Меню
Ваш кошик

Ергономічні офісні крісла

Офісне крісло WAU Grey/White Офісне крісло WAU Grey/White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Office4You Артикул: 09846
Робоче офісне крісло WAU Grey/WhiteЛінійка крісел WAU поєднує в собі чудову ергономіку та спортивний стиль, що пропонує найкращу підтримку попереку й спини, а також тривалу продуктивність протягом цілого робочого дня. Зовнішній каркас крісла виготовлений з пластику, що на 100% придатний для втор..
19 246 ₴
Офісне крісло WAU Black Офісне крісло WAU Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Office4You Артикул: 09842
Робоче офісне крісло WAU BlackЛінійка крісел WAU поєднує в собі чудову ергономіку та спортивний стиль, що пропонує найкращу підтримку попереку й спини, а також тривалу продуктивність протягом цілого робочого дня. Зовнішній каркас крісла виготовлений з пластику, що на 100% придатний для вторинної..
19 246 ₴
Офісне крісло Lucca
Замовлення 3-4 тижні
Офісне крісло WAU Olive Green Офісне крісло WAU Olive Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Office4You Артикул: 09850
Робоче офісне крісло WAU Olive GreenЛінійка крісел WAU поєднує в собі чудову ергономіку та спортивний стиль, що пропонує найкращу підтримку попереку й спини, а також тривалу продуктивність протягом цілого робочого дня. Зовнішній каркас крісла виготовлений з пластику, що на 100% придатний для вто..
19 246 ₴
Офісне крісло WAU Grey/Black Офісне крісло WAU Grey/Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Office4You Артикул: 09841
Робоче офісне крісло WAU Grey/BlackЛінійка крісел WAU поєднує в собі чудову ергономіку та спортивний стиль, що пропонує найкращу підтримку попереку й спини, а також тривалу продуктивність протягом цілого робочого дня. Зовнішній каркас крісла виготовлений з пластику, що на 100% придатний для втор..
19 246 ₴
Офісне крісло WAU Grey Офісне крісло WAU Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Office4You Артикул: 09848
Робоче офісне крісло WAU GreyЛінійка крісел WAU поєднує в собі чудову ергономіку та спортивний стиль, що пропонує найкращу підтримку попереку й спини, а також тривалу продуктивність протягом цілого робочого дня. Зовнішній каркас крісла виготовлений з пластику, що на 100% придатний для вторинної ..
19 246 ₴
Офісне крісло Gaiola
Замовлення 3-4 тижні
Офісне крісло Fulkrum
Замовлення 3-4 тижні
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)