Меню
Ваш кошик

Які пляжні лежаки і шезлонги для басейну купити в Києві?

Всі призи в нашому неофіційному рейтингу отримують пляжні шезлонги і лежаки для басейнів від відомих італійських і іспанських фабрик. Підібрати і обставити зону відпочинку біля басейну або відкритого водоймища зовсім не просто. Рекомендуємо враховувати той факт, що простір можна зонувати за деякими критеріями:

  • Для VIP-зони можна запропонувати комфортні шезлонги зі штучного ротанга з регульованою спинкою, адже більшу частину часу люди проводять в положенні напівлежачи, приймаючи сонячні ванни. Додатково їх можна комплектувати матрацами. Кожен гість повинен мати можливість влаштуватися в шезлонгу з максимальною зручністю, віддаючи перевагу відпочинку на відкритому повітрі.
  • Для зони відпочинку в безпосередній близькості біля води радимо звернути увагу на лежаки з текстиленом. Для них не потрібен матрац, на поверхні текстилю не утворюється цвіль і вони дуже стійкі до агресивного середовища: вода басейну, морська сіль, вітер, прямі сонячні промені. Вони дуже практичні, зручні для гостей і не вимагає спеціального догляду. Крім того їх можна складати в штабелі до 20 шт для компактного зберігання.
  • Для відкритих терас і балконів - відмінно підійдуть розкладні крісла-шезлонги. У них можна приймати сонячні ванни і дуже легко і компактно складати для зберігання.

Які особливості треба враховувати при виборі шезлонгів і лежаків для піщаного пляжу

  • Вибирайте моделі лежаків з полозами. Вони будуть не так сильно провалюватися в пісок. Їх легше переміщати з однієї локації на іншу - навіть просто волоком по піску!
  • Зверніть увагу на наявність коліщаток. вони можуть бути приховані або зовнішніми. Ця корисна особливість полегшує щоденну працю персоналу та пропонує додаткові зручності відпочиваючих.
  • Наявність додаткових опцій. Деякі моделі можуть додатково комплектуватися відкидними козирками - це звичайно не парасольки, але штука безумовно дуже корисна!
  • Подбайте про міні-столики для шезлонгів. Їх розмір повинен бути достатнім, щоб на них можна було поставити піднос з прохолодними напоями.
Лайфхак від Вилла Ванилла:

Ми 24 години на добу проводимо з нашими електронними девайсами, можна сказати практично зрослися з ними. Але на пляжі виникає необхідність заховати улюблений гаджет від прямих сонячних променів. На допомогу приходить знімна поличка для речей в деяких моделях приставних столиків. Обов'язково візьміть цю пораду - ваші гості будуть вам дуже вдячні!

Яка гарантія на пляжні лежаки для комерційного використання?

Так, вам не здалося і ви абсолютно праві! Вілла Ванілла надає гарантію на комерційне використання пляжних шезлонгів терміном від 12 до 36 місяців. Справа в тому, що в нашому каталозі такі виробники, які спеціалізуються на меблях для HoReCa. Їхня продукція завоювала визнання на пляжах Італії, Іспанії, Франції, країн Балтії. Протягом багатьох років компанії-виробники досліджували всі деталі і тонкощі експлуатації пляжних меблів, а саме лежаків і шезлонгів в "екстремальних" умовах. Підібрали відповідні матеріали і розробили модельний ряд з урахуванням ряду специфічних вимог. Тому немає причин сумніватися в надійності наших пляжних шезлонгів, а в окремих випадках ми готові розглянути і більш тривалі терміни надання гарантійних зобов'язань.