Меню
Ваш кошик

Крісло Zebra Bicolore 2610 Red (2610212)

Крісло Zebra Bicolore 2610 Red від виробника S•CAB, артикул (2610212)|Світлини товарів|Офіційний імпортер ➜ Вілла Ванілла
Замовлення 3-4 тижні
Крісло Zebra Bicolore 2610 Red (2610212)
  • Наявність: Замовлення 3-4 тижні
  • Виробник: S•CAB
  • Артикул: 2610212
5 082 ₴
Доступні варіанти:
Крісло Zebra Bicolore 2610 Orange Крісло Zebra Bicolore 2610 Red Крісло Zebra Bicolore 2610 Blue Крісло Zebra Bicolore 2610 Antracite

Крісло для ресторану Zebra Bicolore 2610 Red


Це крісло з двоколірним сидінням з полімеру, що на 100% придатний до вторинної переробки. Внутрішня поверхня сидіння білого кольору та полірована. Зовнішня поверхня - полірована та огранена характерним орнаментом та має відповідний до артикулу колір.


Каркас стільця: чотири ніжки з трубчастої сталі діаметром 16 мм та двома варіантами оздоблення:

  1. хром: для використання тільки в середині приміщення
  2. антрацит з посиленим покриттям: для використання як в середині, так і на вулиці.


Особливості крісел Zebra Bicolore 2610
  • штабелюються по 6 шт
  • постачаються в коробках по 2 шт
  • вага стільця: ~8 кг

Крісло Zebra Bicolore 2610 Red від виробника S•CAB на сайті Villa-Vanilla.Com.UA можна купити або замовити просто зараз зі знижкою, за безготівковим розрахунком, з гарантією та швидкою доставкою. Ласкаво просимо!

Загальні характеристики
Країна виробництва:Італія

Італійська компанія SCAB Design виробляє меблі з 1957 року.

На сьогоднішній день гордість компанії полягає в виробничих потужностях, які забезпечують неперевершену якість. Тридцять інжекційних машин дозволяють виробляти всі вироби з полікарбонату, поліпропілену та інших полімерів на одній фабриці.

Стиль життя - чудовий дизайн

Дизайн який ми любимо, з 1957 року.

Великий модельний ряд, увага до деталей і повага до традицій, роблять SCAB Design символом італійського виробництва. Різноманітні моделі створюються на основі принципів поєднання природної краси і функціональності. Бездоганна якість і витончений стиль прикрасять як домашній внутрішній інтер'єр, так і змусять привернути до себе увагу відвідувачів комерційних закладів всередині і назовні.

SCAB Design і переробка

Планування виробничих процесів також включає в себе проектування екологічно стабільного майбутнього.

Всі меблі SCAB Design ідеально підходять для вторинної переробки, оскільки їх окремі компоненти можна швидко впорядкувати для утилізації. Кожен пластиковий елемент має ідентифікаційне маркування відповідно до ISO11469: 2001 і має прості інструкції по переробці. Вся продукція SCAB може на 100% перероблятися.

Вся продукція SCAB Design на 100% виготовлена в Італії

Ми самовиражаємось, змінюючи простір навколо себе.

Об'єкти, що наповнюють наше життя, дійсно відображають наш характер, настрій і передають наше бачення навколишнього світу. SCAB Design створює меблі з урахуванням одного простого, але основоположного принципу, який полягає в тому, щоб спробувати створити такі меблі, щоб їми хотілося користуватися кожен день.