Меню
Ваш кошик

Пропозиція рестораторам і власникам кафе і ресторанів

Якісні меблі для кафе і ресторану


Всі ми дуже любимо ресторани, кафе і навіть маленькі кав’ярні, де можна випити, не поспішаючи, філіжанку запашного напою. Одну з найважливих ролей для створення затишку та комфорту в закладі відіграють меблі, а саме - меблі для сидіння. Але власники зазвичай обирають меблі для закладу, орієнтуючись виключно на низьку ціну. Це не зовсім правильно і частіше за все призводить до вибору неякісних меблів. Якщо ви плануєте кожного року іх міняти це ваше право. Наша компанія серйозно ставиться до критеріїв якості івитривалості меблів. Тому працюємо з українським виробником і польською приватною мануфактурою, які виготовляють меблі дотримуючись всіх потрібних вимог. Завжди допоможемо вам обрати доречний тандем тканини і кольору дерев’яних ніжок, що максимально пасуватиме до стилю закладу. І обіцяємо, що замовлення буде виготовлене у найкоротший термін!

Меблі столової групи для кафе і ресторану

У кожного закладу своя аудиторія гостей, свої цілі і відповідно свої прагматичні економічні показники. Певною мірою меблі мають задовольняти естетичні потреби, відповідати стилістичним рішенням і дуже жорстким критеріям практичності. Щоб обрати якісні столи для закладу треба часом йти на компроміс а іноді навіть нехтувати одним чи іншим, або взагалі всім для досягнення мети закладу. Тому ми пропонуємо дуже різні меблі столової групи для кафе і ресторану але все одно впевнені, що ви знайдете цей компроміс саме з нашими меблями:
Як і де вигідно купити стільниці для столів кафе і ресторанів гуртом Цим..
Що таке бази для столів - іноді їх називають підстіллями, але це виключн..
Де купити обідні столи для ресторану та міського кафе Кожен заклад грома..
Кавові столики..
Столові комплекти..

Стільці для кафе, крісла для ресторану

Італійці кажуть : "Ми ідемо не в ресторан - ми ідемо до власника!", тому ця сторінка присвячена саме власникам кафе і ресторанів. Безперечно якість кухні перш за все, але і меблям треба приділити не менше уваги хоча б на підготовчому до відкриття етапі. Спробуйте розсадити ваших гостей заздалегідь, спробуйте чи зручно ім буде у вашому закладі. Виробники мʼяких стільців підказали нам як це перевірити: просто спостерігайте через який час вони почнуть соватись в стільці або кріслі. Ми пропонуємо для ваших гостей чудові мʼякі стільці і крісла. Ви можете обрати варіанти матеріалу каркасу, а також варіанти оббивки крісел.

Вілла Ванілла надає вигідні умови дизайнерам

Вілла Ванілла - імпортер меблів для сфери гостинності. В нашому ассортименті безліч можливостей для створення класних інтер'єрів найвищого рівня.
Ми надаємо вигидні умови дизайнерам і архітекторам, які працюють з об'єктами HoReCa. Приєднуйтесь і ви до нас.

Надішліть запит на співробітництво з нами

Захист від роботів