Меню
Ваш кошик

Крісло Lady B Pop 2598 Red (2598VN-T9-78)

Крісло Lady B Pop 2598 Red від виробника S•CAB, артикул (2598VN-T9-78)|Фотогалерея товарів|Офіційний імпортер ➜ Вілла Ванілла
Замовлення 3-4 тижні
Крісло Lady B Pop 2598 Red (2598VN-T9-78)
  • Наявність: Замовлення 3-4 тижні
  • Виробник: S•CAB
  • Артикул: 2598VN-T9-78
14 300 ₴
Доступні варіанти:
Крісло Lady B Pop 2598 Blue Крісло Lady B Pop 2598 Jade Green Крісло Lady B Pop 2598 Red Крісло Lady B Pop 2598 Dove Grey Крісло Lady B Pop 2598 Light Blue

Офісне крісло на коліщатках Lady B Pop 2598 Red

Особливо підходить для облаштування домашнього офісу. Це версія крісел Lady B з оббивкою та основою з чотирма спицями з коліщатками або без них. Ергономічне монолітне м'яке сидіння огортає елегантністю та комфортом тих, хто просто проходить повз або на зустріч, а також тих, хто залишається працювати цілий день. Широка палітра кольорів дозволяє налаштувати простір відповідно до вашого стилю.

Відмінні риси офісних крісел Lady B Pop 2598:
  • основа на чотирьох спицях з коліщатками
  • колір основи - чорний
  • оббивка: текстиль T9-78
  • призначене для використання всередині приміщення
  • не штабелюється

Крісло Lady B Pop 2598 Red від виробника S•CAB на сайті Villa-Vanilla.Com.UA можна купити або замовити просто зараз під замовлення за каталогом, за безготівковим розрахунком, з гарантією та швидкою доставкою. Ласкаво просимо!

Загальні характеристики
Країна виробництва:Італія

Італійська компанія SCAB Design виробляє меблі з 1957 року.

На сьогоднішній день гордість компанії полягає в виробничих потужностях, які забезпечують неперевершену якість. Тридцять інжекційних машин дозволяють виробляти всі вироби з полікарбонату, поліпропілену та інших полімерів на одній фабриці.

Стиль життя - чудовий дизайн

Дизайн який ми любимо, з 1957 року.

Великий модельний ряд, увага до деталей і повага до традицій, роблять SCAB Design символом італійського виробництва. Різноманітні моделі створюються на основі принципів поєднання природної краси і функціональності. Бездоганна якість і витончений стиль прикрасять як домашній внутрішній інтер'єр, так і змусять привернути до себе увагу відвідувачів комерційних закладів всередині і назовні.

SCAB Design і переробка

Планування виробничих процесів також включає в себе проектування екологічно стабільного майбутнього.

Всі меблі SCAB Design ідеально підходять для вторинної переробки, оскільки їх окремі компоненти можна швидко впорядкувати для утилізації. Кожен пластиковий елемент має ідентифікаційне маркування відповідно до ISO11469: 2001 і має прості інструкції по переробці. Вся продукція SCAB може на 100% перероблятися.

Вся продукція SCAB Design на 100% виготовлена в Італії

Ми самовиражаємось, змінюючи простір навколо себе.

Об'єкти, що наповнюють наше життя, дійсно відображають наш характер, настрій і передають наше бачення навколишнього світу. SCAB Design створює меблі з урахуванням одного простого, але основоположного принципу, який полягає в тому, щоб спробувати створити такі меблі, щоб їми хотілося користуватися кожен день.

Публікації і проекти з цим товаром

Олександр 03 Dec 0 237
Що таке Viva Magenta? Усе про Viva Magenta, колір року 2023 Нетрадиційний відтінок для нетрадиційного часуКолір року Pantone, Viva Magenta 18-750, вібрує бадьорістю та енергією. Це відтінок, укоріне..