"Шезлонг" - це крісло, а точніше з французького chaise longue - довгий стілець, іноді також вживається слово "лонгшез". Це спеціальне легке крісло з можливістю приймати два положення сидячи і напівлежачи (або напівсидячи - кому як подобається :-)). У лежаку ж основним (робочим) становищем, крім двох перерахованих вище, є горизонтальна позиція для прийняття сонячних ванн і комфортного відпочинку біля басейну. Напевно це і є той принциповий момент, який відрізняє ці два різновиди меблів для відпочинку. Чи не станемо наполягати на 100% правильному назві, а спробуємо з'ясувати

Які основні відмінності і характерні особливості лежаків і шезлонгів

 • лежаки мають більш низьку висоту посадки. Це обумовлено тим, що призначені вони для відпочинку лежачи
 • як правило лежаки комплектуються коліщатками для збільшення мобільності.
 • лежаки можуть мати додаткові опції: підлокітники, навісний козирок від сонця, приставних або висувний столик для напоїв.
 • спинка має кілька фіксованих положень по куту нахилу
 • застосовуються переважно в HoReCa-сегменті: аквапарки, зони басейнів і пляжі готелів, громадські пляжі; преміальні моделі (колекції) порадують своїм комфортом домашніх користувачів. • шезлонги мають як правило складну конструкцію, що дозволяє їх компактно зберігати або складати для транспортування або подорожей
 • мають більш високу посадку: 40-45 см, завдяки чому деякі моделі можуть використовуватися як обідні крісла.
 • застосовуються як для домашнього використання: відпочинок в саду, біля басейну, на терасі; так і для корпоративного: балкони готельних номерів, басейни.


Основні критерії успішного вибору пляжних лежаків

Підбираючи відповідний для себе варіант, потрібно орієнтуватися на деякі важливі критерії:
 • Мета покупки. При виборі шезлонга для дому та саду варто орієнтуватися на більш комфортні моделі: вони можуть відрізнятися наявністю опцій, більш якісними матеріалами виконання, комплектацією матрацами, а також чохлами для зберігання. А ось для громадських місць або для здачі в оренду на міських пляжах варто звернути увагу на лежаки, що відрізняються практичністю і мобільністю. Тут однозначно будуть у виграші лежаки з можливістю штабелювання, з вбудованими коліщатками і відкидним сонцезахисним тентом.

 • Ремонтопридатність пляжних меблів. Якщо ви не збираєтеся міняти шезлонги щороку, то краще відразу орієнтуватися на продукцію відомих фабрик, якість яких перевірена часом. Не приховуємо, що чим дешевше виріб, тим менше шансів його відремонтувати. Щоб не потрапити в халепу перед покупкою варто ознайомитися з сайтом компанії виробника. Переконатися в наявності і доступності змінних запасних частин, інструкцій з розбирання та заміни знімних компонентів.

 • Гарантія на комерційне використання. Не будемо приховувати для багатьох пляжів цей пункт є чимось з області фантастики. У гонитві за низькою ціною керуючі пляжами часто не звертають увагу на те, що їм доводиться докуповувати неякісні шезлонги щорічно і кожен наступний місяць їх стає все більше. А ось купуючи пляжні лежаки і шезлонги відомих італійських, іспанських або французьких фабрик ви отримуєте ще гарантійні зобов'язання строком від 12 до 60 місяців в залежності від модельного ряду. При цьому термін експлуатації деяких моделей може досягати 8-10 років.

Які лежаки краще купити для піщаного пляжу

Ще одна порада для сфери HoReCa, що стосується використання шезлонгів на морському узбережжі. Щоб ніжки не тонули в пухкому піску були спеціально придумані лежаки на полозах. У нашому каталозі з такою функцією представлені такі моделі як Vela від SCAB (Італія), Eva Pro від Balliu (Іспанія), Alfa і Omega від Nardi (Італія). Крім того, що ніжки не провалюються в пісок, обслуговуючий персонал пляжу або відпочиваючі будуть їм вдячні, за можливість просто волочити по піску лежак до місця його установки.


Наша компанія представляє на ваш вибір найширший асортимент шезлонгів і лежаків від найвідоміших і перевірених виробників. Ми впевнені в гідній якості їх продукції і нам не страшно гарантувати це якість в довгостроковій перспективі! Ми розуміємо важливість ваших фінансових вкладень і при виникненні будь-яких питань, пов'язаних з експлуатацією, ремонтом, заміною лежаків і шезлонгів, а також комплектацією додатковими частинами ви можете розраховувати на нашу повноцінну підтримку.

Переглянути всі пляжні меблі, а також шезлонги і лежаки можна тут.