Меню
Ваш кошик

Комплекти для тераси


Кутовий комплект меблів Gera Кутовий комплект меблів Gera
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 77684
Плетений кутовий комплект меблів для тераси GeraВ складі цього комплекту тримісний ротанговий диван, приставний пуф і журнальний столик. Пуф за потреби можна стикувати до однієї або іншої сторони дивана і формувати таким чином потрібну конфігурацію. Подушки входять в комплект. тримісний диван: ..
47 565 ₴
Кутовий комплект меблів Finlay Кутовий комплект меблів Finlay
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: k13574
Кутовий комплект меблів для тераси з тропічної акації Finlayскладається з трьох кутових модулів, двох центральних модулів та кавового столика. Модулі диванів та столик виготовлені з тропічної акації та оброблені олією. Подушки для сидіння та під спину в комплекті. розміри кутового модуля: 71x71..
83 375 ₴
Кутовий комплект меблів Eden Кутовий комплект меблів Eden
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 19122
Комплект вуличних меблів з техноротанга EdenВ складі комплекту обідній стіл, плетений із штучного ротанга кутовий диван і два приставних пуфа зроблять ваш відпочинок на терасі максимально комфортним.Технічні характеристики і особливості комплекту Eden:матеріал каркаса: алюміній плетін..
149 940 ₴
Кутовий комплект Felino Кутовий комплект Felino
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 23523
Кутовий диванний комплект вуличних меблів для тераси FelinoДо складу комплекту входять кутовий модульний диван, що складається з двох модулів з лівим і правим підлокітником, одного кутового та одного прямого модуля. А також в комплект входить два журнальних столика що можна розмістити за потреби..
149 940 ₴
Кутовий комплект Ascot Grey Кутовий комплект Ascot Grey
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 25225
Кутовий обідній комплект меблів для тераси Ascot Grey- це стильна кутова обідня група, розроблена та сплетена вручну із багатопрофільного сірого штучного ротанга. Слід зазначити оригінальний дизайн прямокутного столу, який можна піднімати і опускати. Це означає, що ви можете перетворити свій сті..
131 880 ₴
Кутовий диван зі столом Gera Кутовий диван зі столом Gera
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 77685
Плетений комплект вуличних меблів для тераси GeraВ складі цього комплекту три двомісних ротангових дивана, два приставних пуфа і прямокутний стіл. Два дивана мають підлокітник з лівої сторони а один з правої - таким чином формується великий кутовий диван. Подушки входять в комплект. Комплект пос..
91 560 ₴
Кутовий диван зі столиком Tomson Кутовий диван зі столиком Tomson
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 13457
Комплект вуличних меблів для відпочинку TomsonДо складу комплекту входять кутовий модульний диван, що складається з двох модулів з лівим і правим підлокітником та одного кутового модуля. А також в комплект входить прямокутний журнальний столик. Каркаси диванних модулів і столика виготовлені з ал..
156 030 ₴
Кутовий диван зі столиком Pacific Кутовий диван зі столиком Pacific
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 10535
Комплект меблів з кутовим диваном і столиком PacificВ складі цього комплекту великий кутовий диван і столик що регулюється по висоті. Диван в свою чергу складається з трьох модулів:один двомісний диванний модуль з лівим підлокітником: 124 x 83 x H84 см один двомісний диванний модуль з прави..
162 015 ₴
Кутовий вуличний диван Posta Кутовий вуличний диван Posta
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 23517
Кутовий вуличний диван з пуфиком для тераси PostaМіцна конструкція каркасу дивана та столу виготовлена з алюмінію та покрита порошковою фарбою (коричневого?) кольору. Товсті темно-сірі подушки забезпечують відмінний комфорт під час сидіння. Журнальний столик має стільницю із загартованого скла щ..
65 573 ₴
Комплект садових меблів Malta Комплект садових меблів Malta
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 23522
Комплект садових меблів для тераси MaltaМіцна конструкція каркасу дивана та столу виготовлена з алюмінію та покрита порошковою фарбою сірого кольору. Товсті темно-сірі подушки забезпечують відмінний комфорт під час сидіння. Комплект складається з двох модульних диванів зі знімними спинками та дв..
