Меню
Ваш кошик

Lafuma

Довговічні професійні меблі LAFUMA для тераси та вулиці

Понад 70 років LAFUMA MOBILIER створює унікальні французькі меблі преміум-класу, поєднуючи стійкість та турботу про довкілля.

Меблі для стійкого благополуччя на відкритому повітрі

"Створюємо меблі, які дозволяють кожному перетворити свій зовнішній простір на зону тривалого благополуччя" - такий маніфест бренду LAFUMA MOBILIER.

Пишаючись багаторічною історією та прихильністю до постійного розвитку, LAFUMA давно відмовилась від традиції одноразового використання. Поєднання металевої трубки з міцною тканиною - це незамінний дует, а екологічність присутня в ДНК кожного виробу.

Довговічність понад усе

Стійкість меблів LAFUMA не лише в використанні міцної сталі, а й в інноваційних технологіях та багаторічному досвіді майстрів. Кілька поколінь відданих талантів компанії розробили екологічні методи виробництва, що дозволяють економити ресурси та просувати принципи постійного розвитку.

Переробка, утилізація, подрібнення, переплавлення та повторне використання - вся виробнича лінія працює на принципах економіки замкнутого циклу. А перевірений екодизайн гарантує, що меблі LAFUMA залишатимуться цілісними або їх можна буде відремонтувати протягом десятиліть.

Оновлення - запорука актуальності.

Незалежно від віку стільця, шезлонга або крісла, з LAFUMA майбутнє завжди креативне. Відновлюючи тканину Batyline®, ви освіжите декор та відтермінуєте старіння.

Професійні довговічні вуличні меблі LAFUMA

LAFUMA дбає про ваш статок, виходячи за рамки простого комфорту. Це час для себе, для розслаблення та сповільнення темпу бурхливого життя.

Незважаючи на зміни епох та ритмів, LAFUMA створила ідеального супутника - довговічні вуличні меблі преміум-класу для тераси, які стануть частиною вашого повсякденного простору.

