Меню
Ваш кошик

Кавовий столик Fade 6460 U4 Stone (6460U4)

Каталог фото | Кавовий столик Fade 6460 U4 Stone (6460U4) - Кавові столики Plust | Вілла Ванілла
Новинка Замовлення 5-6 тижнів
Кавовий столик Fade 6460 U4 Stone (6460U4)
  • Наявність: Замовлення 5-6 тижнів
  • Виробник: Plust
  • Артикул: 6460U4
10 824 ₴
Доступні варіанти:
Кавовий столик Fade 6460 U0 Lava Кавовий столик Fade 6460 U4 Stone Кавовий столик Fade 8463 U1 White Light Кавовий столик Fade 6460 T9 Clay Кавовий столик Fade 6460 S4 Granite

Кавовий столик Fade 6460 U4 Stone

Цей розкішний кавовий столик має приємні плавні контури та унікальну ребристу поверхню зі спеціальною обробкою, що нагадує натуральні матеріали, такі як граніт, камінь, лава, глина та білий мармур. Столик створює ідеальний ансамбль до лаунж-крісла Fade і виготовлений з технополімеру. До столика в кольорі U1 можна додатково замовити комплект вбудованого LED-підсвічування.

Особливості вуличного кавового столика Fade:
  • матеріал столика: технополімер
  • столики доступні у 4-х кольорах
  • вага столика: 7,9 кг

Кавовий столик Fade 6460 U4 Stone Plust на сайті Villa-Vanilla.Com.UA можна купити зі знижкою, за безготівковим розрахунком, з гарантією та швидкою доставкою. Ласкаво просимо!

Загальні характеристики
Країна виробництва:Італія

Пластикові меблі Plust – історія, яку потрібно розповісти

Колекції пластикових вуличних меблів Plust пронизані духом відкритого простору, який виходить за всі рамки та традиційні обмеження. Він охоплює всі доступні сфери і дає кожному можливість створити свій затишний куточок. Для всіх нас природно ототожнювати себе з навколишніми об'єктами. І вони про нас можуть також багато розповісти. Plust робить це, демонструючи думку поза формою. Кожен виріб – це результат захоплюючої подорожі, прогулянки морем, підкореної вершини. Це звукова пам'ять, яка осідає на шорстких або гладких поверхнях. Це світлова емоція - вона прокреслює викликаючі спогади лініями, розфарбовує їх фарбами, з яких і складається світ. Меблі Plust створені для тих, хто ставиться до життя з впевненою легкістю.

Секретний компонент Plust - нестримна цікавість

Все почалося у 2006 році з обміну ідеями між деякими помітними дизайнерами нової генерації. Це був період жвавих дискусій, що несли не просто людське спілкування та теплоту, а й культурне збагачення. Коріння бренду PLUST починається саме з цих зустрічей. Те, що спочатку здавалося викликом, згодом стало стилем компанії, що постійно розвивається. Тому що PLUST – це постійна цікавість!

Філософія Plust та пластик нового покоління

Ідеї, проекти, дизайнери, техніки, матеріали, все в PLUST Collection підпорядковане інноваційному дизайну та сучасній формі життя. Торгова марка PLUST була заснована в 2007 році як дизайнерський бренд компанії euro3plast SpA, яка на той момент була провідним виробником традиційних пластикових горщиків і кашпо з мережею дистрибуції по всьому світу і сертифікованим виробництвом на 100% розміщеним в Італії. Проект PLUST займається дослідженням можливостей пластикових матеріалів з новим баченням концепції великих кашпо, вуличних меблів та світильників. Всі проекти компанії дійсно підходять як для внутрішніх, так і зовнішніх просторів.

Моделі пластикових меблів Plust вільні від штампів. Вони засновані на переході до чисто функціонального дизайну та використання форми, яка одночасно надихає та пропонує нові способи обстановки наших житлових просторів. Особливу увагу компанія приділяє якості виготовлення, новим технологіям та повазі до навколишнього середовища. Ці деталі простежуються кожному етапі життєвого циклу продукту компанії.