Меню
Ваш кошик

Go Green

Стиль зустрічає сучасність: S•CAB проектує майбутнє та фарбує його в зелений, захищаючи нашу планету.
S•CAB підтримує екологічну відповідальність і скорочує кількість відходів. Таким чином ініціюється ефективний процес: новий пластик не виробляється і не потрапляє в навколишнє середовище, в той же час утилізуються потенційно забруднюючі природу відходи.
Від сировини до готового виробу. Від продукту до відходів. Від відходів до переробленому матеріалу. Від переробленого матеріалу до нового продукту. Це безперервний цикл повторного використання.
Все це в колекції GO GREEN, крісла та стільці виготовлені з сертифікованого регенерованого пластика: в результаті переробки і регенерації продуктів, які завершили свій життєвий цикл, відходів і вторинної сировини. Більш того, цей пластик отримують завдяки використанню енергії з відновлюваних джерел. Це ще одна гарантія прихильності компанії до якості своїх продуктів і повчанням своїх покупців до раціонального і усвідомленого споживання.
Тепер бестселери S•CAB доступні в 'ЗЕЛЕНІЙ' версії з переробленого пластику
Колекції Lisa Technopolymer і Lady B, на додаток до культових Ginevra і Sai, хоч вони і є першими ластівками - вони тільки самий початок - спроба переступити поріг зеленого світу продуктів з переробленого пластику в сучасних стильних кольорах. І все це без будь-яких компромісів у тезніческіх стандартах міцності, довговічності і надійності.

Колекція стільців та крісел Go Green з сертифікованих вторинних матеріалів

У даній категорії немає товарів.