Меню
Ваш кошик

Вуличні барні стільці

Як вибрати якісні вуличні барні стільці


Хочемо відразу вас попередити про те, що завдання це зовсім не з простих. Однозначно рекомендуємо купувати стільці для літніх кафе тільки відомих брендів. Спробуйте в пошукових системах задати відповідний запит і подивитися інформацію про виробника або торгову марку. На нашому сайті представлені барні стільці європейських і світових фабрик. Такі імена як Fermob, Nardi, Et al., Pedrali, SCAB Design вже довели свою любов і надійність у приватних покупців і відповідність високим вимогам сфери гостинності по всьому світу! Чи варто випробовувати долю і погоджуватися на пропозиції невідомих виробників покладаючись тільки на привабливу ціну, яка іноді може дуже істотно відрізнятися.


Також варто враховувати наступні додаткові можливості:
  • зробити повторне замовлення тієї ж моделі, в тому ж самому кольорі / модифікації, наприклад через рік або два;
  • здійснити гарантійну заміну або усунення несправності;
  • отримувати пост-гарантійний сервіс від фабрики-виробника
  • замовляти запасні частини або витратні матеріали (п'яти для ніжок, ролики, заглушки і ін.)


Скільки коштують і де купити вуличні барні стільці


В нашому асортименті представлені ​​вуличні меблі багатьох європейських фабрик. Ви можете відправити нам заявку прямо на сайті зі сторінки вподобаної вам моделі. Вкажіть кількість, колір, що вас цікавить або додаткові опції, якщо такі передбачені і ми зможемо прорахувати вартість. Зверніть увагу на висоту стільців, адже деякі стільці можуть мати дві висоти. Так звані напівбарні і барні. Також на ряд товарів ціни вже вказані на сайті. Це пов'язано з тим, що ці позиції дуже популярні і навіть можуть перебувати на складі в Києві в потрібному вам кількості.