Крісло-шезлонг Horizon Lounger Terre Cuite Крісло-шезлонг Horizon Lounger Terre Cuite
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9000-9078
Складане крісло-шезлонг для терас і басейну Horizon Lounger Terre CuiteLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличне крісло-шезлонг Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Такі легкі металеві крісла-шезлонги для обстановки літніх терас готелів або зони відпочинк..
7 371 ₴
Крісло-шезлонг Horizon Lounger Storm Grey Крісло-шезлонг Horizon Lounger Storm Grey
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9000-9075
Складане крісло-шезлонг для терас і басейну Horizon Lounger Storm GreyLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличне крісло-шезлонг Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Такі легкі металеві крісла-шезлонги для обстановки літніх терас готелів або зони відпочинку..
7 371 ₴
Крісло-шезлонг Horizon Lounger Safran Крісло-шезлонг Horizon Lounger Safran
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9000-9441
Складане крісло-шезлонг для терас і басейну Horizon Lounger SafranLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличне крісло-шезлонг Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Такі легкі металеві крісла-шезлонги для обстановки літніх терас готелів або зони відпочинку біл..
7 371 ₴
Крісло-шезлонг Horizon Lounger Pearl Крісло-шезлонг Horizon Lounger Pearl
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9000-9076
Складане крісло-шезлонг для терас і басейну Horizon Lounger PearlLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличне крісло-шезлонг Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Такі легкі металеві крісла-шезлонги для обстановки літніх терас готелів або зони відпочинку біля..
7 371 ₴
Крісло-шезлонг Horizon Lounger Noisette Крісло-шезлонг Horizon Lounger Noisette
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9000-9077
Складане крісло-шезлонг для терас і басейну Horizon Lounger NoisetteLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличне крісло-шезлонг Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Такі легкі металеві крісла-шезлонги для обстановки літніх терас готелів або зони відпочинку б..
7 371 ₴
Барний стіл Horizon D70 Marbre Blanc Барний стіл Horizon D70 Marbre Blanc
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9007-9444
Круглий барний стіл для вуличних кафе Horizon D70 Marbre BlancЦей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизувальних втулках, які забезпечують підвищену безпеку, пла..
14 538 ₴
Барний стіл Horizon D70 Ciment Барний стіл Horizon D70 Ciment
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9007-9442
Круглий барний стіл для вуличних кафе Horizon D70 CimentЦей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизувальних втулках, які забезпечують підвищену безпеку, плавність..
14 538 ₴
Барний стіл Horizon D70 Mineral Барний стіл Horizon D70 Mineral
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9007-9074
Круглий барний стіл для вуличних кафе Horizon D70 MineralЦей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизувальних втулках, які забезпечують підвищену безпеку, плавніст..
14 538 ₴
Прямокутний стіл Horizon 115x70 Ciment Прямокутний стіл Horizon 115x70 Ciment
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9003-9442
Прямокутний обідній стіл для вуличних кафе Horizon 115x70 CimentЦей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизувальних втулках, які забезпечують підвищену безпеку, п..
23 752 ₴
Прямокутний стіл Horizon 115x70 Mineral Прямокутний стіл Horizon 115x70 Mineral
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9003-9074
Прямокутний обідній стіл для вуличних кафе Horizon 115x70 MineralЦей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизувальних втулках, які забезпечують підвищену безпеку, ..
23 752 ₴
Прямокутний стіл Horizon 115x70 Bois Прямокутний стіл Horizon 115x70 Bois
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9003-9073
Прямокутний обідній стіл для вуличних кафе Horizon 115x70 BoisЦей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизувальних втулках, які забезпечують підвищену безпеку, пла..
23 752 ₴
Квадратний стіл Horizon 70x70 Marbre Blanc Квадратний стіл Horizon 70x70 Marbre Blanc
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9016-9444
Квадратний стіл для вуличних кафе Horizon 70x70 Marbre BlancЦей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизуючих накладках, які забезпечують підвищену безпеку, плавні..
13 719 ₴
Квадратний стіл Horizon 70x70 Ciment Квадратний стіл Horizon 70x70 Ciment
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9016-9442
Квадратний стіл для вуличних кафе Horizon 70x70 CimentЦей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизуючих накладках, які забезпечують підвищену безпеку, плавність ві..
13 719 ₴
Квадратний стіл Horizon 70x70 Mineral Квадратний стіл Horizon 70x70 Mineral
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9016-9074
Квадратний стіл для вуличних кафе Horizon 70x70 MineralЦей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизуючих накладках, які забезпечують підвищену безпеку, плавність в..
13 719 ₴
Квадратний стіл Horizon 70x70 Bois Квадратний стіл Horizon 70x70 Bois
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9004-9073
Квадратний стіл для вуличних кафе Horizon 70x70 BoisЦей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизуючих накладках, які забезпечують підвищену безпеку, плавність відк..
13 719 ₴
Барний стілець Horizon Safran Барний стілець Horizon Safran
