Меню
Ваш кошик

Крісло Fade 6466 S4 Granite (6466S4)

Крісло Fade 6466 S4 Granite від виробника Plust, артикул (6466S4)|Фотогалерея|Офіційний імпортер ➜ Вілла Ванілла
Крісло Fade 6466 S4 Granite від виробника Plust, артикул (6466S4)|Фотогалерея|Офіційний імпортер ➜ Вілла Ванілла
Замовлення 5-6 тижнів
Крісло Fade 6466 S4 Granite від виробника Plust, артикул (6466S4)|Фотогалерея|Офіційний імпортер ➜ Вілла Ванілла
Крісло Fade 6466 S4 Granite від виробника Plust, артикул (6466S4)|Фотогалерея|Офіційний імпортер ➜ Вілла Ванілла
Крісло Fade 6466 S4 Granite (6466S4)
  • Наявність: Замовлення 5-6 тижнів
  • Виробник: Plust
  • Артикул: 6466S4
10 030 ₴
Доступні варіанти:
Крісло Fade 6466 S4 Granite Крісло Fade 6466 T9 Clay Крісло Fade 6466 U1 White Light Крісло Fade 6466 U4 Stone

Крісло Fade 6466 S4 Granite

Це обіднє крісло має приємні плавні контури та унікальну ребристу поверхню зі спеціальною обробкою, що нагадує натуральні матеріали, такі як граніт, камінь, лава, глина та білий мармур. Сидіння виготовлене з поліетилену, а каркас на чотирьох ніжках із пофарбованого металу.

Особливості вуличного крісла Fade 6466 S4 Granite:
  • матеріал сидіння: поліетилен
  • матеріал каркасу: 4 ніжки із пофарбованого металу
  • постачається в коробці по 2 шт у розібраному вигляді
  • вага крісла: 8,8 кг

Крісло Fade 6466 S4 Granite від виробника Plust на сайті Villa-Vanilla.Com.UA можна купити або замовити просто зараз за акційною ціною, за безготівковим розрахунком, з гарантією та швидкою доставкою. Ласкаво просимо!

Загальні характеристики
Країна виробництва:Італія

Пластикові меблі Plust – історія, яку потрібно розповісти

Колекції пластикових вуличних меблів Plust пронизані духом відкритого простору, який виходить за всі рамки та традиційні обмеження. Він охоплює всі доступні сфери і дає кожному можливість створити свій затишний куточок. Для всіх нас природно ототожнювати себе з навколишніми об'єктами. І вони про нас можуть також багато розповісти. Plust робить це, демонструючи думку поза формою. Кожен виріб – це результат захоплюючої подорожі, прогулянки морем, підкореної вершини. Це звукова пам'ять, яка осідає на шорстких або гладких поверхнях. Це світлова емоція - вона прокреслює викликаючі спогади лініями, розфарбовує їх фарбами, з яких і складається світ. Меблі Plust створені для тих, хто ставиться до життя з впевненою легкістю.

Секретний компонент Plust - нестримна цікавість

Все почалося у 2006 році з обміну ідеями між деякими помітними дизайнерами нової генерації. Це був період жвавих дискусій, що несли не просто людське спілкування та теплоту, а й культурне збагачення. Коріння бренду PLUST починається саме з цих зустрічей. Те, що спочатку здавалося викликом, згодом стало стилем компанії, що постійно розвивається. Тому що PLUST – це постійна цікавість!

Філософія Plust та пластик нового покоління

Ідеї, проекти, дизайнери, техніки, матеріали, все в PLUST Collection підпорядковане інноваційному дизайну та сучасній формі життя. Торгова марка PLUST була заснована в 2007 році як дизайнерський бренд компанії euro3plast SpA, яка на той момент була провідним виробником традиційних пластикових горщиків і кашпо з мережею дистрибуції по всьому світу і сертифікованим виробництвом на 100% розміщеним в Італії. Проект PLUST займається дослідженням можливостей пластикових матеріалів з новим баченням концепції великих кашпо, вуличних меблів та світильників. Всі проекти компанії дійсно підходять як для внутрішніх, так і зовнішніх просторів.

Моделі пластикових меблів Plust вільні від штампів. Вони засновані на переході до чисто функціонального дизайну та використання форми, яка одночасно надихає та пропонує нові способи обстановки наших житлових просторів. Особливу увагу компанія приділяє якості виготовлення, новим технологіям та повазі до навколишнього середовища. Ці деталі простежуються кожному етапі життєвого циклу продукту компанії.