Меню
Ваш кошик

Вуличні барні стільці

Як вибрати якісні вуличні барні стільці


Хочемо відразу вас попередити про те, що завдання це зовсім не з простих. Однозначно рекомендуємо купувати стільці для літніх кафе тільки відомих брендів. Спробуйте в пошукових системах задати відповідний запит і подивитися інформацію про виробника або торгову марку. На нашому сайті представлені барні стільці європейських і світових фабрик. Такі імена як Fermob, Nardi, Et al., Pedrali, SCAB Design вже довели свою любов і надійність у приватних покупців і відповідність високим вимогам сфери гостинності по всьому світу! Чи варто випробовувати долю і погоджуватися на пропозиції невідомих виробників покладаючись тільки на привабливу ціну, яка іноді може дуже істотно відрізнятися.


Також варто враховувати наступні додаткові можливості:
  • зробити повторне замовлення тієї ж моделі, в тому ж самому кольорі / модифікації, наприклад через рік або два;
  • здійснити гарантійну заміну або усунення несправності;
  • отримувати пост-гарантійний сервіс від фабрики-виробника
  • замовляти запасні частини або витратні матеріали (п'яти для ніжок, ролики, заглушки і ін.)


Скільки коштують і де купити вуличні барні стільці


В нашому асортименті представлені ​​вуличні меблі багатьох європейських фабрик. Ви можете відправити нам заявку прямо на сайті зі сторінки вподобаної вам моделі. Вкажіть кількість, колір, що вас цікавить або додаткові опції, якщо такі передбачені і ми зможемо прорахувати вартість. Зверніть увагу на висоту стільців, адже деякі стільці можуть мати дві висоти. Так звані напівбарні і барні. Також на ряд товарів ціни вже вказані на сайті. Це пов'язано з тим, що ці позиції дуже популярні і навіть можуть перебувати на складі в Києві в потрібному вам кількості.