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9441
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon SafranLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з заднього бо..
7 781 ₴
Барний стілець Horizon Terre Cuite Барний стілець Horizon Terre Cuite
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9078
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon Terre CuiteLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з задньо..
7 781 ₴
Барний стілець Horizon Noisette Барний стілець Horizon Noisette
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9077
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon NoisetteLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з заднього ..
7 781 ₴
Барний стілець Horizon Pearl Барний стілець Horizon Pearl
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9076
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon PearlLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з заднього бок..
7 781 ₴
Барний стілець Horizon Storm Grey Барний стілець Horizon Storm Grey
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9075
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon Storm GreyLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з задньог..
7 781 ₴
Вуличне крісло Horizon Safran Вуличне крісло Horizon Safran
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9001-9441
Вуличне крісло для терас і кафе Horizon SafranLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличне крісло Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві крісла для вуличних терас і кафе оснащені поперечною планкою з заднього боку спинки, що дуже полегшує пер..
6 143 ₴
Вуличне крісло Horizon Terre Cuite Вуличне крісло Horizon Terre Cuite
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9001-9078
Вуличне крісло для терас і кафе Horizon Terre CuiteLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличне крісло Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві крісла для вуличних терас і кафе оснащені поперечною планкою з заднього боку спинки, що дуже полегшу..
6 143 ₴
Вуличне крісло Horizon Noisette Вуличне крісло Horizon Noisette
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9001-9077
Вуличне крісло для терас і кафе Horizon NoisetteLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличне крісло Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві крісла для вуличних терас і кафе оснащені поперечною планкою з заднього боку спинки, що дуже полегшує п..
6 143 ₴
Вуличне крісло Horizon Pearl Вуличне крісло Horizon Pearl
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9001-9076
Вуличне крісло для терас і кафе Horizon PearlLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличне крісло Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві крісла для вуличних терас і кафе оснащені поперечною планкою з заднього боку спинки, що дуже полегшує перс..
6 143 ₴
Вуличне крісло Horizon Storm Grey Вуличне крісло Horizon Storm Grey
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9001-9075
Вуличне крісло для терас і кафе Horizon Storm GreyLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличне крісло Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві крісла для вуличних терас і кафе оснащені поперечною планкою з заднього боку спинки, що дуже полегшує..
6 143 ₴
Пуф-підніжка Next Taupe Пуф-підніжка Next Taupe
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm2584-7057
Розкладний пуф-підніжка Next Taupe Air Comfort®- виконує дві дуже важливі і зручні функції: Підставка для ніг - кращий аксесуар для крісла-шезлонга Transabed. Просто призначте пуф до шезлонги щоб забезпечити оптимальне положення для відпочинку ніг - на терасі, в саду, у басссейн. Розкладний табуре..
6 020 ₴
Пуф-підніжка Next Coral Blue Пуф-підніжка Next Coral Blue
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm2584-6893
Розкладний пуф-підніжка Next Coral Blue Air Comfort®- виконує дві дуже важливі і зручні функції: Підставка для ніг - кращий аксесуар для крісла-шезлонга Transabed. Просто призначте пуф до шезлонги щоб забезпечити оптимальне положення для відпочинку ніг - на терасі, в саду, у басссейн. Розкладний т..
6 020 ₴
Крісло-шезлонг Transabed Taupe Крісло-шезлонг Transabed Taupe
Недоступний до замовлення
Виробник: Lafuma Артикул: lfm2459-7057
Розкладне крісло-шезлонг Transabed Air ComfortВідпочивайте по-новому в саду, на патіо або біля басейну на супер-комфортному розкладному кріслі Transabed з мяким матрацом-подушкою з інноваційного матеріалу Air Comfort®. Побалуйте себе повним розслабленням і навіть здрімніть в його м'яких обіймах ..
12 899 ₴
Крісло-шезлонг Transabed Coral Blue Крісло-шезлонг Transabed Coral Blue
Недоступний до замовлення
Виробник: Lafuma Артикул: lfm2459-6893
Розкладне крісло-шезлонг Transabed Air ComfortВідпочивайте по-новому в саду, на патіо або біля басейну на супер-комфортному розкладному кріслі Transabed з мяким матрацом-подушкою з інноваційного матеріалу Air Comfort®. Побалуйте себе повним розслабленням і навіть здрімніть в його м'яких обіймах ..
12 899 ₴
Крісло-шезлонг Transabed Bordeaux Крісло-шезлонг Transabed Bordeaux
Недоступний до замовлення
Виробник: Lafuma Артикул: lfm2459-3186
Розкладне крісло-шезлонг Transabed Air ComfortВідпочивайте по-новому в саду, на патіо або біля басейну на супер-комфортному розкладному кріслі Transabed з мяким матрацом-подушкою з інноваційного матеріалу Air Comfort®. Побалуйте себе повним розслабленням і навіть здрімніть в його м'яких обіймах ..
12 899 ₴
Показано з 1 по 30 із 30 (1 сторінок)