63 189 ₴
Комплект садових меблів Cavine Комплект садових меблів Cavine
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 23520
Комплект садових меблів для відпочинку CavineДо складу комплекту входять тримісний диван, два крісла та журнальний столик з двоярусною стільницею. Каркаси дивана, кріслел та столика виготовлені з алюмінію з порошковим покриттям. Оригінальне кольорове рішення, накладки на підлокітниках з натураль..
83 685 ₴
Комплект плетених меблів Emerald Комплект плетених меблів Emerald
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 10534
Комплект вуличних меблів з техноротанга EmeraldВ складі комплекту кавовий столик, плетений із штучного ротангу, двомісний диван-реклайнер і два крісла з відкидними спинками зроблять ваш відпочинок на терасі максимально комфортним.Технічні характеристики і особливості комплекту Emerald:ма..
101 745 ₴
Комплект меблів для відпочинку Leipzig Комплект меблів для відпочинку Leipzig
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 77681
Вуличний комплект меблів для відпочинку LeipzigДо складу комплекту входять тримісний диван, два крісла та журнальний столик зі скляною стільницею. Каркаси дивана, кріслел та столика виготовлені з металу з порошковим покриттям сірого кольору. Подушки входять до комплектації. Цей комплект постачає..
47 565 ₴
Комплект меблів для відпочинку Felino Комплект меблів для відпочинку Felino
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 23524
Вуличний диванний комплект меблів для відпочинку на терасі FelinoДо складу комплекту входять тримісний диван, два крісла та журнальний столик. Стільниця на столиках і підлокітники на кріслах та дивані виготовлені з композитного матеріалу на основі ПВХ-пластику що має вигляд натурального дерева. ..
143 850 ₴
Комплект меблів Vienna Комплект меблів Vienna
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 20539
Комплект вуличних меблів ViennaДвомісний диван Розміри: 117 x 68 x H80 смДва крісла з подушками розмір крісла: 60 x 68 x H80 смЖурнальний столик Габаритні розміри: 80 x 47 x H40 см стільниця: чорне загартоване склоДодаткова інформація: Каркаси і ніжки дивана, столика та крісел..
27 048 ₴
Комплект меблів Hela Комплект меблів Hela
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 20928
Комплект вуличних меблів для тераси HelaДо складу комплекту входять журнальний столик, двомісний диван та два крісла. В основі цього стильного, зручного та практичного комплекту вуличних меблів лежить міцний та легкий каркас ​​з алюмінію та покриття порошковою фарбою сірого кольору. Спинка та пі..
89 775 ₴
Комплект меблів Andros Комплект меблів Andros
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 21187
Комплект вуличних меблів зі шнура меблів AndrosДо складу комплекту входять журнальний столик, двомісний диван та два крісла. В основі цього стильного, зручного та практичного комплекту вуличних меблів лежить міцний та легкий каркас ​​з алюмінію та покриття порошковою фарбою сірого кольору. Спинк..
77 700 ₴
Комплект меблів Airy Комплект меблів Airy
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 20547
Легкий комплект садових меблів AiryДвомісний диванчик з текстиленом Розміри: 112 x 76 x H75 смДва крісла з з текстиленом розмір крісла: 59 x 73 x H75 смЖурнальний столик Габаритні розміри: 85 x 44 x H37 см стільниця: чорне загартоване склоДодаткова інформація: Каркаси і ніжки ..
11 970 ₴
Комплект з кутовим диваном Bonnat Комплект з кутовим диваном Bonnat
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 23525
Комплект з кутовим диваном і столиком для тераси BonnatТакий оригінальний комплект садових меблів дозволить створити комфортну літню вітальню прямо у вашому саду або на терасі. Комплект складається з чотирьох модулів та оригінальний стіл-пуфик. Компонування диванних модулів ви можете змінювати н..
192 150 ₴
Комплект для тераси Norway Комплект для тераси Norway
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 77687
Комплект для відпочинку на терасі NorwayДо складу комплекту Norway входять: Журнальний столик: 110 x 60 x H38 см Тримісний диван: 182 x 79 x H71 см Два крісла: 75 x 76 x H71 смМатеріали та комплектація: каркас всіх компонентів: алюміній стільниця журнального столика: гартоване ..
