Меню
Ваш кошик

Вуличні барні стільці

Як вибрати якісні вуличні барні стільці


Хочемо відразу вас попередити про те, що завдання це зовсім не з простих. Однозначно рекомендуємо купувати стільці для літніх кафе тільки відомих брендів. Спробуйте в пошукових системах задати відповідний запит і подивитися інформацію про виробника або торгову марку. На нашому сайті представлені барні стільці європейських і світових фабрик. Такі імена як Fermob, Nardi, Et al., Pedrali, SCAB Design вже довели свою любов і надійність у приватних покупців і відповідність високим вимогам сфери гостинності по всьому світу! Чи варто випробовувати долю і погоджуватися на пропозиції невідомих виробників покладаючись тільки на привабливу ціну, яка іноді може дуже істотно відрізнятися.


Також варто враховувати наступні додаткові можливості:
  • зробити повторне замовлення тієї ж моделі, в тому ж самому кольорі / модифікації, наприклад через рік або два;
  • здійснити гарантійну заміну або усунення несправності;
  • отримувати пост-гарантійний сервіс від фабрики-виробника
  • замовляти запасні частини або витратні матеріали (п'яти для ніжок, ролики, заглушки і ін.)


Скільки коштують і де купити вуличні барні стільці


В нашому асортименті представлені ​​вуличні меблі багатьох європейських фабрик. Ви можете відправити нам заявку прямо на сайті зі сторінки вподобаної вам моделі. Вкажіть кількість, колір, що вас цікавить або додаткові опції, якщо такі передбачені і ми зможемо прорахувати вартість. Зверніть увагу на висоту стільців, адже деякі стільці можуть мати дві висоти. Так звані напівбарні і барні. Також на ряд товарів ціни вже вказані на сайті. Це пов'язано з тим, що ці позиції дуже популярні і навіть можуть перебувати на складі в Києві в потрібному вам кількості.

