Меню
Ваш кошик

Обіднє крісло Frozen Chair 6312 16 Night Blue (631216)

Обіднє крісло Frozen Chair 6312 16 Night Blue від виробника Plust, артикул (631216)|Фото в інтерьєрі|Офіційний імпортер ➜ Вілла Ванілла
Обіднє крісло Frozen Chair 6312 16 Night Blue від виробника Plust, артикул (631216)|Фото в інтерьєрі|Офіційний імпортер ➜ Вілла Ванілла
Замовлення 5-6 тижнів
Обіднє крісло Frozen Chair 6312 16 Night Blue від виробника Plust, артикул (631216)|Фото в інтерьєрі|Офіційний імпортер ➜ Вілла Ванілла
Обіднє крісло Frozen Chair 6312 16 Night Blue від виробника Plust, артикул (631216)|Фото в інтерьєрі|Офіційний імпортер ➜ Вілла Ванілла
Обіднє крісло Frozen Chair 6312 16 Night Blue (631216)
  • Наявність: Замовлення 5-6 тижнів
  • Виробник: Plust
  • Артикул: 631216
11 616 ₴
Доступні варіанти:
Обіднє крісло Frozen Chair 6312 C2 White Обіднє крісло Frozen Chair 6312 16 Night Blue

Оригінальне обіднє крісло Frozen Chair 6312 16 Night Blue

Комфортне крісло, придатне для використання в приміщенні та на відкритому повітрі. Воно також оснащене дренажним отвором, який до того ж можна використовувати як точку для захоплення, щоб легко його пересувати. Frozen Chair виділяється своїм геометричним дизайном і доступне в різних кольорах, щоб додати характер будь-якій обстановці.

Ці крісла входять до складу колекції меблів Frozen, що з'явились наче з холоду але зберігли свої чудові властивості і функції. Ця колекція меблів створює привабливий світ ідеальних геометричних кристалів. Крісла та табурети вносять приємний контраст між зовнішніми гранями та зручністю сидіння. Меблі зі складу цієї колекції можуть бути виконані в декількох кольорових рішеннях або можуть бути такими що світяться зсередини! Додатково певні елементи можуть бути оснащені спеціальними аксесуарами відповідно до ваших потреб у меблях для кейтерингу.


Особливості та технічні параметри барного табурета Frozen Chair:
  • матеріал корпусу барного табурета: поліетилен
  • табурети доступні у декількох кольорах
  • сетрифікація CATAS
  • постачаються по 1 шт в коробці
  • вага крісла: 11 кг

Обіднє крісло Frozen Chair 6312 16 Night Blue від виробника Plust на сайті Villa-Vanilla.Com.UA можна купити або замовити просто зараз вигідно, за безготівковим розрахунком, з гарантією та швидкою доставкою. Ласкаво просимо!

Загальні характеристики
Країна виробництва:Італія

Пластикові меблі Plust – історія, яку потрібно розповісти

Колекції пластикових вуличних меблів Plust пронизані духом відкритого простору, який виходить за всі рамки та традиційні обмеження. Він охоплює всі доступні сфери і дає кожному можливість створити свій затишний куточок. Для всіх нас природно ототожнювати себе з навколишніми об'єктами. І вони про нас можуть також багато розповісти. Plust робить це, демонструючи думку поза формою. Кожен виріб – це результат захоплюючої подорожі, прогулянки морем, підкореної вершини. Це звукова пам'ять, яка осідає на шорстких або гладких поверхнях. Це світлова емоція - вона прокреслює викликаючі спогади лініями, розфарбовує їх фарбами, з яких і складається світ. Меблі Plust створені для тих, хто ставиться до життя з впевненою легкістю.

Секретний компонент Plust - нестримна цікавість

Все почалося у 2006 році з обміну ідеями між деякими помітними дизайнерами нової генерації. Це був період жвавих дискусій, що несли не просто людське спілкування та теплоту, а й культурне збагачення. Коріння бренду PLUST починається саме з цих зустрічей. Те, що спочатку здавалося викликом, згодом стало стилем компанії, що постійно розвивається. Тому що PLUST – це постійна цікавість!

Філософія Plust та пластик нового покоління

Ідеї, проекти, дизайнери, техніки, матеріали, все в PLUST Collection підпорядковане інноваційному дизайну та сучасній формі життя. Торгова марка PLUST була заснована в 2007 році як дизайнерський бренд компанії euro3plast SpA, яка на той момент була провідним виробником традиційних пластикових горщиків і кашпо з мережею дистрибуції по всьому світу і сертифікованим виробництвом на 100% розміщеним в Італії. Проект PLUST займається дослідженням можливостей пластикових матеріалів з новим баченням концепції великих кашпо, вуличних меблів та світильників. Всі проекти компанії дійсно підходять як для внутрішніх, так і зовнішніх просторів.

Моделі пластикових меблів Plust вільні від штампів. Вони засновані на переході до чисто функціонального дизайну та використання форми, яка одночасно надихає та пропонує нові способи обстановки наших житлових просторів. Особливу увагу компанія приділяє якості виготовлення, новим технологіям та повазі до навколишнього середовища. Ці деталі простежуються кожному етапі життєвого циклу продукту компанії.