Меню
Ваш кошик
Ми відновили роботу і працюємо в особливому режимі! Готові обговорювати і виконувати ваші замовлення 💙💛

Пропозиція рестораторам і власникам кафе і ресторанів

Якісні меблі для кафе і ресторану


Всі ми дуже любимо ресторани, кафе і навіть маленькі кав’ярні, де можна випити, не поспішаючи, філіжанку запашного напою. Одну з найважливих ролей для створення затишку та комфорту в закладі відіграють меблі, а саме - меблі для сидіння. Але власники зазвичай обирають меблі для закладу, орієнтуючись виключно на низьку ціну. Це не зовсім правильно і частіше за все призводить до вибору неякісних меблів. Якщо ви плануєте кожного року іх міняти це ваше право. Наша компанія серйозно ставиться до критеріїв якості івитривалості меблів. Тому працюємо з українським виробником і польською приватною мануфактурою, які виготовляють меблі дотримуючись всіх потрібних вимог. Завжди допоможемо вам обрати доречний тандем тканини і кольору дерев’яних ніжок, що максимально пасуватиме до стилю закладу. І обіцяємо, що замовлення буде виготовлене у найкоротший термін!

Меблі столової групи для кафе і ресторану

У кожного закладу своя аудиторія гостей, свої цілі і відповідно свої прагматичні економічні показники. Певною мірою меблі мають задовольняти естетичні потреби, відповідати стилістичним рішенням і дуже жорстким критеріям практичності. Щоб обрати якісні столи для закладу треба часом йти на компроміс а іноді навіть нехтувати одним чи іншим, або взагалі всім для досягнення мети закладу. Тому ми пропонуємо дуже різні меблі столової групи для кафе і ресторану але все одно впевнені, що ви знайдете цей компроміс саме з нашими меблями:
Як і де вигідно купити стільниці для столів кафе і ресторанів гуртомЦим..
Що таке бази для столів Говорячи простими словами база для столу - це те, ..
Де купити обідні столи для ресторану та міського кафеКожен заклад грома..
Кавові столики..
Столові комплекти..

Стільці для кафе, крісла для ресторану

Італійці кажуть : "Ми ідемо не в ресторан - ми ідемо до власника!", тому ця сторінка присвячена саме власникам кафе і ресторанів. Безперечно якість кухні перш за все, але і меблям треба приділити не менше уваги хоча б на підготовчому до відкриття етапі. Спробуйте розсадити ваших гостей заздалегідь, спробуйте чи зручно ім буде у вашому закладі. Виробники мʼяких стільців підказали нам як це перевірити: просто спостерігайте через який час вони почнуть соватись в стільці або кріслі. Ми пропонуємо для ваших гостей чудові мʼякі стільці і крісла. Ви можете обрати варіанти матеріалу каркасу, а також варіанти оббивки крісел.

Вілла Ванілла надає вигідні умови дизайнерам

Вілла Ванілла - імпортер меблів для сфери гостинності. В нашому ассортименті безліч можливостей для створення класних інтер'єрів найвищого рівня.
Ми надаємо вигидні умови дизайнерам і архітекторам, які працюють з об'єктами HoReCa. Приєднуйтесь і ви до нас.

Надішліть запит на співробітництво з нами