Барний стілець Horizon Safran Барний стілець Horizon Safran
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9441
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon Safran Lafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з заднього бо..
Барний стілець Horizon Terre Cuite Барний стілець Horizon Terre Cuite
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9078
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon Terre Cuite Lafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з задньо..
Барний стілець Horizon Noisette Барний стілець Horizon Noisette
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9077
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon Noisette Lafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з заднього ..
Барний стілець Horizon Pearl Барний стілець Horizon Pearl
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9076
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon Pearl Lafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з заднього бок..
Барний стілець Horizon Storm Grey Барний стілець Horizon Storm Grey
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9075
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon Storm Grey Lafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з задньог..
Напівбарний стілець Net mini Corallo Напівбарний стілець Net mini Corallo
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40356.75.000
Вуличний напівбарний стілець Net mini Corallo має всі ознаки серії вуличних меблів Net від італійських майстрів Nardi: матеріал: поліпропілен + скловолокно обробка: матова поверхня, характерна наскрізна перфорація 100% стійкість до впливу УФ-випромінювання колір: кораловий (Corallo) Особ..
2 838 ₴
Напівбарний стілець Net mini Senape Напівбарний стілець Net mini Senape
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40356.56.000
Вуличний напівбарний стілець Net mini Senape має всі ознаки серії вуличних меблів Net від італійських майстрів Nardi: матеріал: поліпропілен + скловолокно обробка: матова поверхня, характерна наскрізна перфорація 100% стійкість до впливу УФ-випромінювання колір: гірчичний (Senape) Особли..
2 838 ₴
Напівбарний стілець Net mini Tortora Напівбарний стілець Net mini Tortora
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40356.10.000
Вуличний напівбарний стілець Net mini Tortora має всі ознаки серії вуличних меблів Net від італійських майстрів Nardi: матеріал: поліпропілен + скловолокно обробка: матова поверхня, характерна наскрізна перфорація 100% стійкість до впливу УФ-випромінювання колір: какао (Tortora) Особливо..
2 838 ₴
Напівбарний стілець Net mini Salice Напівбарний стілець Net mini Salice
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40356.04.000
Вуличний напівбарний стілець Net mini Salice має всі ознаки серії вуличних меблів Net від італійських майстрів Nardi: матеріал: поліпропілен + скловолокно обробка: матова поверхня, характерна наскрізна перфорація 100% стійкість до впливу УФ-випромінювання колір: верба (Salice) Особливост..
2 838 ₴
Напівбарний стілець Net mini Antracite Напівбарний стілець Net mini Antracite
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40356.02.000
Вуличний напівбарний стілець Net mini Antracite має всі ознаки серії вуличних меблів Net від італійських майстрів Nardi: матеріал: поліпропілен + скловолокно обробка: матова поверхня, характерна наскрізна перфорація 100% стійкість до впливу УФ-випромінювання колір: чорний (Antracite) Осо..
2 838 ₴
Напівбарний стілець Net mini Bianco Напівбарний стілець Net mini Bianco
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40356.00.000
Вуличний напівбарний стілець Net mini Bianco має всі ознаки серії вуличних меблів Net від італійських майстрів Nardi: матеріал: поліпропілен + скловолокно обробка: матова поверхня, характерна наскрізна перфорація 100% стійкість до впливу УФ-випромінювання колір: білий (bianco) Особливост..
2 838 ₴
Напівбарний стілець Faro Mini Agave Напівбарний стілець Faro Mini Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40347.16.000
Вуличний напівбарний стілець Faro Mini AgaveМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: агава (agave/agave)Особливості напівбарних стільців Nardi Faro Mini:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовували..
2 706 ₴
Барний стілець Faro Agave Барний стілець Faro Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40346.16.000
Вуличний барний стілець Faro AgaveМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: агава (agave/agave)Особливості барних стільців Nardi Faro:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для виготовлення ..
2 706 ₴
Напівбарний стілець Lido Mini Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40345.16.000
Вуличний напівбарний стілець Lido Mini AgaveМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: агава (agave/agave)Особливості напівбарних стільців Nardi Lido Mini:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;- сидіння і спинка: перфораціяГранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці..
2 706 ₴
Барний стілець Lido Agave Барний стілець Lido Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40344.16.000
Вуличний барний стілець Lido AgaveМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: агава (agave/agave)Особливості барних стільців Nardi Lido:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;- сидіння і спинка: перфораціяГранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що викор..
2 706 ₴
Напівбарний стілець Trill mini Rosa Bouquet
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40353.08.000
Напівбарний стілець Trill mini Rosa BouquetМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: рожевий (pink / rosa bouquet)Особливості напівбарних стільців Nardi Trill mini:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що викор..
2 706 ₴
Напівбарний стілець Trill mini Grigio
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40353.03.000
Напівбарний стілець Trill mini GrigioМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: сірий (grey / grigio)Особливості напівбарних стільців Nardi Trill mini:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались д..
2 706 ₴
Барний стілець Trill Rose Bouquet
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40350.08.000
Барний стілець Trill Rose BouquetМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: рожевий (pink / rose bouquet)Особливості барних стільців Nardi Trill:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для виг..
2 706 ₴
Барний стілець Trill Grigio
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40350.03.000
Барний стілець Trill GrigioМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: сірий (grey / grigio)Особливості барних стільців Nardi Trill:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для виготовлення барн..
2 706 ₴
Барний стілець Emi 2345 Anthracite Барний стілець Emi 2345 Anthracite
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234581
Барний стілець з технополімера Emi 2345 Anthracite Вуличний барний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах вис..
2 079 ₴
Барний стілець Emi 2345 Terracotta Барний стілець Emi 2345 Terracotta
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234573