69 195 ₴
Комплект для тераси Nikala Комплект для тераси Nikala
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 23518
Кутовий комплект вуличних меблів для тераси NikalaДо складу комплекту входять кутовий диван, що складається з двох тримісних диванних модулів, прямокутний обідній стіл зі скляною стільницею та крісла. Каркаси диванних модулів і столу виготовлені з алюмінію та пофарбовані порошковим методом. Поду..
59 577 ₴
Комплект для тераси Leipzig Комплект для тераси Leipzig
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 77682
Кутовий комплект садових меблів для тераси LeipzigДо складу комплекту входять кутовий модульний диван, що складається з двох диванних модулів, прямокутний стіл зі скляною стільницею та двох додаткових пуфів. Каркаси диванних модулів і столу виготовлені з металу та пофарбовані порошковим методом...
65 625 ₴
Комплект для тераси Casten Комплект для тераси Casten
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 21196
Комплект вуличних меблів для тераси CastenДо складу комплекту входять кутовий модульний диван, що складається з двох модулів з лівим і правим підлокітником та одного кутового модуля. А також в комплект входить прямокутний обідній стіл. Каркаси диванних модулів і столу виготовлені з алюмінію з по..
125 895 ₴
Виробник: Garden4You Артикул: 21182ST
Вуличний комплект для тераси Casper (диван і журнальний столик)До складу комплекту входять тримісний диван з високою спинкою і прямокутний журнальний столик. Каркаси дивана і столика виготовлені з алюмінію з порошковим покриттям.Основні характеристики і особливості комплекту для тераси CasperР..
32 000 ₴
Комплект для тераси Ascot Grey Комплект для тераси Ascot Grey
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 25168
Обідній комплект для тераси Ascot GreyПредставляємо вашій увазі гарний обідній набір Ascot. Він створений для того, щоб зробити ваш відпочинок у саду та на терасі максимально комфортним. Цей комфорт досягається завдяки оригінальній конструкції круглого обіднього столу з механізмом зміни висоти с..
198 135 ₴
Комплект для тераси Adrio Комплект для тераси Adrio
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 21185
Комплект вуличних меблів для тераси AdrioДо складу комплекту входять двомісний диван, два крісла з подушками і прямокутний журнальний столик. Каркаси дивана, крісел і столика виготовлені з алюмінію з порошковим покриттям.Основні характеристики і особливості комплекту меблів AdrioРозмір ж..
45 045 ₴
Комплект для відпочинку Tomson Комплект для відпочинку Tomson
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 13707
Комплект вуличних меблів для відпочинку TomsonДо складу комплекту входять двомісний диван, два крісла і прямокутний журнальний столик. Каркаси дивана, крісел і столика виготовлені з алюмінію з порошковим покриттям.Основні характеристики і особливості комплекту для тераси TomsonРозмір жур..
131 880 ₴
Виробник: Garden4You Артикул: 77686
Комплект меблів для відпочинку на терасі SarranДвомісний диван заплетений штучним ротангом  Розміри: 123 x 73 x H81 смДва крісла з подушками розмір крісла: 63 x 73 x H81 смЖурнальний столик Габаритні розміри: 65 x H34 см стільниця: 5 мм загартоване склоДодаткова інформація: Ка..
36 078 ₴
Комплект для відпочинку Marie Комплект для відпочинку Marie
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 13682
Комплект меблів для відпочинку на терасі MarieДо складу комплекту входить двомісний диванчик, два крісла і прямокутний журнальний столикОсновні характеристики і особливості комплектудвомісний диван: 132 x 72 x H73 см крісло: 68 x 72 x H73 см каркас дивана і крісел: алюміній ..
89 775 ₴
Комплект для відпочинку Malaga Комплект для відпочинку Malaga
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 20546
Комплект меблів для відпочинку на терасі MalagaДвомісний диван Розміри: 129 x 73 x H73 смДва крісла з подушками розмір крісла: 71 x 73 x H73 смЖурнальний столик Габаритні розміри: 100 x 50 x H42 см стільниця: черне загартоване склоДодаткова інформація: Каркаси і ніжки дивана, ..
