Меню
Ваш кошик
Вуличні стільці для кафе

Вуличні стільці для кафе та літніх терас ресторанів

Вуличні стільці для кафе і ресторану - кращий асортимент в Україні

Стільці для літнього кафе, які як повітря необхідні кожному власнику ресторану. Саме тому стільці для кафе ресторанів у нашому товарному спектрі це одна з найбільш запитуваних і популярних позицій, актуальність якої не залежить від сезонності і зростає з кожним роком. Виробники випускають незліченну кількість нових цікавих моделей, і від кількості дизайнів, трендових колірних рішень, поєднання інноваційних і традиційних матеріалів просто захоплює дух. Це як раз той випадок, коли наявність величезного вибору вносить певні труднощі в створенні найбільш відповідних інтер'єрних реалізацій.

Для багатьох наш сайт Villa-Vanilla.Com.UA давно став робочим онлайн-каталогом. Ми намагаємось регулярно його оновлювати, доповнювати не тільки новими колекціями вуличних меблів для кафе і ресторанів, а й цікавими статтями, новинами та постійно актуалізуємо ціни на стільці. Однак на деякі позиції на сайті ми навмисно їх не вказуємо, так як це прийнято в контрактному бізнесі. Ціна на такі моделі прораховується для кожного конкретного замовника окремо і залежить від безлічі факторів, таких як - варіант виконання каркаса стільця, матеріал оббивки, колірна гамма, і нарешті, необхідної кількості.

Як вибрати вуличні стільці для літнього майданчика кафе в Києві

Реалії нашого часу такі, що витрачати його на всі питання, пов'язані з підбором вуличних стільців для тераси ресторану варто, якщо ви готові зануритися у вивчення десятків і сотень каталогів фабрик, вибираючи з тисяч і десятків тисяч моделей. Але чи дійсно ви цього хочете? Наші фахівці готові зробити попередній підбір вуличних меблів для вашого закладу для вас, ваших дизайнерів або фахівців із закупівлі. Ми знаходимося в постійному контакті з фабриками-виробниками і тому в курсі самих останніх новин й тенденцій. Особливо важливо тримати руку на пульсі, коли стільці в кафе потрібні "на вчора" - ми надамо найшвидші терміни поставки з Європи! Довіртеся нашому більш ніж 10-ти річному досвіду і сотням реалізованих проектів.

ЯК ЗАОЩАДИТИ ВАШ ЧАС, СПРОСТИТИ ВИБІР, НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ КУПІВЛІ СТІЛЬЦІВ ДЛЯ КАФЕ:
  • Призначення. У першу чергу визначитеся, як довго ваш гість повинен перебувати у вас в закладі. Адже якщо у вас бістро і завдання стоїть обслужити якомога більшу кількість гостей, то вам підійде наприклад, високий барний стіл взагалі без стільців. Але якщо ви розраховуєте на повну посадку в розпал обідньої перерви, коли всі довколишні офісні працівники прагнуть зайняти містечко і провести годину за приємною трапезою, то вам варто подбати про їх зручність і запропонувати комфортні вуличні стільці з підлокітниками.
  • Функціональність. Не варто орієнтуватися тільки на моду. Вибирати і розставляти стільці на майданчику потрібно з урахуванням всіх допустимих відстаней між столиками. Іноді потрібно відмовитися від стільців з підлокітниками на користь звичайних, щоб заощадити місце. Ще одна тонкість полягає в комбінуванні двох, трьох стільців до столу замість традиційних чотирьох - адже не завжди за столиком все стільці зайняті. А якщо компанія більше чотирьох чоловік, то рекомендуємо столи з квадратної стільницею, які завжди можна зсунути разом і організувати необхідну кількість посадочних місць. Особливо зверніть увагу на необхідність компактного зберігання: штабельованість!
  • Колірна гамма. Насправді досить просто підібрати варіанти з численних портфоліо вже реалізованих проектів фабрик. Найголовніше не боятися комбінувати кольори. Адже зовсім не обов'язково щоб увесь майданчик зливався з терасою або фасадом, а стільці повністю збігалися за кольором зі столами. Сучасні барвники і добавки забезпечують неймовірну стійкість до вицвітання, так що сміливо вибираєте самі яскраві фарби!
  • Матеріали. Тут однозначно треба звернути увагу на те з чого виготовляються вуличні стільці. Сьогодні це може бути штучний ротанг на алюмінієвому або сталевому каркасі, пластик або технополимер зі скловолокном і добавками для стійкості до агресивних середовищ і погодних умов. Класичний варіант легкий алюмінієвий каркас + спинка і сидіння з текстилену.

В нашому інтернет-магазині і в демонстраційному залі в Києві ви зможете підібрати і купити найдостойніший варіант вуличних стільців для ваших закладів. Ми на 100% несемо відповідальність за якість наших меблів, так як маємо прямі контракти з фабриками і надаємо всі гарантійні зобов'язання в Україні.