформації в довжину. Фабрика Nardi подбала про те, щоб такий стіл був доступний для застосування на відкритому повітрі. Ніжки та каркас столу з алюмінію з по..
20 944 ₴
Обідній стіл Rio 140 Bianco Обідній стіл Rio 140 Bianco
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48353.00.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio 140 Bianco Прямокутний стіл Rio 140 відмінне рішення для великої компанії, завдяки можливості трансформації в довжину. Фабрика Nardi подбала про те, щоб такий стіл був доступний для застосування на відкритому повітрі. Ніжки та каркас столу з алюмінію з порош..
20 944 ₴
Обідній стіл Rio Alu 210 Tortora Обідній стіл Rio Alu 210 Tortora
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48859.10.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio ALU 210 Tortora Італійська фабрика Nardi порадувала новою модифікацією обіднього столу Rio. Тепер він став володіти ще більш яскравою індивідуальністю з харктерними деталями. Стільниця з полірованих алюмінієвих ламелей рівномірно пофарбованих в стандартні ко..
42 500 ₴
Обідній стіл Rio Alu 210 Antracite Обідній стіл Rio Alu 210 Antracite
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48852.02.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio ALU 210 Antracite Італійська фабрика Nardi порадувала новою модифікацією обіднього столу Rio. Тепер він став володіти ще більш яскравою індивідуальністю з харктерними деталями. Стільниця з полірованих алюмінієвих ламелей рівномірно пофарбованих в стандартні ..
42 500 ₴
Обідній стіл Rio Alu 210 Bianco Обідній стіл Rio Alu 210 Bianco
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48853.00.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio ALU 210 Bianco Італійська фабрика Nardi порадувала новою модифікацією обіднього столу Rio. Тепер він став володіти ще більш яскравою індивідуальністю з харктерними деталями. Стільниця з полірованих алюмінієвих ламелей рівномірно пофарбованих в стандартні кол..
42 500 ₴
Обідній стіл Rio Alu 140 Tortora Обідній стіл Rio Alu 140 Tortora
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48659.10.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio ALU 140 Tortora Італійська фабрика Nardi порадувала новою модифікацією обіднього столу Rio. Тепер він став володіти ще більш яскравою індивідуальністю з харктерними деталями. Стільниця з полірованих алюмінієвих ламелей рівномірно пофарбованих в стандартні ко..
32 300 ₴
Обідній стіл Rio Alu 140 Antracite Обідній стіл Rio Alu 140 Antracite
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48652.02.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio ALU 140 Antracite Італійська фабрика Nardi порадувала новою модифікацією обіднього столу Rio. Тепер він став володіти ще більш яскравою індивідуальністю з харктерними деталями. Стільниця з полірованих алюмінієвих ламелей рівномірно пофарбованих в стандартні ..
32 300 ₴
Обідній стіл Rio Alu 140 Bianco Обідній стіл Rio Alu 140 Bianco
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48653.00.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio ALU 140 Bianco Італійська фабрика Nardi порадувала новою модифікацією обіднього столу Rio. Тепер він став володіти ще більш яскравою індивідуальністю з харктерними деталями. Стільниця з полірованих алюмінієвих ламелей рівномірно пофарбованих в стандартні кол..
32 300 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4132 Honey Обідній стіл Luxembourg 4132 Honey
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413273
Великий вуличний обідній стіл Luxembourg 4132 Honey Цей великий обідній стіл - завершальний штрих в колекції вуличних столів Luxembourg. За ним легко розмістяться від 8 до 10 осіб. Він ідеально підходить для великих літніх зустрічей з сім'єю або друзями. Він стійкий і просторий, але в той же час ..
37 070 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4132 Verbena Обідній стіл Luxembourg 4132 Verbena
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413229
Великий вуличний обідній стіл Luxembourg 4132 Verbena Цей великий обідній стіл - завершальний штрих в колекції вуличних столів Luxembourg. За ним легко розмістяться від 8 до 10 осіб. Він ідеально підходить для великих літніх зустрічей з сім'єю або друзями. Він стійкий і просторий, але в той же ча..