Барний стілець Bistro Aubergine Барний стілець Bistro Aubergine
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 511328
Металевий складаний барний стілець Bistro AubergineВуличний барний стілець Bistro отримав міський темперамент і уособлює собою молодість та енергійність. Цей барний стілець втілює виняткову практичність, завдяки якій і став таким успішним, а тепер легендарним складаний стілець Bistro.Характе..
4 750 ₴
Барний стілець Bistro Cactus Барний стілець Bistro Cactus
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 511382
Металевий складаний барний стілець Bistro CactusВуличний барний стілець Bistro отримав міський темперамент і уособлює собою молодість та енергійність. Цей барний стілець втілює виняткову практичність, завдяки якій і став таким успішним, а тепер легендарним складаний стілець Bistro.Характерис..
4 750 ₴
Барний стілець Bistro Capucine Барний стілець Bistro Capucine
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 511345
Металевий складаний барний стілець Bistro CapucineВуличний барний стілець Bistro отримав міський темперамент і уособлює собою молодість та енергійність. Цей барний стілець втілює виняткову практичність, завдяки якій і став таким успішним, а тепер легендарним складаний стілець Bistro.Характер..
4 750 ₴
Барний стілець Bistro Honey Барний стілець Bistro Honey
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 511373
Металевий складаний барний стілець Bistro HoneyВуличний барний стілець Bistro отримав міський темперамент і уособлює собою молодість та енергійність. Цей барний стілець втілює виняткову практичність, завдяки якій і став таким успішним, а тепер легендарним складаний стілець Bistro.Характерист..
4 750 ₴
Барний стілець Bistro Nutmeg Барний стілець Bistro Nutmeg
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 511314
Металевий складаний барний стілець Bistro NutmegВуличний барний стілець Bistro отримав міський темперамент і уособлює собою молодість та енергійність. Цей барний стілець втілює виняткову практичність, завдяки якій і став таким успішним, а тепер легендарним складаний стілець Bistro.Характерис..
4 750 ₴
Барний стілець Duca Antracite
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 75257.05.000
Барний стілець Duca AntraciteМатеріал сидіння: композиція поліпропілену і скловолокна;Матеріал основи: алюміній;Колір: чорний (Black/Antracite)Особливості барних стільців Nardi Duca:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Характеристики ..
3 795 ₴
Барний стілець Duca Burro
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 75258.28.000
Барний стілець Duca BurroМатеріал сидіння: композиція поліпропілену і скловолокна;Матеріал основи: алюміній;Колір: вершковий (Burro/Burro)Особливості барних стільців Nardi Duca:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Характеристики проду..
3 795 ₴
Барний стілець Duca Cafe
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 75257.05.000
Барний стілець Duca CafeМатеріал сидіння: композиція поліпропілену і скловолокна;Матеріал основи: алюміній;Колір: кавовий (Coffee/Cafe)Особливості барних стільців Nardi Duca:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Характеристики продукці..
3 795 ₴
Барний стілець Duca Tortora
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 75259.10.000
Барний стілець Duca TortoraМатеріал сидіння: композиція поліпропілену і скловолокна;Матеріал основи: алюміній;Колір: какао (Taupe/Tortora)Особливості барних стільців Nardi Duca:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Характеристики проду..
4 026 ₴
Барний стілець Emi 2345 Anthracite Барний стілець Emi 2345 Anthracite
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234581
Барний стілець з технополімера Emi 2345 AnthraciteВуличний барний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах вис..
Барний стілець Emi 2345 Light Blue Барний стілець Emi 2345 Light Blue
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234562
Барний стілець з технополімера Emi 2345 Light BlueВуличний барний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах вис..
Барний стілець Emi 2345 Linen Барний стілець Emi 2345 Linen
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234511
Барний стілець з технополімера Emi 2345 LinenВуличний барний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах висоти 7..
Барний стілець Emi 2345 Terracotta Барний стілець Emi 2345 Terracotta
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234573
Барний стілець з технополімера Emi 2345 TerracottaВуличний барний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах вис..
Барний стілець Emi 2345 Tortora Барний стілець Emi 2345 Tortora
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234515
Барний стілець з технополімера Emi 2345 TortoraВуличний барний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах висоти..
Барний стілець Faro Agave Барний стілець Faro Agave
New Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40346.16.000
Вуличний барний стілець Faro AgaveМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: агава (agave/agave)Особливості барних стільців Nardi Faro:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для виготовлення ..
2 706 ₴
Барний стілець Faro Antracite Барний стілець Faro Antracite
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40346.02.000
Вуличний барний стілець Faro AntraciteМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: чорний (Black/Antracite)Особливості барних стільців Nardi Faro:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для..
2 706 ₴
Барний стілець Faro Bianco Барний стілець Faro Bianco
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40346.00.000
Вуличний барний стілець Faro BiancoМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: білий (white/bianco)Особливості барних стільців Nardi Faro:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для виготовленн..
2 706 ₴
Барний стілець Faro Caffe Барний стілець Faro Caffe
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40346.05.000
Вуличний барний стілець Faro CaffeМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: кавовий (Coffee/Caffe)Особливості барних стільців Nardi Faro:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для вигот..
2 706 ₴
Барний стілець Faro Celeste Барний стілець Faro Celeste
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40346.39.000
Вуличний барний стілець Faro CelesteМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: блакитний (Blue/Celeste)Особливості барних стільців Nardi Faro:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для в..
2 706 ₴
Барний стілець Faro Rosso Барний стілець Faro Rosso
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40346.07.000
Вуличний барний стілець Faro RossoМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: червоний (Red/Rosso)Особливості барних стільців Nardi Faro:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для виготов..
2 706 ₴
Барний стілець Faro Tortora
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40346.10.000
Вуличний барний стілець Faro TortoraМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: какао (Taupe/Tortora)Особливості барних стільців Nardi Faro:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для виготовле..
2 706 ₴
Барний стілець Globo Antracite
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 75452.02.000
