Що таке Viva Magenta?

Усе про Viva Magenta, колір року 2023

Нетрадиційний відтінок для нетрадиційного часу

Колір року Pantone, Viva Magenta 18-750, вібрує бадьорістю та енергією. Це відтінок, укорінений у природі, що походить від родини червоних і виражає новий сигнал сили. Viva Magenta — сміливий і безстрашний, пульсуючий колір, насиченість якого сприяє радісному й оптимістичному святкуванню, створенню нового наративу.

Цьогорічний «Колір року» є потужним і надихає. Це анімований червоний, який насолоджується чистою радістю, заохочує до експериментів і самовираження без обмежень, електризуючий і безмежний відтінок, який виявляється як виразне твердження. PANTONE 18-1750 Viva Magenta вітає будь-кого і кожного з таким же запалом до життя та бунтарським духом. Це колір, який є сміливим, сповненим розуму та включає в себе все.

Viva Magenta - колір року 2023 за версією Pantone

Яскраво-червоний тон із нюансами, який представляє баланс між теплим і холодним, PANTONE 18-1750 Viva Magenta також є гібридним кольором, який комфортно поєднує фізичне та віртуальне в нашому багатовимірному світі. Це наполегливий, але не агресивний, карміновий червоний, який не домінує сміливо, а натомість використовує підхід «кулак в оксамитовій рукавичці». Випромінюючи динамізм, PANTONE 18-1750 Viva Magenta — це трансформуючий червоний тон, здатний стимулювати дизайн до створення більш позитивного майбутнього.

Значення Viva Magenta

Коли ми збалансовуємо наше цифрове та фізичне життя, ми продовжуємо зростати й цінувати світ природи. Колір року 2023 визнає наше тяжіння до природних кольорів, оскільки рухи навколо зміни клімату, сталого розвитку та захисту землі зростають.

Значення кольору Viva Magenta, колір 2023 року за версією Pantone

Під час цьогорічного процесу відбору «Колір року» компанія Pantone спостерігала підвищену цінність і обізнаність про природу, представлену незліченними тенденціями стилю життя. Ми додаємо в наші домівки більше живих речей, таких як рослини, квіти, живі стіни та реставраційні відкриті простори. Ми знаходимо нове задоволення від подорожей, спорту та відпочинку на природі після призупинення цих заходів під час пандемії. Ми ретельніше захищаємо своє тіло внаслідок криз у сфері охорони здоров’я — ми прагнемо застосовувати та споживати надійні життєдайні інгредієнти. Усі ці тенденції способу життя говорять про серцевість природних сил.

Походження кольору Viva Magenta, колір 2023 року за версією Pantone

Органічне походження Viva Magenta походить від жука кошеніль. Ця комаха виробляє барвник кармін, один із найцінніших, найсильніших і найяскравіших із сімейства природних барвників. Червоний тон Viva Magenta з’єднує нас із первозданною матерією, вбираючи в нас споконвічний сигнал сили.

Колір року 2023 поєднує в собі насиченість, теплоту та силу природних матерій із багатими, відкритими горизонтами цифрового світу. Результатом є відтінок червоного, який розширює наші горизонти автентичності. Метавсесвіт створює для нас нові можливості для самовираження, а незвичайна сила духу Viva Magenta надихає нас робити це з впевненістю та хоробрістю.

Психологія Viva Magenta Color

Червоні - це потужні кольори, які прославляють життя. Яскраво-червоний колір Viva Magenta врівноважує сміливість із відчуттям веселощів. Ця динамічна суміш випромінює бунтарство, але не на шкоду м’якості. Він втілює вираження лютої грації, надихаючи нас проявляти впевненість і людяність. Цифровий простір прискорив глобалізацію, і, як наслідок, ми міцніше пов’язані один з одним, ніж будь-коли раніше. Ми ніколи не можемо повністю зрозуміти, що ховається під поверхнею друзів і незнайомих людей, яких ми зустрічаємо, але ми завжди можемо працювати над тим, щоб поглибити нашу емпатію. Колір року 2023 говорить про наше бажання приймати нові виклики та пробувати нетрадиційність, зустрічаючи інших із співчуттям.

Viva Magenta пропонує нам впевненість і мотивацію, необхідні для того, щоб витримати довгострокові руйнівні події. Три роки пандемії, стикаючись з війною, нестабільною економікою, соціальними заворушеннями, збоями в ланцюжках поставок і зростаючими змінами клімату, нам потрібно вилікуватися. І все одно нам потрібно знайти мотивацію продовжувати. Тут Viva Magenta покриває нас одночасно силою та витонченістю та відправляє у світ із запалом, якого ми так прагнули.

Як використовувати Viva Magenta

Viva Magenta в домі та інтер'єрі

Як використовувати колір Viva Magenta, колір 2023 року за версією Pantone

Сміливі дизайнери можуть використати всю силу кольору року як оксамитовий диван або лакована стіна. Ті, хто бажає більш нейтрального будинку, можуть використовувати його як яскравий колір. Як скульптурний освітлювальний прилад із муранського скла чи вражаюча квіткова композиція з ікебани, що підкреслює абсолютно нейтральну їдальню, або сяюче абстрактне полотно чи проекція NFT у білому вході, Viva Magenta містить багато драматизму в невеликій дозі.

Viva Magenta в графічному дизайні

Як використовувати колір Viva Magenta в графічному дизайні, колір 2023 року за версією Pantone

Сучасні споживачі проводять більшу частину свого дня, дивлячись на екран, де візуальне зображення має тенденцію до блідого та нейтрального кольору. Дизайнери, які шукають колір, який пронизує цей простір, знайдуть Колір року 2023 захоплюючим рішенням. Бренд, який використовує Viva Magenta, демонструє, що він безстрашний, привабливий і дивиться на світ нетрадиційно, щоб запропонувати нові рішення.