37 070 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4132 Willow Green Обідній стіл Luxembourg 4132 Willow Green
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413265
Великий вуличний обідній стіл Luxembourg 4132 Willow Green Цей великий обідній стіл - завершальний штрих в колекції вуличних столів Luxembourg. За ним легко розмістяться від 8 до 10 осіб. Він ідеально підходить для великих літніх зустрічей з сім'єю або друзями. Він стійкий і просторий, але в той ..
37 070 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4132 Rosemary Обідній стіл Luxembourg 4132 Rosemary
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413248
Великий вуличний обідній стіл Luxembourg 4132 Rosemary Цей великий обідній стіл - завершальний штрих в колекції вуличних столів Luxembourg. За ним легко розмістяться від 8 до 10 осіб. Він ідеально підходить для великих літніх зустрічей з сім'єю або друзями. Він стійкий і просторий, але в той же ч..
37 070 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4132 Cedar Green Обідній стіл Luxembourg 4132 Cedar Green
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413202
Великий вуличний обідній стіл Luxembourg 4132 Cedar Green Цей великий обідній стіл - завершальний штрих в колекції вуличних столів Luxembourg. За ним легко розмістяться від 8 до 10 осіб. Він ідеально підходить для великих літніх зустрічей з сім'єю або друзями. Він стійкий і просторий, але в той ж..
37 070 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4136 Lagoon Blue Обідній стіл Luxembourg 4136 Lagoon Blue
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413646
Вуличний обідній стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4136 Lagoon Blue Цей зручний прямокутний обідній стіл розміром 165x100 см ідеально підходить для великих груп гостей від 6 до 8 осіб. Такий металевий обідній стіл пропонує прекрасну можливість посидіти і поспілкуватися один з одним з максимальни..
32 733 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4136 Aubergine Обідній стіл Luxembourg 4136 Aubergine
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413628
Вуличний обідній стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4136 Aubergine Цей зручний прямокутний обідній стіл розміром 165x100 см ідеально підходить для великих груп гостей від 6 до 8 осіб. Такий металевий обідній стіл пропонує прекрасну можливість посидіти і поспілкуватися один з одним з максимальним ..
32 733 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4136 Poppy Обідній стіл Luxembourg 4136 Poppy
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413667
Вуличний обідній стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4136 Poppy Цей зручний прямокутний обідній стіл розміром 165x100 см ідеально підходить для великих груп гостей від 6 до 8 осіб. Такий металевий обідній стіл пропонує прекрасну можливість посидіти і поспілкуватися один з одним з максимальним комф..
32 733 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4136 Pink Praline Обідній стіл Luxembourg 4136 Pink Praline
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413693
Вуличний обідній стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4136 Pink Praline Цей зручний прямокутний обідній стіл розміром 165x100 см ідеально підходить для великих груп гостей від 6 до 8 осіб. Такий металевий обідній стіл пропонує прекрасну можливість посидіти і поспілкуватися один з одним з максимальн..
32 733 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4136 Capucine Обідній стіл Luxembourg 4136 Capucine
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413645
Вуличний обідній стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4136 Capucine Цей зручний прямокутний обідній стіл розміром 165x100 см ідеально підходить для великих груп гостей від 6 до 8 осіб. Такий металевий обідній стіл пропонує прекрасну можливість посидіти і поспілкуватися один з одним з максимальним к..
32 733 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4136 Honey Обідній стіл Luxembourg 4136 Honey
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413673
Вуличний обідній стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4136 Honey Цей зручний прямокутний обідній стіл розміром 165x100 см ідеально підходить для великих груп гостей від 6 до 8 осіб. Такий металевий обідній стіл пропонує прекрасну можливість посидіти і поспілкуватися один з одним з максимальним комф..
32 733 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4133 Capucine Обідній стіл Luxembourg 4133 Capucine
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413345
Обідній стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4133 Capucine Прямокутний стіл з розмірами 143 х 80 см, що робить його дуже зручним для використання на відкритій терасі. Цей стіл посередині має отвір діаметром 41 см для сонцезахисної парасольки. Він може також використовуватися з квадратними обідніми ..
26 355 ₴
Показано з 1 по 40 із 165 (5 сторінок)