Меню
Ваш кошик
Ми відновили роботу і працюємо в особливому режимі! Готові обговорювати і виконувати ваші замовлення 💙💛

Вуличні барні стільці

Як вибрати якісні вуличні барні стільці


Хочемо відразу вас попередити про те, що завдання це зовсім не з простих. Однозначно рекомендуємо купувати стільці для літніх кафе тільки відомих брендів. Спробуйте в пошукових системах задати відповідний запит і подивитися інформацію про виробника або торгову марку. На нашому сайті представлені барні стільці європейських і світових фабрик. Такі імена як Fermob, Nardi, Et al., Pedrali, SCAB Design вже довели свою любов і надійність у приватних покупців і відповідність високим вимогам сфери гостинності по всьому світу! Чи варто випробовувати долю і погоджуватися на пропозиції невідомих виробників покладаючись тільки на привабливу ціну, яка іноді може дуже істотно відрізнятися.


Також варто враховувати наступні додаткові можливості:
  • зробити повторне замовлення тієї ж моделі, в тому ж самому кольорі / модифікації, наприклад через рік або два;
  • здійснити гарантійну заміну або усунення несправності;
  • отримувати пост-гарантійний сервіс від фабрики-виробника
  • замовляти запасні частини або витратні матеріали (п'яти для ніжок, ролики, заглушки і ін.)


Скільки коштують і де купити вуличні барні стільці


В нашому асортименті представлені ​​вуличні меблі багатьох європейських фабрик. Ви можете відправити нам заявку прямо на сайті зі сторінки вподобаної вам моделі. Вкажіть кількість, колір, що вас цікавить або додаткові опції, якщо такі передбачені і ми зможемо прорахувати вартість. Зверніть увагу на висоту стільців, адже деякі стільці можуть мати дві висоти. Так звані напівбарні і барні. Також на ряд товарів ціни вже вказані на сайті. Це пов'язано з тим, що ці позиції дуже популярні і навіть можуть перебувати на складі в Києві в потрібному вам кількості.

