Меню
Ваш кошик

Крісло Hug 2382 Go Green Yellow (238222)

Крісло Hug 2382 Go Green Yellow від виробника S•CAB, артикул (238222)|Фотогалерея|Офіційний імпортер ➜ Вілла Ванілла
Замовлення 3-4 тижні
Крісло Hug 2382 Go Green Yellow (238222)
  • Наявність: Замовлення 3-4 тижні
  • Виробник: S•CAB
  • Артикул: 238222
5 368 ₴
Доступні варіанти:
Крісло Hug 2382 Go Green Antracite Крісло Hug 2382 Go Green Dove Grey Крісло Hug 2382 Go Green Caramel Крісло Hug 2382 Go Green Olive Крісло Hug 2382 Go Green Sage Крісло Hug 2382 Go Green Yellow

Вуличне крісло для ресторану Hug 2382 Go Green Yellow

Нова колекція стільців і крісел виконана в найкращих традиціях S•CAB. Відзначимо що матеріалом для її виготовлення був обраний надсучасний технополімер, але його було удосконалено за допомогою сучасного підходу на користь навколишнього середовища. Таким чином, HUG виготовляється із сертифікованого регенерованого матеріалу, що перероблений після первинного споживання.

Стільці і крісла Hug досягають найвищого етичного рівня відповідальності та беззаперечної якості, надаючи особливого шарму цій екологічній колекції. Вона на 100% підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього середовища.

Крісла HUG мають ключовий і дуже характерний елемент: між сидінням і спинкою дизайнери ввели елемент, схожий на смугу округлої форми та оздобленою рельєфним смугастим візерунком, який огортає, як обійми.

Особливості і характеристики крісла Hug 2382 Go Green:

  • каркас - монолітний технополімер армований скловолокном
  • сучасні кольори:
  • постачаються в коробках з картону по 4 шт
  • вага крісла близько 6 кг
  • штабелюються

Крісло Hug 2382 Go Green Yellow від виробника S•CAB на сайті Villa-Vanilla.Com.UA можна купити або замовити просто зараз зі знижкою, за безготівковим розрахунком, з гарантією та швидкою доставкою. Ласкаво просимо!

Загальні характеристики
Країна виробництва:Італія

Колекція стільців і крісел Hug

дизайн від студії Meneghello Paolelli

Для колекції Hug був обраний сертифікований регенерований промисловий технополімер PCR, отриманий у результаті обробки та регенерації виробничих залишків використаних матеріалів завдяки енергії з відновлюваних джерел. Таким чином цей продукт досягає найвищого рівня якості та етичного рівня. Для крісла Hug був розроблений надзвичайно характерний елемент: між сидінням і спинкою, які теж мають округлі та плавні форми, дизайнери ввели підлокітники які схожі на широкі стрічки, які огортають тебе, як обійми. Комфорт, яким можна насолоджуватися як на вулиці, так і в приміщенні, дотримуючись поважного та відповідального ставлення до обох середовищ.

«Колекція Hug являє собою консолідацію співпраці між Meneghello Paolelli та S•CAB. Це складний і амбітний проект, який почався з монококового крісла, і який має вирішувати проблему що полягає в балансі між зручністю використання та надійністю, якого потребує сучасне суспільство».

Тож в колекції доступні два варіанти:
  • ви можете вибрати версію, повністю виконану з технополімеру, яка виглядає особливо графічно та красиво з усіх кутів зору, що визначається рельєфним смугастим мотивом уздовж підлокітників;
  • або більш витончений, з додаванням подушки для сидіння та м’яких підлокітників, обтягнутих тканиною, для посилення ефекту обволікаючого комфорту.

Технічно Hug — це монокок із технополімеру, але насправді це гнучка система, у якій компоненти комбінуються для створення різних конфігурацій стільця та крісла. Розроблений для використання назовні, він також добре підходить для внутрішніх приміщень, з можливістю покриття деяких його частин тканиною. Увага до декоративного аспекту, а не на шкоду функціональності, підкріплюється пропозицією нових варіантів текстилю. Користувацю пропонується вибір м’яких відтінків, від нейтральних до світло-блакитних і бісквітних кольорів. Також чорно-білих, зроблених цікавими завдяки ефекту меланжу та хвилястих перетікань. Можна вибрати серед різноманітних пропозицій також крісла у поєднанні з м'якими чистинами (сидіння та/або підлокітники), для яких на додаток до стандартних кольорів (льон, сіро-бежевий, антрацит, гірчично жовтий та оливковий), S•CAB пропонує два нових кольори: зелена шавлія та карамель.

Італійська компанія SCAB Design виробляє меблі з 1957 року.

На сьогоднішній день гордість компанії полягає в виробничих потужностях, які забезпечують неперевершену якість. Тридцять інжекційних машин дозволяють виробляти всі вироби з полікарбонату, поліпропілену та інших полімерів на одній фабриці.

Стиль життя - чудовий дизайн

Дизайн який ми любимо, з 1957 року.

Великий модельний ряд, увага до деталей і повага до традицій, роблять SCAB Design символом італійського виробництва. Різноманітні моделі створюються на основі принципів поєднання природної краси і функціональності. Бездоганна якість і витончений стиль прикрасять як домашній внутрішній інтер'єр, так і змусять привернути до себе увагу відвідувачів комерційних закладів всередині і назовні.

SCAB Design і переробка

Планування виробничих процесів також включає в себе проектування екологічно стабільного майбутнього.

Всі меблі SCAB Design ідеально підходять для вторинної переробки, оскільки їх окремі компоненти можна швидко впорядкувати для утилізації. Кожен пластиковий елемент має ідентифікаційне маркування відповідно до ISO11469: 2001 і має прості інструкції по переробці. Вся продукція SCAB може на 100% перероблятися.

Вся продукція SCAB Design на 100% виготовлена в Італії

Ми самовиражаємось, змінюючи простір навколо себе.

Об'єкти, що наповнюють наше життя, дійсно відображають наш характер, настрій і передають наше бачення навколишнього світу. SCAB Design створює меблі з урахуванням одного простого, але основоположного принципу, який полягає в тому, щоб спробувати створити такі меблі, щоб їми хотілося користуватися кожен день.