46 431 ₴
Комплект для відпочинку Helsinki Beige Комплект для відпочинку Helsinki Beige
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 20535
Комплект вуличних меблів для відпочинку на терасі Helsinki BeigeДо складу комплекту входить двомісний диван, два садових крісла і два круглих журнальних столика різних розмірівОсновні характеристики і особливості комлекта меблів Helsinki:двомісний диван: 140 x 78 x H83,5 см крісло..
69 195 ₴
Комплект для відпочинку Eden Комплект для відпочинку Eden
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 19121
ВУличний комплект для відпочинку на терасі EdenКласичний журнальний столик: розміри: 120 x 60 x H45 см стільниця: 5 мм прозоре гартоване склоДвомісний вуличний плетений диван: розміри: 134 x 78 x H88 смДва зручних плетених крісла розміри: 68 x 78 x H88 смОсобливості і додаткові..
107 835 ₴
Комплект для відпочинку Anthem Комплект для відпочинку Anthem
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 15413
Комплект меблів для відпочинку на терасі AnthemДо складу комплекту входить тримісний диван, два крісла і прямокутний журнальний столикОсновні характеристики і особливості комплекту:тримісний диван: 187 x 75 x H78 см крісло: 78 x 75 x H78 см каркас дивана і крісел: алюміній п..
137 970 ₴
Комплект для  тераси Adena Комплект для  тераси Adena
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 64740
Плетений комплект для відпочинку на терасі AdenaДо складу комплекту Adena входять: Журнальний столик: 116 x 61 x H42 см Двомісний диван: 142 x 75 x H82 см Два крісла: 70 x 72 x H82 смМатеріали та комплектація: каркас всіх компонентів: алюміній стільниця журнального столика: 5 м..
95 760 ₴
Комплект вуличних меблів Madrid Комплект вуличних меблів Madrid
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 19125
Кутовий диванний комплект вуличних меблів Madridоригінальний комплект садових меблів з ротанга допоможе з максимальним комфортом облаштувати вашу терасу, завдяки універсальності компонентів цього комплекту. У нього входять кутовий диван, що складається з двох диванних модулів, столик, який може ..
107 835 ₴
Комплект вуличних меблів Levine Комплект вуличних меблів Levine
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 23521
Комплект вуличних меблів для відпочинку на терасі LevineДо складу цього оригінального комплекту меблів входять двомісний диван, два крісла та два журнальних столика, які можна за потреби зсувати один під одного або використовувати окремо. Каркаси всіх елементів виготовлені з металу, стільниці ст..
71 684 ₴
Диванний комплект Zurich Диванний комплект Zurich
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 20582
Кутовий диванний комплект для тераси ZurichДо складу комплекта входять:Диванний модуль з правим підлокітником: 193 x 74 x H73 см Диванний модуль з правим підлокітником: 184 x 74 x H73 смстіл з можливістю регулювання по висоті: 117 x 70 x H45/69 см стільниця: 5 мм чорне гартоване ..
107 835 ₴
Диван з навісом Morocco Диван з навісом Morocco
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 13256
Віличний підвісний диван з навісом і шторками MoroccoПредставляємо вашій увазі чудовий садовий диван. Міцний металевий каркас дозволяє комфортно розташуватися в двомісному дивані і насолоджуватися заміським відпочинком на свіжому повітрі. Захисні штори і навіс додадуть додаткового затишку і рома..
77 700 ₴
Диван з балдахіном Tomson Grey Диван з балдахіном Tomson Grey
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 25161
Вуличний диван з балдахіном Tomson Greyце зручне та багатофункціональне рішення для приємного відпочинку в саду. Приставний пуф можна розмістити по-різному, щоб створити простору зону відпочинку або додаткове місце для великої групи. Зміна положення навісу дозволяє насолоджуватися сонцем або тін..
77 700 ₴
Диван з балдахіном Ascot Grey Диван з балдахіном Ascot Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 25227
Плетений вуличний диван з балдахіном Ascot Greyстане доречним для відпочинку в теплу пору року на терасі або на відкритому повітрі в саду. Він не тільки виглядає чудово завдяки своєму сучасному, елегантному і позачасовому сірому кольору, але і є ідеальним місцем для насолоди життям на свіжому по..
