Меню
Ваш кошик

Крісло Miss B Antishock 2690 Transparent (2690100)

Крісло Miss B Antishock 2690 Transparent від виробника S•CAB, артикул (2690100)|Фото в інтерьєрі|Офіційний імпортер ➜ Вілла Ванілла
Крісло Miss B Antishock 2690 Transparent (2690100)
  • Наявність: На складі
  • Виробник: S•CAB
  • Артикул: 2690100
4 708 ₴
Доступні варіанти:
Крісло Miss B Antishock 2690 Glossy White Крісло Miss B Antishock 2690 Transparent Крісло Miss B Antishock 2690 Transparent Orange Крісло Miss B Antishock 2690 Transparent Red Крісло Miss B Antishock 2690 Glossy White Крісло Miss B Antishock 2690 Glossy Red

Крісло Miss B Antishock 2690 Transparent


Модель Miss B 2690 на чотирьох металевих ніжках з трубчастої сталі діаметром 16 мм і полікарбонатного (Makrolon®) монолітного сидіння ідеально підійде для створення незабутнього інтер'єру ресторану, вуличного кафе або затишної домашньої обстановки. Крісло Miss B 2690 Antishock призначене для використання всередині приміщення.


Makrolon® - це термопластик, призначений для дуже широких областей застосування. Він використовується в медичних приладах, автомобільних фарах, спортивному спорядженні, електроніці, окулярах, світлодіодному освітленні, для архітектурного скління і в багатьох багатьох інших.


Ключові переваги полімерних матеріалів Makrolon® від компанії Covestro


  • Надійність: полікарбонат Makrolon® дуже міцний, але при цьому дуже легкий матеріал
  • Термостійкість: цей матеріал володіє вогнестійкістю в широкому температурному діапазоні
  • Прозорість: насолоджуйтеся видатними оптичними характеристиками, а також особливою гамою кольорів
  • Спеціалізованість: полімери Makrolon® схвалені для використання в контакті з харчовими продуктами, а також в медицині

Крісло Miss B Antishock 2690 Transparent від виробника S•CAB на сайті Villa-Vanilla.Com.UA можна купити або замовити просто зараз зі знижкою, за безготівковим розрахунком, з гарантією та швидкою доставкою. Ласкаво просимо!

Загальні характеристики
Країна виробництва:Італія

Італійська компанія SCAB Design виробляє меблі з 1957 року.

На сьогоднішній день гордість компанії полягає в виробничих потужностях, які забезпечують неперевершену якість. Тридцять інжекційних машин дозволяють виробляти всі вироби з полікарбонату, поліпропілену та інших полімерів на одній фабриці.

Стиль життя - чудовий дизайн

Дизайн який ми любимо, з 1957 року.

Великий модельний ряд, увага до деталей і повага до традицій, роблять SCAB Design символом італійського виробництва. Різноманітні моделі створюються на основі принципів поєднання природної краси і функціональності. Бездоганна якість і витончений стиль прикрасять як домашній внутрішній інтер'єр, так і змусять привернути до себе увагу відвідувачів комерційних закладів всередині і назовні.

SCAB Design і переробка

Планування виробничих процесів також включає в себе проектування екологічно стабільного майбутнього.

Всі меблі SCAB Design ідеально підходять для вторинної переробки, оскільки їх окремі компоненти можна швидко впорядкувати для утилізації. Кожен пластиковий елемент має ідентифікаційне маркування відповідно до ISO11469: 2001 і має прості інструкції по переробці. Вся продукція SCAB може на 100% перероблятися.

Вся продукція SCAB Design на 100% виготовлена в Італії

Ми самовиражаємось, змінюючи простір навколо себе.

Об'єкти, що наповнюють наше життя, дійсно відображають наш характер, настрій і передають наше бачення навколишнього світу. SCAB Design створює меблі з урахуванням одного простого, але основоположного принципу, який полягає в тому, щоб спробувати створити такі меблі, щоб їми хотілося користуватися кожен день.

Публікації і проекти з цим товаром

Олександр 21 Oct 0 2223
Переваги прозорих стільців для ресторанів та готелівМи знайшли п'ять переваг що привели прозорі стільці до шаленої популярності в сфері гостинності:По-перше вони не "захаращують" простір. Навіть в..