Меню
Ваш кошик

Крайній модуль Komodo Elemento Terminale DX/SX

Модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Tech Panama Модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Tech Panama
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.16.131
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Tech Panama Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль кутового ..
18 292 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Giungla Sunbrella® Модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Giungla Sunbrella®
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.16.140
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Giungla Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль ку..
14 756 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Ghiaccio Sunbrella® Модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Ghiaccio Sunbrella®
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.16.138
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Ghiaccio Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль к..
14 756 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Canvas Sunbrella® laminato Модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Canvas Sunbrella® laminato
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.16.170
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Canvas Sunbrella® laminato Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний м..
18 972 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Avocado Sunbrella® Модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Avocado Sunbrella®
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.16.139
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Avocado Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль ку..
14 756 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Adriatic Sunbrella® Модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Adriatic Sunbrella®
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.16.142
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Adriatic Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль к..
14 756 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Rosa Quarzo Модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Rosa Quarzo
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.16.066
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Rosa Quarzo Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль кутового ..
12 206 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Grigio Модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Grigio
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.16.163
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Grigio Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль кутового диван..
12 206 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Tech Panama Модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Tech Panama
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.10.131
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Tech Panama Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль кутовог..
18 292 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Rosa Quarzo Модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Rosa Quarzo
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.10.066
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Rosa Quarzo Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль кутовог..
12 206 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Grigio Модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Grigio
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.10.163
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Grigio Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль кутового див..
12 206 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Giungla Sunbrella® Модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Giungla Sunbrella®
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.10.140
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Giungla Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль ..
14 756 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Ghiaccio Sunbrella® Модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Ghiaccio Sunbrella®
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.10.138
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Ghiaccio Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль..
14 756 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Canvas Sunbrella® laminato Модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Canvas Sunbrella® laminato
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.10.170
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Canvas Sunbrella® laminato Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний..
18 972 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Avocado Sunbrella® Модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Avocado Sunbrella®
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.10.139
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Avocado Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль ..
14 756 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Adriatic Sunbrella® Модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Adriatic Sunbrella®
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.10.142
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Adriatic Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль..
14 756 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Tech Panama Модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Tech Panama
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.02.131
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Tech Panama Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль кутов..
18 292 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Rosa Quarzo Модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Rosa Quarzo
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.02.066
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Rosa Quarzo Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль кутов..
12 206 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Grigio Модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Grigio
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.02.163
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Grigio Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль кутового д..
12 206 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Giungla Sunbrella® Модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Giungla Sunbrella®
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.02.140
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Giungla Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модул..
14 756 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Ghiaccio Sunbrella® Модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Ghiaccio Sunbrella®
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.02.138
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Ghiaccio Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний моду..
14 756 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Canvas Sunbrella® laminato Модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Canvas Sunbrella® laminato
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.02.170
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Canvas Sunbrella® laminato Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальн..
18 972 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Avocado Sunbrella® Модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Avocado Sunbrella®
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.02.139
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Avocado Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модул..
14 756 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Adriatic Sunbrella® Модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Adriatic Sunbrella®
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.02.142
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Adriatic Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний моду..
14 756 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Tech Panama Модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Tech Panama
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.00.131
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Tech Panama Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль кутового..
18 292 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Canvas Sunbrella® laminato Модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Canvas Sunbrella® laminato
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.00.170
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Canvas Sunbrella® laminato Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний ..
18 972 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Giungla Sunbrella® Модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Giungla Sunbrella®
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.00.140
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Giungla Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль к..
14 756 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Avocado Sunbrella® Модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Avocado Sunbrella®
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.00.139
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Avocado Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль к..
14 756 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Ghiaccio Sunbrella® Модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Ghiaccio Sunbrella®
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.00.138
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Ghiaccio Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль ..
14 756 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Adriatic Sunbrella® Модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Adriatic Sunbrella®
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.00.142
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Adriatic Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль ..
14 756 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Grigio Модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Grigio
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.00.163
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Grigio Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль кутового дива..
12 206 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Rosa Quarzo Модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Rosa Quarzo
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.00.066
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Rosa Quarzo Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль кутового..
12 206 ₴
Показано з 1 по 32 із 32 (1 сторінок)