Барний стілець з технополімера Emi 2345 Terracotta Вуличний барний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах вис..
2 079 ₴
Барний стілець Emi 2345 Light Blue Барний стілець Emi 2345 Light Blue
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234562
Барний стілець з технополімера Emi 2345 Light Blue Вуличний барний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах вис..
2 079 ₴
Барний стілець Emi 2345 Tortora Барний стілець Emi 2345 Tortora
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234515
Барний стілець з технополімера Emi 2345 Tortora Вуличний барний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах висоти..
2 079 ₴
Барний стілець Emi 2345 Linen Барний стілець Emi 2345 Linen
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234511
Барний стілець з технополімера Emi 2345 Linen Вуличний барний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах висоти 7..
2 079 ₴
Напівбарний стілець Emi 2347 Linen Напівбарний стілець Emi 2347 Linen
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234711
Напівбарний стілець з технополімера Emi 2347 Linen Вуличний напівбарний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіанта..
2 079 ₴
Напівбарний стілець Kate 2346 Anthracite Напівбарний стілець Kate 2346 Anthracite
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234681
Напівбарний стілець з технополімера Kate 2346 Anthracite Напівбарний стілець Kate відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах ..
2 079 ₴
Барний стілець Kate 2344 Light Blue Барний стілець Kate 2344 Light Blue
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234462
Барний стілець з технополімера Kate 2344 Light Blue Високий барний стілець Kate відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах ви..
2 079 ₴
Виробник: SCAB Design Артикул: 234456
Барний стілець з технополімера Kate 2344 Olive Green Високий барний стілець Kate відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах в..
2 079 ₴
Барний стілець Luxembourg 4103 Deep Blue Барний стілець Luxembourg 4103 Deep Blue
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 410392
Металевий барний стілець Luxembourg 4103 Deep Blue Зручний штабельований високий стілець для бару, кафе чи літньої тераси ресторану доповнює широку колекцію Luxembourg, відповідаючи новим тенденціям ринку. Характеристики і особливості барного стільця Luxembourg: Алюмінієва трубчаста рама П..
9 250 ₴
Барний стілець Luxembourg 4103 Aubergine Барний стілець Luxembourg 4103 Aubergine
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 410328
Металевий барний стілець Luxembourg 4103 Aubergine Зручний штабельований високий стілець для бару, кафе чи літньої тераси ресторану доповнює широку колекцію Luxembourg, відповідаючи новим тенденціям ринку. Характеристики і особливості барного стільця Luxembourg: Алюмінієва трубчаста рама П..
9 250 ₴
Барний стілець Luxembourg 4103 Chili Барний стілець Luxembourg 4103 Chili
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 410343
Металевий барний стілець Luxembourg 4103 Chili Зручний штабельований високий стілець для бару, кафе чи літньої тераси ресторану доповнює широку колекцію Luxembourg, відповідаючи новим тенденціям ринку. Характеристики і особливості барного стільця Luxembourg: Алюмінієва трубчаста рама Профі..
9 250 ₴
Барний стілець Luxembourg 4103 Poppy Барний стілець Luxembourg 4103 Poppy
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 410367
Металевий барний стілець Luxembourg 4103 Poppy Зручний штабельований високий стілець для бару, кафе чи літньої тераси ресторану доповнює широку колекцію Luxembourg, відповідаючи новим тенденціям ринку. Характеристики і особливості барного стільця Luxembourg: Алюмінієва трубчаста рама Профі..
9 250 ₴
Барний стілець Luxembourg 4103 Honey Барний стілець Luxembourg 4103 Honey
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 410373
Металевий барний стілець Luxembourg 4103 Honey Зручний штабельований високий стілець для бару, кафе чи літньої тераси ресторану доповнює широку колекцію Luxembourg, відповідаючи новим тенденціям ринку. Характеристики і особливості барного стільця Luxembourg: Алюмінієва трубчаста рама Профі..
9 250 ₴
Барний стілець Luxembourg 4103 Cactus Барний стілець Luxembourg 4103 Cactus
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 410382
Металевий барний стілець Luxembourg 4103 Cactus Зручний штабельований високий стілець для бару, кафе чи літньої тераси ресторану доповнює широку колекцію Luxembourg, відповідаючи новим тенденціям ринку. Характеристики і особливості барного стільця Luxembourg: Алюмінієва трубчаста рама Проф..
9 250 ₴
Барний стілець Luxembourg 4103 Cedar Green Барний стілець Luxembourg 4103 Cedar Green
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 410302
Металевий барний стілець Luxembourg 4103 Cedar Green Зручний штабельований високий стілець для бару, кафе чи літньої тераси ресторану доповнює широку колекцію Luxembourg, відповідаючи новим тенденціям ринку. Характеристики і особливості барного стільця Luxembourg: Алюмінієва трубчаста рама ..
9 250 ₴
Барний стілець Luxembourg 4103 Russet Барний стілець Luxembourg 4103 Russet
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 410309
Металевий барний стілець Luxembourg 4103 Russet Зручний штабельований високий стілець для бару, кафе чи літньої тераси ресторану доповнює широку колекцію Luxembourg, відповідаючи новим тенденціям ринку. Характеристики і особливості барного стільця Luxembourg: Алюмінієва трубчаста рама Проф..
9 250 ₴
Барний стілець Luxembourg 4103 Nutmeg Барний стілець Luxembourg 4103 Nutmeg
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 410314
Металевий барний стілець Luxembourg 4103 Nutmeg Зручний штабельований високий стілець для бару, кафе чи літньої тераси ресторану доповнює широку колекцію Luxembourg, відповідаючи новим тенденціям ринку. Характеристики і особливості барного стільця Luxembourg: Алюмінієва трубчаста рама Проф..
9 250 ₴
Барний стілець Bistro Aubergine Барний стілець Bistro Aubergine
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 511328
Металевий складаний барний стілець Bistro Aubergine Вуличний барний стілець Bistro отримав міський темперамент і уособлює собою молодість та енергійність. Цей барний стілець втілює виняткову практичність, завдяки якій і став таким успішним, а тепер легендарним складаний стілець Bistro. Характе..
4 750 ₴
Барний стілець Bistro Capucine Барний стілець Bistro Capucine
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 511345
Металевий складаний барний стілець Bistro Capucine Вуличний барний стілець Bistro отримав міський темперамент і уособлює собою молодість та енергійність. Цей барний стілець втілює виняткову практичність, завдяки якій і став таким успішним, а тепер легендарним складаний стілець Bistro. Характер..
4 750 ₴
Барний стілець Bistro Honey Барний стілець Bistro Honey
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 511373
Металевий складаний барний стілець Bistro Honey Вуличний барний стілець Bistro отримав міський темперамент і уособлює собою молодість та енергійність. Цей барний стілець втілює виняткову практичність, завдяки якій і став таким успішним, а тепер легендарним складаний стілець Bistro. Характерист..
4 750 ₴
Показано з 1 по 40 із 110 (3 сторінок)