Барний стілець Lisa 2881 Olive Green Technopolymer Барний стілець Lisa 2881 Olive Green Technopolymer
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2881VD56
Вуличний барний стілець Lisa 2881 Olive Green TechnopolymerЙого елегантність завжди привертає увагу відвідувачів. У цій версії у барного стільця Lisa на трубчастому металевому каркасі закріплені сидіння і спинка з технополімеру. М'які і плавні лінії контуру передають приємне відчуття багатства і..
5 440 ₴
Виробник: Plust Артикул: 6456U1+A4744
Високий барний табурет Fade 8456 U1 White LightЦей високий барний табурет має приємні плавні контури та унікальну ребристу поверхню зі спеціальною обробкою, що нагадує натуральні матеріали, такі як граніт, камінь, лава, глина та білий мармур. Стіл створює ідеальний ансамбль з барним столом Fade ..
10 370 ₴
Виробник: Plust Артикул: 6456S4
Високий барний табурет Fade 6456 S4 GraniteЦей високий барний табурет має приємні плавні контури та унікальну ребристу поверхню зі спеціальною обробкою, що нагадує натуральні матеріали, такі як граніт, камінь, лава, глина та білий мармур. Стіл створює ідеальний ансамбль з барним столом Fade і ви..
4 420 ₴
Напівбарний табурет Trick 2524 h67 Dove Grey Напівбарний табурет Trick 2524 h67 Dove Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2524ZT
Напівбарний табурет Trick 2524 h67 Dove GreyКолекція барних і напівбарних табуретів Trick виконана в мінімалістичному, але виразному і радісному дизайні. Завдяки рамі і зручного сидіння з покриттям для вуличного використання вони ідеально підходять в якості доповнення до барної стійки, як для вн..
4 624 ₴
Напівбарний табурет Trick 2524 h67 Air-force Blue Напівбарний табурет Trick 2524 h67 Air-force Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2524ZO
Напівбарний табурет Trick 2524 h67 Air-force BlueКолекція барних і напівбарних табуретів Trick виконана в мінімалістичному, але виразному і радісному дизайні. Завдяки рамі і зручного сидіння з покриттям для вуличного використання вони ідеально підходять в якості доповнення до барної стійки, як д..
4 624 ₴
Барний табурет Trick 2523 h75 Antracite Барний табурет Trick 2523 h75 Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2523ZE
Барний табурет Trick 2523 h75 AntraciteКолекція барних і напівбарних табуретів Trick виконана в мінімалістичному, але виразному і радісному дизайні. Завдяки рамі і зручного сидіння з покриттям для вуличного використання вони ідеально підходять в якості доповнення до барної стійки, як для внутріш..
4 624 ₴
Барний табурет Trick 2523 h75 Olive Green Барний табурет Trick 2523 h75 Olive Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2523ZE
Барний табурет Trick 2523 h75 Olive GreenКолекція барних і напівбарних табуретів Trick виконана в мінімалістичному, але виразному і радісному дизайні. Завдяки рамі і зручного сидіння з покриттям для вуличного використання вони ідеально підходять в якості доповнення до барної стійки, як для внутр..
4 624 ₴
Барний табурет Trick 2523 h75 Terracotta Барний табурет Trick 2523 h75 Terracotta
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2523ZE
Барний табурет Trick 2523 h75 TerracottaКолекція барних і напівбарних табуретів Trick виконана в мінімалістичному, але виразному і радісному дизайні. Завдяки рамі і зручного сидіння з покриттям для вуличного використання вони ідеально підходять в якості доповнення до барної стійки, як для внутрі..
4 624 ₴
Барний стілець Igloo 2358 Glossy Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2358380
Чорний глянсовий барний стілець Igloo 2358 Glossy BlackЦей стілець від італійської дизайнерки Luisa Battaglia стане прикрасою вашого кафе або ресторану та підкреслить сучасний і стильний вигляд, стане корисним та зручним для щоденного використання. Не зважаючи на такий легкий та прозорий вигляд ..
5 134 ₴
Барний стілець Igloo 2358 Glossy White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2358310
Білий глянсовий барний стілець Igloo 2358 Glossy WhiteЦей стілець від італійської дизайнерки Luisa Battaglia стане прикрасою вашого кафе або ресторану та підкреслить сучасний і стильний вигляд, стане корисним та зручним для щоденного використання. Не зважаючи на такий легкий та прозорий вигляд в..
5 134 ₴
Барний стілець Igloo 2358 Smoked Барний стілець Igloo 2358 Smoked
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2358183
Напівпрозорий димчастий барний стілець Igloo 2358 SmokedЦей стілець від італійської дизайнерки Luisa Battaglia стане прикрасою вашого кафе або ресторану та підкреслить сучасний і стильний вигляд, стане корисним та зручним для щоденного використання. Не зважаючи на такий легкий та прозорий вигляд..
4 828 ₴
Барний стілець Igloo 2358 Transparent Барний стілець Igloo 2358 Transparent
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2358100
Прозорий барний стілець Igloo 2358 TransparentЦей стілець від італійської дизайнерки Luisa Battaglia стане прикрасою вашого кафе або ресторану та підкреслить сучасний і стильний вигляд, стане корисним та зручним для щоденного використання. Не зважаючи на такий легкий та прозорий вигляд він має д..
4 828 ₴
Напівбарний стілець Igloo 2359 Smoked Напівбарний стілець Igloo 2359 Smoked
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2359183
Напівпрозорий димчастий напівбарний стілець Igloo 2359 SmokedЦей стілець від італійської дизайнерки Luisa Battaglia стане прикрасою вашого кафе або ресторану та підкреслить сучасний і стильний вигляд, стане корисним та зручним для щоденного використання. Не зважаючи на такий легкий та прозорий в..
4 692 ₴
Напівбарний стілець Igloo 2359 Transparent Напівбарний стілець Igloo 2359 Transparent
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2359100
Прозорий напівбарний стілець Igloo 2359 TransparentЦей стілець від італійської дизайнерки Luisa Battaglia стане прикрасою вашого кафе або ресторану та підкреслить сучасний і стильний вигляд, стане корисним та зручним для щоденного використання. Не зважаючи на такий легкий та прозорий вигляд він ..
4 692 ₴
Барний стілець Horizon Safran Барний стілець Horizon Safran
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9441
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon SafranLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з заднього бо..
0 ₴
Барний стілець Horizon Terre Cuite Барний стілець Horizon Terre Cuite
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9078
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon Terre CuiteLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з задньо..
0 ₴
Барний стілець Horizon Noisette Барний стілець Horizon Noisette
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9077
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon NoisetteLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з заднього ..
0 ₴
Барний стілець Horizon Pearl Барний стілець Horizon Pearl
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9076
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon PearlLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з заднього бок..
0 ₴
Барний стілець Horizon Storm Grey Барний стілець Horizon Storm Grey
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9075
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon Storm GreyLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з задньог..
0 ₴
Напівбарний стілець Net mini Corallo Напівбарний стілець Net mini Corallo
