Меню
Ваш кошик

Бази (опори) для обідніх та барних столів

Що таке бази для столів

Говорячи простими словами база для столу - це те, куди кріпиться стільниця. Іноді їх називають підстіллями, але це виключно справа смаку. У сфері HoReCa їх також можна вважати напівфабрикатами або меблевими комплектуючими. У будь-якому випадку це виглядає як збирати столи своїми руками з коробки!

В будь-якому кафе чи ресторані для гостя намагаються створити всі умови для його комфортного проведення часу, вибираючи для цього зручні стільці. Який же комфорт може нам надати стіл? Відповідь на це питання ми знаємо завдяки більш ніж 10-му досвіду поставок професійних меблів для кафе і ресторанів. Повірте, через наші руки пройшли тисячі варіантів. Стверджуємо, що основними характеристиками бази для столу є - СТІЙКІСТЬ! Це найголовніше, чого намагаються досягти переважна більшість виробників меблів для HoReCa.

Які бувають бази для столів

Отже, при більш детальному розгляді ми побачимо, що бази для столів можуть дуже відрізнятися як матеріалом виготовлення, так і функціоналом. Всі підстілля можна розділити за місцем використання на вуличні та для внутрішніх приміщень. Найбільшим попитом серед для сегмента гостинності є такі функціональні особливості:

  • форма основи: плита, диск, хрестовина (з 3-х або 4-х ніжок)
  • регулювальні п'яти на ніжках, або наявність регулювальних болтів.
  • поворотний механізм, дозволяє відкидати стільницю для вертикального штабелювання
  • особлива обробка для експлуатації в агресивних вуличних/природних умовах (покриття поліестером, УФ-стійкі полімери, оцинковка, анодування, хромування, порошкове фарбування та ін.)

Де купити бази для столів оптом

В нашому каталозі представлені подстілля провідних італійських фабрик. Їх продукція не тільки перевірена часом, але і являє собою результати культурних традицій. Також ми можемо рекомендувати бази для столів з чудовими характеристиками для застосування в ресторанній сфері від виробників з Німеччини, Нідерландів, Естонії. Сподіваємося, що вам буде зручно підібрати бази для столів на нашому сайті і оформити попереднє запит на прорахунок необхідного вам кількості.