Барний стілець Globo AntraciteМатеріал сидіння: поліпропілен;Колір сидіння: чорний (Black/Antracite)Матеріал основи: алюміній, Колір основи: чорний (Black/Antracite);Особливості барних стільців Nardi Globo:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 2..
4 026 ₴
Барний стілець Globo Antracite
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 75454.02.000
Барний стілець Globo AntraciteМатеріал сидіння: поліпропілен;Матеріал основи: алюміній;Колір: чорний (Black/Antracite)Особливості барних стільців Nardi Globo:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Характеристики продукції Nardi Всі..
4 026 ₴
Барний стілець Globo Bianco
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 75454.00.000
Барний стілець Globo BiancoМатеріал сидіння: поліпропілен;Матеріал основи: алюміній;Колір: чорний (White/Bianco)Особливості барних стільців Nardi Globo:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Характеристики продукції Nardi Всі товар..
4 026 ₴
Барний стілець Globo Cafe
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 75454.05.000
Барний стілець Globo CafeМатеріал сидіння: поліпропілен;Матеріал основи: алюміній;Колір: кавовий (Coffee/Cafe)Особливості барних стільців Nardi Globo:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Характеристики продукції Nardi Всі товари ..
4 026 ₴
Барний стілець Kate 2344 Light Blue Барний стілець Kate 2344 Light Blue
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234462
Барний стілець з технополімера Kate 2344 Light BlueВисокий барний стілець Kate відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах ви..
Виробник: SCAB Design Артикул: 234456
Барний стілець з технополімера Kate 2344 Olive GreenВисокий барний стілець Kate відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах в..
Барний стілець Lido Agave Барний стілець Lido Agave
New Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40344.16.000
Вуличний барний стілець Lido AgaveМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: агава (agave/agave)Особливості барних стільців Nardi Lido:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;- сидіння і спинка: перфораціяГранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що викор..
2 706 ₴
Барний стілець Lido Antracite Барний стілець Lido Antracite
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40344.02.000
Вуличний барний стілець Lido AntraciteМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: чорний (Black/Antracite)Особливості барних стільців Nardi Lido:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;- спинка і сидіння: перфораціяГранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали,..
2 706 ₴
Барний стілець Lido Bianco Барний стілець Lido Bianco
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40344.00.000
Вуличний барний стілець Lido BiancoМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: білий (white/bianco)Особливості барних стільців Nardi Lido:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;- спинка і сидіння: перфораціяГранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що вик..
2 706 ₴
Барний стілець Lido Caffe Барний стілець Lido Caffe
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40344.05.000
Вуличний барний стілець Lido CaffeМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: кавовий (Coffee/Caffe)Особливості барних стільців Nardi Lido:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;- спинка і сидіння: перфораціяГранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що ви..
2 706 ₴
Барний стілець Lido Celeste Барний стілець Lido Celeste
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40344.39.000
Вуличний барний стілець Lido CelesteМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: блакитний (Blue/Celeste)Особливості барних стільців Nardi Lido:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;- спинка і сидіння: перфораціяГранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, щ..
2 706 ₴
Барний стілець Lido Rosso Барний стілець Lido Rosso
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40344.07.000
Вуличний барний стілець Lido RossoМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: червоний (Red/Rosso)Особливості барних стільців Nardi Lido:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;- спинка і сидіння: перфораціяГранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що вико..
2 706 ₴
Барний стілець Lido Tortora Барний стілець Lido Tortora
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40344.10.000
Вуличний барний стілець Lido TortoraМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: какао (Taupe/Tortora)Особливості барних стільців Nardi Lido:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;- сидіння і спинка: перфораціяГранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що в..
2 706 ₴
Барний стілець Lisa 2862 Waterproof
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 2862ZVWP89
Вуличний барний стілець Lisa 2862 WaterproofВелика колекція стільців Lisa розширюється в напрямку вуличного застосування. Нова версія з водонепроникними акриловим покриттями характеризується абсолютно сучасними і придатними для зовнішнього використання чотирма кольорами: пісочний, оливково-зелен..
Барний стілець Lisa 2862 Waterproof Барний стілець Lisa 2862 Waterproof
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 2862ZOWP86
Вуличний барний стілець Lisa 2862 WaterproofВелика колекція стільців Lisa розширюється в напрямку вуличного застосування. Нова версія з водонепроникними акриловим покриттями характеризується абсолютно сучасними і придатними для зовнішнього використання чотирма кольорами: пісочний, оливково-зелен..
Барний стілець Lisa 2862 Waterproof
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 2862ZPWP87
Вуличний барний стілець Lisa 2862 WaterproofВелика колекція стільців Lisa розширюється в напрямку вуличного застосування. Нова версія з водонепроникними акриловим покриттями характеризується абсолютно сучасними і придатними для зовнішнього використання чотирма кольорами: пісочний, оливково-зелен..
Барний стілець Lisa 2862 Waterproof
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 2862ZEWP88
Вуличний барний стілець Lisa 2862 WaterproofВелика колекція стільців Lisa розширюється в напрямку вуличного застосування. Нова версія з водонепроникними акриловим покриттями характеризується абсолютно сучасними і придатними для зовнішнього використання чотирма кольорами: пісочний, оливково-зелен..
Барний стілець Lisa 2867 Technopolymer
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 2867VA81
Вуличний барний стілець Lisa 2867 TechnopolymerЙого елегантність завжди привертає увагу відвідувачів. У цій версії у барного стільця Lisa на трубчастому металевому каркасі закріплені сидіння і спинка з технополімеру. М'які і плавні лінії контуру передають приємне відчуття багатства і солідності...
Барний стілець Lisa 2867 Technopolymer Барний стілець Lisa 2867 Technopolymer
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 2867VL11
Вуличний барний стілець Lisa 2867 TechnopolymerЙого елегантність завжди привертає увагу відвідувачів. У цій версії у барного стільця Lisa на трубчастому металевому каркасі закріплені сидіння і спинка з технополімеру. М'які і плавні лінії контуру передають приємне відчуття багатства і солідності...
Показано з 1 по 40 із 105 (3 сторінок)