Переваги прозорих стільців для ресторанів та готелів

Ми знайшли п'ять переваг що привели прозорі стільці до шаленої популярності в сфері гостинності:

По-перше вони не "захаращують" простір.

Навіть в залах для конференцій і банкетів, з посадкою від ста чоловік і більше, така кількість стільців з прозорого полікарбонату не буде здаватися масивним. Ваш інтер'єр залишиться легким і ненав'язливим, і навіть повітря буде здаватися більш прозорим.

Прозорі пластикові стільці Titi для ресторанів та конференц-залів

Стільці з полікарбонату - це свято для будь-якого заходу або важливої події, свята або конференції.

Не секрет, що передбачити кожен формат заходів у вашому готелі чи ресторані складно. Але якщо додавши всього лише потрібний текстиль або фіто-дизайн, ви легко зможете перетворити залу з ділового стилю в святковий, ви станете цікаві будь-якій івент-агенції вашого міста. А легкі та ненав'язливі стільці стануть родзинкою інтер'єру.

Прозорі крісла для ресторанів та конференц-залів

Для кафе, ресторанів та готелів такі стільці - ознака сучасного інтер'єру.

Полікарбонат, який використовується в меблевому виробництві - високотехнологічний продукт. І ваші гості точно оцінять, що ви намагаєтеся йти в ногу з часом. І навіть якщо у вас немає можливості змінити повністю весь інтер'єр, прозорі стільці розбавлять будь-які грубі текстури (масив дерева, бетон і ін.) і додадуть нове дихання вашому закладу.

Прозорі стільці Igloo для ресторанів та кафе

Легкість - найважливіша перевага прозорих стільців для ресторанів

Можливість швидко пересувати меблі, не витрачаючи багато зусиль - мрія будь-якого керівника. Адже як правило, чоловічих рук в закладі завжди менше, ніж жіночих. Прозорі стільці зазвичай мають вагу 3-4 кг, легко штабелюються і працювати з ними - одне задоволення.

Прозорі табурети з полікарбонату для ресторанів та кафе

І нарешті такі стільці мають ідеальне співвідношення "якість-ціна"

Якщо перед вами стоїть завдання купити прозорі стільці для готелю чи ресторану, то зовсім не обов'язково резервувати для цього річний бюджет на покупку меблів. Надійний міцний стілець можна придбати за ціною від 1500 грн, вам всього лише потрібно визначитися який він повинен бути: обідній або барний; на металевому каркасі, дерев'яному каркасі або з монолітного полікарбонату; повністю прозорий або з димчастим відтінком, наприклад.

Прозорі стільці Zebra для ресторанів та кафе

А тепер найголовніше: всі прозорі стільці, фото яких розміщені в цьому матеріалі, ви можете замовити у нас, з гарантією на комерційне використання і швидкої логістикою.