Для початку розберемось що таке фудкорт

Значення цього слова та розшифровка змісту дуже проста. Це зона харчування у торгово-розважальному центрі, аеропорті, вокзалі або іншій установі, де відвідувачам пропонують послуги одразу кілька різних закладів харчування зі спільним простором для трапезування. Ідея полягає в тому щоб створити комфортні умови для відвідувачів аби затримати їх в ТРЦ якомога довше. Тобто відвідувачі можуть здійснювати покупки, розважатися на ігрових майданчиках для дітей або відпочивати в лаунж-зонах, а потім всі разом користуються фаст-фудами кожен на свій смак: дітям - морозиво, пончики та інші смаколики; дорослим - піца, суші, бургери тощо.

Стільці Zebra Bicolore на фудкорті в ТРЦ

Тут задовольняються дві взаємовигідні потреби:
  • розважальні центри таким чином затримують відвідувачів з метою, щоб вони робили більше покупок;
  • кафе та ресторани намагаються надати свої послуги якомога більшій кількості гостей.

З цього випливають певні специфічні критерії вибору столів і стільців для фудкортів. Тож перейдемо до суті:

Специфіка вибору стільців для фудкорту або фастфуду

На перший погляд, меблі для фудкорта мають бути привабливі по дизайну, або такими, що запрошують саме до вашого закладу. Яскрава або спокійна кольорова гама може підсилювати інтерес до вашої кухні. Далі сама концепція швидкого харчування задає умови, щоб стільці мали зручні, але не дуже мʼякі сидіння, навіть якщо загальний стиль закладу зумовлює використання м'яких меблів, або стільців з м'якими сидіннями. Якщо мова йде про дивани та лаунж-крісла, тут також діють ті самі умови.

Крісла Lady B кафе громадського простору в ТРЦ

Яким вимогам мають відповідати стільці для фудкорта

Стільці повинні мати міцні каркаси та бути зручними для людей поважної комплекції. Тут слід зазначити, що для реалізації цієї вимоги потрібно вибирати, наприклад, як стільці з підлокітниками, так і без них. Саме останні будуть зручнішими для вказаної категорії гостей.

Стільці Alice Pop на фудкорті громадського простору в ТРЦ

Також за вимогами певних санітарних норм стільці крім відповідних сертифікацій повинні бути легкими в обслуговуванні. Тобто виготовленні з матеріалів що безпечні для людини, не мати у своєму складі токсичних барвників або інших шкідливих домішок. Також з поваги для обслуговчого персоналу, меблі повинні мати поверхні що легко відмиваються. Окрім цього поверхні та елементи стільців та столів для фудкорта повинні бути стійкими до впливу великого спектра професійних мийних засобів, якими користуються клінінгові компанії.

Які стільці для фудкорта ми пропонуємо

Серед безлічі пропозицій стільців для фудкортів ми радимо лише моделі, які дійсно були розроблені з урахуванням специфіки та найжорсткіших вимог сфери HoReCa. Тому в нашому асортименті представлені стільці відомих італійських фабрик, що створюють меблі багато десятиліть та професійно визнані лідери цієї сфери. До розгляду пропонуємо моделі таких виробників як: SCAB, Pedrali, та Nardi.

Підтвердження, визнання та використання стільців для фудкорта з нашого асортименту надаємо на прикладі меблювання головного фудкорта в ТРЦ Республіка, м.Київ.