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40356.75.000
Вуличний напівбарний стілець Net mini Coralloмає всі ознаки серії вуличних меблів Net від італійських майстрів Nardi:матеріал: поліпропілен + скловолокно обробка: матова поверхня, характерна наскрізна перфорація 100% стійкість до впливу УФ-випромінювання колір: кораловий (Corallo)Особ..
3 607 ₴
Напівбарний стілець Net mini Senape Напівбарний стілець Net mini Senape
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40356.56.000
Вуличний напівбарний стілець Net mini Senapeмає всі ознаки серії вуличних меблів Net від італійських майстрів Nardi:матеріал: поліпропілен + скловолокно обробка: матова поверхня, характерна наскрізна перфорація 100% стійкість до впливу УФ-випромінювання колір: гірчичний (Senape)Особли..
3 607 ₴
Напівбарний стілець Net mini Tortora Напівбарний стілець Net mini Tortora
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40356.10.000
Вуличний напівбарний стілець Net mini Tortoraмає всі ознаки серії вуличних меблів Net від італійських майстрів Nardi:матеріал: поліпропілен + скловолокно обробка: матова поверхня, характерна наскрізна перфорація 100% стійкість до впливу УФ-випромінювання колір: какао (Tortora)Особливо..
3 607 ₴
Напівбарний стілець Net mini Salice Напівбарний стілець Net mini Salice
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40356.04.000
Вуличний напівбарний стілець Net mini Saliceмає всі ознаки серії вуличних меблів Net від італійських майстрів Nardi:матеріал: поліпропілен + скловолокно обробка: матова поверхня, характерна наскрізна перфорація 100% стійкість до впливу УФ-випромінювання колір: верба (Salice)Особливост..
3 607 ₴
Напівбарний стілець Net mini Antracite Напівбарний стілець Net mini Antracite
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40356.02.000
Вуличний напівбарний стілець Net mini Antraciteмає всі ознаки серії вуличних меблів Net від італійських майстрів Nardi:матеріал: поліпропілен + скловолокно обробка: матова поверхня, характерна наскрізна перфорація 100% стійкість до впливу УФ-випромінювання колір: чорний (Antracite)Осо..
3 607 ₴
Напівбарний стілець Net mini Bianco Напівбарний стілець Net mini Bianco
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40356.00.000
Вуличний напівбарний стілець Net mini Biancoмає всі ознаки серії вуличних меблів Net від італійських майстрів Nardi:матеріал: поліпропілен + скловолокно обробка: матова поверхня, характерна наскрізна перфорація 100% стійкість до впливу УФ-випромінювання колір: білий (bianco)Особливост..
3 607 ₴
Напівбарний стілець Faro Mini Agave Напівбарний стілець Faro Mini Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40347.16.000
Вуличний напівбарний стілець Faro Mini AgaveМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: агава (agave/agave)Особливості напівбарних стільців Nardi Faro Mini:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовували..
3 132 ₴
Барний стілець Faro Agave Барний стілець Faro Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40346.16.000
Вуличний барний стілець Faro AgaveМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: агава (agave/agave)Особливості барних стільців Nardi Faro:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для виготовлення ..
3 132 ₴
Напівбарний стілець Lido Mini Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40345.16.000
Вуличний напівбарний стілець Lido Mini AgaveМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: агава (agave/agave)Особливості напівбарних стільців Nardi Lido Mini:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;- сидіння і спинка: перфораціяГранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці..
3 132 ₴
Барний стілець Lido Agave Барний стілець Lido Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40344.16.000
Вуличний барний стілець Lido AgaveМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: агава (agave/agave)Особливості барних стільців Nardi Lido:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;- сидіння і спинка: перфораціяГранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що викор..
3 132 ₴
Напівбарний стілець Trill mini Rosa Bouquet
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40353.08.000
Напівбарний стілець Trill mini Rosa BouquetМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: рожевий (pink / rosa bouquet)Особливості напівбарних стільців Nardi Trill mini:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що викор..
3 398 ₴
Напівбарний стілець Trill mini Grigio
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40353.03.000
Напівбарний стілець Trill mini GrigioМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: сірий (grey / grigio)Особливості напівбарних стільців Nardi Trill mini:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались д..
3 398 ₴
Барний стілець Trill Rose Bouquet
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40350.08.000
Барний стілець Trill Rose BouquetМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: рожевий (pink / rose bouquet)Особливості барних стільців Nardi Trill:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для виг..
3 398 ₴
Барний стілець Trill Grigio
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40350.03.000
Барний стілець Trill GrigioМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: сірий (grey / grigio)Особливості барних стільців Nardi Trill:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для виготовлення барн..
3 398 ₴
Барний стілець Emi 2345 Anthracite Барний стілець Emi 2345 Anthracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 234581
Барний стілець з технополімера Emi 2345 AnthraciteВуличний барний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах вис..
2 244 ₴
Барний стілець Emi 2345 Terracotta Барний стілець Emi 2345 Terracotta
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 234573
Барний стілець з технополімера Emi 2345 TerracottaВуличний барний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах вис..
2 244 ₴
Барний стілець Emi 2345 Light Blue Барний стілець Emi 2345 Light Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 234562
Барний стілець з технополімера Emi 2345 Light BlueВуличний барний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах вис..
2 244 ₴
Барний стілець Emi 2345 Tortora Барний стілець Emi 2345 Tortora
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 234515
Барний стілець з технополімера Emi 2345 TortoraВуличний барний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах висоти..
2 244 ₴
Барний стілець Emi 2345 Linen Барний стілець Emi 2345 Linen
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 234511
Барний стілець з технополімера Emi 2345 LinenВуличний барний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах висоти 7..
2 244 ₴
Напівбарний стілець Emi 2347 Linen Напівбарний стілець Emi 2347 Linen
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 234711
Напівбарний стілець з технополімера Emi 2347 LinenВуличний напівбарний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіанта..
2 312 ₴
Напівбарний стілець Kate 2346 Anthracite Напівбарний стілець Kate 2346 Anthracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 234681
Напівбарний стілець з технополімера Kate 2346 AnthraciteНапівбарний стілець Kate відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах ..
2 312 ₴
Показано з 1 по 40 із 120 (3 сторінок)