Напівбарний табурет Trick 2524 h67 Dove Grey Напівбарний табурет Trick 2524 h67 Dove Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2524ZT
Напівбарний табурет Trick 2524 h67 Dove GreyКолекція барних і напівбарних табуретів Trick виконана в мінімалістичному, але виразному і радісному дизайні. Завдяки рамі і зручного сидіння з покриттям для вуличного використання вони ідеально підходять в якості доповнення до барної стійки, як для вн..
4 182 ₴
Напівбарний табурет Trick 2524 h67 Air-force Blue Напівбарний табурет Trick 2524 h67 Air-force Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2524ZO
Напівбарний табурет Trick 2524 h67 Air-force BlueКолекція барних і напівбарних табуретів Trick виконана в мінімалістичному, але виразному і радісному дизайні. Завдяки рамі і зручного сидіння з покриттям для вуличного використання вони ідеально підходять в якості доповнення до барної стійки, як д..
4 182 ₴
Барний табурет Trick 2523 h75 Antracite Барний табурет Trick 2523 h75 Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2523ZE
Барний табурет Trick 2523 h75 AntraciteКолекція барних і напівбарних табуретів Trick виконана в мінімалістичному, але виразному і радісному дизайні. Завдяки рамі і зручного сидіння з покриттям для вуличного використання вони ідеально підходять в якості доповнення до барної стійки, як для внутріш..
4 182 ₴
Барний табурет Trick 2523 h75 Olive Green Барний табурет Trick 2523 h75 Olive Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2523ZE
Барний табурет Trick 2523 h75 Olive GreenКолекція барних і напівбарних табуретів Trick виконана в мінімалістичному, але виразному і радісному дизайні. Завдяки рамі і зручного сидіння з покриттям для вуличного використання вони ідеально підходять в якості доповнення до барної стійки, як для внутр..
4 182 ₴
Барний табурет Trick 2523 h75 Terracotta Барний табурет Trick 2523 h75 Terracotta
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2523ZE
Барний табурет Trick 2523 h75 TerracottaКолекція барних і напівбарних табуретів Trick виконана в мінімалістичному, але виразному і радісному дизайні. Завдяки рамі і зручного сидіння з покриттям для вуличного використання вони ідеально підходять в якості доповнення до барної стійки, як для внутрі..
4 182 ₴
Барний стілець Igloo 2358 Glossy Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2358380
Чорний глянсовий барний стілець Igloo 2358 Glossy BlackЦей стілець від італійської дизайнерки Luisa Battaglia стане прикрасою вашого кафе або ресторану та підкреслить сучасний і стильний вигляд, стане корисним та зручним для щоденного використання. Не зважаючи на такий легкий та прозорий вигляд ..
5 032 ₴
Барний стілець Igloo 2358 Glossy White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2358310
Білий глянсовий барний стілець Igloo 2358 Glossy WhiteЦей стілець від італійської дизайнерки Luisa Battaglia стане прикрасою вашого кафе або ресторану та підкреслить сучасний і стильний вигляд, стане корисним та зручним для щоденного використання. Не зважаючи на такий легкий та прозорий вигляд в..
5 032 ₴
Барний стілець Igloo 2358 Smoked Барний стілець Igloo 2358 Smoked
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2358183
Напівпрозорий димчастий барний стілець Igloo 2358 SmokedЦей стілець від італійської дизайнерки Luisa Battaglia стане прикрасою вашого кафе або ресторану та підкреслить сучасний і стильний вигляд, стане корисним та зручним для щоденного використання. Не зважаючи на такий легкий та прозорий вигляд..
4 726 ₴
Барний стілець Igloo 2358 Transparent Барний стілець Igloo 2358 Transparent
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2358100
Прозорий барний стілець Igloo 2358 TransparentЦей стілець від італійської дизайнерки Luisa Battaglia стане прикрасою вашого кафе або ресторану та підкреслить сучасний і стильний вигляд, стане корисним та зручним для щоденного використання. Не зважаючи на такий легкий та прозорий вигляд він має д..
4 726 ₴
Напівбарний стілець Igloo 2359 Smoked Напівбарний стілець Igloo 2359 Smoked
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2359183
Напівпрозорий димчастий напівбарний стілець Igloo 2359 SmokedЦей стілець від італійської дизайнерки Luisa Battaglia стане прикрасою вашого кафе або ресторану та підкреслить сучасний і стильний вигляд, стане корисним та зручним для щоденного використання. Не зважаючи на такий легкий та прозорий в..
4 590 ₴
Напівбарний стілець Igloo 2359 Transparent Напівбарний стілець Igloo 2359 Transparent
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2359100
Прозорий напівбарний стілець Igloo 2359 TransparentЦей стілець від італійської дизайнерки Luisa Battaglia стане прикрасою вашого кафе або ресторану та підкреслить сучасний і стильний вигляд, стане корисним та зручним для щоденного використання. Не зважаючи на такий легкий та прозорий вигляд він ..
4 590 ₴
Барний стілець Horizon Safran Барний стілець Horizon Safran
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9441
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon SafranLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з заднього бо..
0 ₴
Барний стілець Horizon Terre Cuite Барний стілець Horizon Terre Cuite
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9078
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon Terre CuiteLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з задньо..
0 ₴
Барний стілець Horizon Noisette Барний стілець Horizon Noisette
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9077
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon NoisetteLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з заднього ..
0 ₴
Барний стілець Horizon Pearl Барний стілець Horizon Pearl
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9076
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon PearlLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з заднього бок..
0 ₴
Барний стілець Horizon Storm Grey Барний стілець Horizon Storm Grey
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9075
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon Storm GreyLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з задньог..
0 ₴
Напівбарний стілець Net mini Corallo Напівбарний стілець Net mini Corallo
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40356.75.000
Вуличний напівбарний стілець Net mini Coralloмає всі ознаки серії вуличних меблів Net від італійських майстрів Nardi:матеріал: поліпропілен + скловолокно обробка: матова поверхня, характерна наскрізна перфорація 100% стійкість до впливу УФ-випромінювання колір: кораловий (Corallo)Особ..
2 924 ₴
Напівбарний стілець Net mini Senape Напівбарний стілець Net mini Senape
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40356.56.000
Вуличний напівбарний стілець Net mini Senapeмає всі ознаки серії вуличних меблів Net від італійських майстрів Nardi:матеріал: поліпропілен + скловолокно обробка: матова поверхня, характерна наскрізна перфорація 100% стійкість до впливу УФ-випромінювання колір: гірчичний (Senape)Особли..
2 924 ₴
Напівбарний стілець Net mini Tortora Напівбарний стілець Net mini Tortora
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40356.10.000
Вуличний напівбарний стілець Net mini Tortoraмає всі ознаки серії вуличних меблів Net від італійських майстрів Nardi:матеріал: поліпропілен + скловолокно обробка: матова поверхня, характерна наскрізна перфорація 100% стійкість до впливу УФ-випромінювання колір: какао (Tortora)Особливо..
