Меню
Ваш кошик

Alfa

Шезлонг Alfa Tortora Tortora Шезлонг Alfa Tortora Tortora
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40416.10.124
Пляжний шезлонг Alfa Tortora TortoraКаркас шезлонга виготовлений з поліпропілену та інноваційних фарбуючіх добавок, стійких до ультрафіолетового випромінювання. Конструкція шезлонгів серії Alfa продумана для зручного і максимально компактного зберігання. Регульована спинка має чотири фіксованих поло..
10 170 ₴
Шезлонг Alfa Bianco Tortora Шезлонг Alfa Bianco Tortora
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40416.00.124
Пляжний шезлонг Alfa Bianco TortoraКаркас шезлонга виготовлений з поліпропілену та інноваційних фарбуючіх добавок, стійких до ультрафіолетового випромінювання. Конструкція шезлонгів серії Alfa продумана для зручного і максимально компактного зберігання. Регульована спинка має чотири фіксованих полож..
9 245 ₴
Шезлонг Alfa Bianco Blue Шезлонг Alfa Bianco Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40416.00.112
Пляжний шезлонг Alfa Bianco BlueКаркас шезлонга виготовлений з поліпропілену та інноваційних фарбуючіх добавок, стійких до ультрафіолетового випромінювання. Конструкція шезлонгів серії Alfa продумана для зручного і максимально компактного зберігання. Регульована спинка має чотири фіксованих положенн..
9 245 ₴
Шезлонг Alfa Bianco Bianco Шезлонг Alfa Bianco Bianco
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40416.00.108
Пляжний шезлонг Alfa Bianco BiancoКаркас шезлонга виготовлений з поліпропілену та інноваційних фарбуючіх добавок, стійких до ультрафіолетового випромінювання. Конструкція шезлонгів серії Alfa продумана для зручного і максимально компактного зберігання. Регульована спинка має чотири фіксованих по..
9 245 ₴
Шезлонг Alfa Bianco Beige Шезлонг Alfa Bianco Beige
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40416.00.115
Пляжний шезлонг Alfa Bianco BeigeКаркас шезлонга виготовлений з поліпропілену та інноваційних фарбуючіх добавок, стійких до ультрафіолетового випромінювання. Конструкція шезлонгів серії Alfa продумана для зручного і максимально компактного зберігання. Регульована спинка має чотири фіксованих положен..
9 245 ₴
Шезлонг Alfa Antracite Trama Antracite Шезлонг Alfa Antracite Trama Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40416.02.116
Пляжний шезлонг Alfa Antracite Trama AntraciteКаркас шезлонга виготовлений з поліпропілену та інноваційних фарбуючіх добавок, стійких до ультрафіолетового випромінювання. Конструкція шезлонгів серії Alfa продумана для зручного і максимально компактного зберігання. Регульована спинка має чотири фіксо..
10 707 ₴
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)