95 760 ₴
Виробник: Garden4You Артикул: 21182S
Тримісний диван з високою спинкою для вуличних терас CasperОсновні характеристики і особливості дивана Casper: Розмір тримісного дивана: 175,5 х 79 х Н102 см Легкий та міцний каркас з алюмінію Сидіння та спинки: текстилен Подушки для сидіння і спинки Матеріал: поліефірна тканина колір: сір..
27 500 ₴
Вуличний комплект меблів Tifton Вуличний комплект меблів Tifton
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 19341
Комплект вуличних меблів для відпочинку TiftonДо складу комплекту входять двомісний диван, два крісла з подушками і прямокутний журнальний столик зі стільницею з 5 мм загартованого скла. Каркаси дивана, крісел і столика виготовлені з алюмінію з порошковим покриттям.Основні характеристики і о..
33 075 ₴
Вуличний диван-трансформер Colombo Вуличний диван-трансформер Colombo
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 20566
Вуличний двомісний плетений диван-трансформер ColomboУнікальне поєднання функціональності, практичності і компактності. Диван Colombo має кілька функціональних механізмів, які роблять його воістину універсальним для комфортного відпочинку на терасі або в саду. По обидва боки підлокітників є відк..
39 060 ₴
Підвісний диван Barcelona Підвісний диван Barcelona
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 13255
Вуличний підвісний диван з навісом BarcelonaПредставляємо вашій увазі чудовий садовий підвісний диван-гойдалку зі штучного ротангу. Міцний металевий каркас дозволяє комфортно розташуватися в підвісному двомісному дивані і насолоджуватися заміським відпочинком на свіжому повітрі. Захисні штори до..
71 715 ₴
Лаунж диван Wing Лаунж диван Wing
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 19106
Плетений вуличний лаунж-диван WingРозміри: 135 x 232 x H210 смкаркас: алюміній плетіння: штучний ротанг колір: сіро-коричневийПодушки для дивана в комплекті. матеріал: олефін колір: сірий..
120 435 ₴
Кутовий модульний комплект Cliff Кутовий модульний комплект Cliff
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 19342
Кутовий модульний диванний комплект CliffЦей оригінальний кутовий вуличний комплект задовольняє найвимогливіші запити. Якщо у вас стоїть завдання зробити відпочинок на терасі комфортним, то саме цей диванний комплект стане до смаку. Міцний металевий каркас всіх елементів обплетений штучним ротан..
95 760 ₴
Кутовий диван для тераси Pacific Кутовий диван для тераси Pacific
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 10496
Комплект плетених меблів з кутовим диваном і столиком PacificВ складі цього комплекту пуф і великий кутовий диван. Диван в свою чергу складається з трьох модулів:один двомісний диванний модуль з лівим підлокітником: 128 x 83 x H84 см один двомісний диванний модуль з правим підлокітником: 12..
83 853 ₴
Комплект для відпочинку Weilburg Комплект для відпочинку Weilburg
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 21179
Комплект вуличних меблів для відпочинку на терасі WeilburgДо складу комплекту входить двомісний диван, два садових крісла і прямокутний журнальний столикОсновні характеристики і особливості комлекта меблів Weilburg:двомісний диван: 155 x 80 x H73 см крісло: 75 x 80 x H73 см кар..
89 670 ₴
Комплект для відпочинку Waters Комплект для відпочинку Waters
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 13563
Комплект вуличних меблів для відпочинку WatersДо складу комплекту входить двомісний диван, два садових крісла і прямокутний кавовий столикОсновні характеристики і особливості комлекта меблів Watersдвомісний диван: 129 x 67 x H77 см крісло: 62 x 67 x H77 см каркас дивана і крісе..
56 595 ₴
Комплект для відпочинку Pacific
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 10493
Комплект плетених меблів для відпочинку на терасі PacificВ складі комплекту двомісний диван, два крісла з подушками і кавовий столик зі скляною стільницею. Всі вироби виготовлені з алюмінієвого каркасу з плетінням зі штучного ротангу сіро-бежевого кольору.Кавовий столик: 95 x 56 x H45 см Ст..
119 910 ₴
Показано з 1 по 50 із 81 (2 сторінок)