2 924 ₴
Напівбарний стілець Net mini Salice Напівбарний стілець Net mini Salice
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40356.04.000
Вуличний напівбарний стілець Net mini Saliceмає всі ознаки серії вуличних меблів Net від італійських майстрів Nardi:матеріал: поліпропілен + скловолокно обробка: матова поверхня, характерна наскрізна перфорація 100% стійкість до впливу УФ-випромінювання колір: верба (Salice)Особливост..
2 924 ₴
Напівбарний стілець Net mini Antracite Напівбарний стілець Net mini Antracite
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40356.02.000
Вуличний напівбарний стілець Net mini Antraciteмає всі ознаки серії вуличних меблів Net від італійських майстрів Nardi:матеріал: поліпропілен + скловолокно обробка: матова поверхня, характерна наскрізна перфорація 100% стійкість до впливу УФ-випромінювання колір: чорний (Antracite)Осо..
2 924 ₴
Напівбарний стілець Net mini Bianco Напівбарний стілець Net mini Bianco
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40356.00.000
Вуличний напівбарний стілець Net mini Biancoмає всі ознаки серії вуличних меблів Net від італійських майстрів Nardi:матеріал: поліпропілен + скловолокно обробка: матова поверхня, характерна наскрізна перфорація 100% стійкість до впливу УФ-випромінювання колір: білий (bianco)Особливост..
2 924 ₴
Напівбарний стілець Faro Mini Agave Напівбарний стілець Faro Mini Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40347.16.000
Вуличний напівбарний стілець Faro Mini AgaveМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: агава (agave/agave)Особливості напівбарних стільців Nardi Faro Mini:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовували..
2 788 ₴
Барний стілець Faro Agave Барний стілець Faro Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40346.16.000
Вуличний барний стілець Faro AgaveМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: агава (agave/agave)Особливості барних стільців Nardi Faro:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для виготовлення ..
2 788 ₴
Напівбарний стілець Lido Mini Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40345.16.000
Вуличний напівбарний стілець Lido Mini AgaveМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: агава (agave/agave)Особливості напівбарних стільців Nardi Lido Mini:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;- сидіння і спинка: перфораціяГранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці..
2 788 ₴
Барний стілець Lido Agave Барний стілець Lido Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40344.16.000
Вуличний барний стілець Lido AgaveМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: агава (agave/agave)Особливості барних стільців Nardi Lido:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;- сидіння і спинка: перфораціяГранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що викор..
2 788 ₴
Напівбарний стілець Trill mini Rosa Bouquet
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40353.08.000
Напівбарний стілець Trill mini Rosa BouquetМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: рожевий (pink / rosa bouquet)Особливості напівбарних стільців Nardi Trill mini:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що викор..
2 788 ₴
Напівбарний стілець Trill mini Grigio
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40353.03.000
Напівбарний стілець Trill mini GrigioМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: сірий (grey / grigio)Особливості напівбарних стільців Nardi Trill mini:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались д..
2 788 ₴
Барний стілець Trill Rose Bouquet
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40350.08.000
Барний стілець Trill Rose BouquetМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: рожевий (pink / rose bouquet)Особливості барних стільців Nardi Trill:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для виг..
2 788 ₴
Барний стілець Trill Grigio
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40350.03.000
Барний стілець Trill GrigioМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: сірий (grey / grigio)Особливості барних стільців Nardi Trill:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для виготовлення барн..
2 788 ₴
Барний стілець Emi 2345 Anthracite Барний стілець Emi 2345 Anthracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 234581
Барний стілець з технополімера Emi 2345 AnthraciteВуличний барний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах вис..
2 210 ₴
Барний стілець Emi 2345 Terracotta Барний стілець Emi 2345 Terracotta
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 234573
Барний стілець з технополімера Emi 2345 TerracottaВуличний барний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах вис..
2 210 ₴
Барний стілець Emi 2345 Light Blue Барний стілець Emi 2345 Light Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 234562
Барний стілець з технополімера Emi 2345 Light BlueВуличний барний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах вис..
2 210 ₴
Барний стілець Emi 2345 Tortora Барний стілець Emi 2345 Tortora
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 234515
Барний стілець з технополімера Emi 2345 TortoraВуличний барний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах висоти..
2 210 ₴
Барний стілець Emi 2345 Linen Барний стілець Emi 2345 Linen
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 234511
Барний стілець з технополімера Emi 2345 LinenВуличний барний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах висоти 7..
2 210 ₴
Напівбарний стілець Emi 2347 Linen Напівбарний стілець Emi 2347 Linen
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 234711
Напівбарний стілець з технополімера Emi 2347 LinenВуличний напівбарний стілець Emi відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіанта..
2 210 ₴
Напівбарний стілець Kate 2346 Anthracite Напівбарний стілець Kate 2346 Anthracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 234681
Напівбарний стілець з технополімера Kate 2346 AnthraciteНапівбарний стілець Kate відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах ..
2 210 ₴
Барний стілець Kate 2344 Light Blue Барний стілець Kate 2344 Light Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 234462
Барний стілець з технополімера Kate 2344 Light BlueВисокий барний стілець Kate відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах ви..
2 210 ₴
Виробник: S•CAB Артикул: 234456
Барний стілець з технополімера Kate 2344 Olive GreenВисокий барний стілець Kate відрізняється стриманим характером і мінімалістичністю, а його штабельованість і легкість дозволяють використовувати його в самих різних приміщеннях і на відкритому повітрі. Він може бути виконаний в двох варіантах в..
2 210 ₴
Барний стілець Luxembourg 4103 Deep Blue Барний стілець Luxembourg 4103 Deep Blue
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 410392
Металевий барний стілець Luxembourg 4103 Deep BlueЗручний штабельований високий стілець для бару, кафе чи літньої тераси ресторану доповнює широку колекцію Luxembourg, відповідаючи новим тенденціям ринку.Характеристики і особливості барного стільця Luxembourg:Алюмінієва трубчаста рама П..
9 530 ₴
Показано з 1 по 40 із 121 (4 сторінок)