Серед питань, що стоять перед готельєрами при облаштуванні пляжної зони безумовно виникають муки вибору шезлонгів. Пройдемося по цьому списку питань і уточнимо ряд деталей.

 

Пляжні шезлонги Atlantico Bianco та допоміжні столики Pop від Nardi

 

Ціна пляжного лежака або "дорого-за-недорого"

 

   Класичний варіант, який кожен готельєр вирішує в залежності від безлічі факторів: бюджету, інвестицій, кон'юнктури ринку, конкуренції і багато чого іншого. Але всі без винятку хочуть, щоб у них були "найкращі", "не такі як у конкурентів", "особливі», «не схожі на будь-які" або навпаки "схожі на ось ті". І при цьому, щоб ціна була не вище середнього чека в ресторані.


   На ринку України існують шезлонги і лежаки в цінових діапазонах від 30 до 300 або навіть до скільки завгодно євро за штуку. Ми завжди позиціонувалися на середину цього діапазону. За багато років ми побачили і протестували безліч моделей, вивчили і відзначили як найкращі сторони і якості, так і найгірші моменти всіх без винятку моделей. Цим безцінним досвідом ми готові поділитися з нашими клієнтами.

 

Італійські шезлонги Alfa Antracite від Nardi

 

Як купити шезлонги і заощадити?

 

   Всім відомо, що для того, щоб отримати хорошу ціну, потрібно купити більшу кількість товару. Якщо ви керуєте пляжем на двісті і більше місць, то у вас всі козирі на руках і можете бути впевнені, що ціну буде надано найкращу - телефонуйте нам не зволікаючи (050) 469-59-01. Якщо ж вам потрібно купити від двох штук до декількох десятків для приватного готелю - у вас більше можливостей для маневру. Наприклад ви можете купити два дорогих або вибрати більш бюджетні, але вже 4 штуки на ту ж саму суму - у нас ви знайдете будь-який з цих варіантів.

 

Італійські контрактні шезлонги Omega Bianco від Nardi з персоналізацією

 

Чи потрібно купувати шезлонги для пляжу що були у використанні?

 

   Крім гри з кількістю, можливі варіанти з якістю (якщо ви не цінуєте свої або інвестора гроші), то можете купувати самі бюджетні або навіть ті що були у використанні шезлонги. Вони продаються і купуються як витратний матеріал, без гарантії, без зобов'язань і пропозицій таких безліч. Недолік цього методу - дуже низька якість товару. Відповідно вони приходять в непридатність щомісяця, збільшуючи ваш бюджет на додаткову закупівлю нових замість тих що стали непридатними. Причому якщо в перший сезон цей відсоток буде досить маленьким, близько 5-7%, то вже в наступний рік ви отримаєте близько 30-50% негідних лежаків в залежності від їх первісного стану! Це дуже серйозні цифри, над якими варто замислитися одразу.
   Замість цього варіанту ми пропонуємо 24 місяці гарантії на пляжні шезлонги Nardi і 12 місяців на лежаки Garden4You.

Пляжні шезлонги Atlantico Antracite • Купити італійські контрактні шезлонги NardiПлетені шезлонги зі штучного ротангу Wicker • Купити шезлонги з регульованою спинкою Garden4You

Навіщо пляжним шезлонгам потрібні матраци!?

 

   Хочемо розвінчати міф про те, що потрібно обов'язково використовувати матраци. З нашого досвіду це потрібно робити тільки в двох-трьох випадках. Наприклад, якщо у вас дерев'яні або металеві (ковані) шезлонги з твердою поверхнею для лежання або якщо ви купуєте для себе і крім вас або членів вашої родини матрацем більше ніхто не буде користуватися. Зауважимо, що і матраци в таких випадках повинні бути відповідної якості і виконані з відповідних тканин і наповнювачів. Найчастіше їх вартість в таких випадках може бути порівняна з вартістю самого шезлонга. Крім цього дерев'яні шезлонги потребують додаткового догляду: два рази на рік легке шліфування і просочення маслом.

 

Ідеальні пляжні шезлонги

 

   Кращим варіантом для громадського пляжу або зони басейну в готелі ми вважаємо італійські пляжні шезлонги Nardi з текстилем Plastitex® (текстилен), покликаним замінити використання матраців.
Незаперечні переваги:

  • феноменальна стійкість до УФ-випромінювання. Можете бути впевненими, що навіть самі яскраві кольори цих тканин (більше 100 колірних рішень) не потьмяніють зчасом.
  • гігієнічність і екологічність, підтверджена європейським сертифікатом CATAS. Тканина абсолютно не вбирає вологу і в результаті не утворюється цвіль. Шезлонги з такою тканиною легко обслуговуються: миття, чистка звичайними миючими засобами і водою.
  • зроблені без використання шкідливих для людини формальдегідів і важких металів, що так само підтверджено CATAS. Всі лежаки і шезлонги Nardi можуть використовуватися без матраців.

   Сподіваємося, що цей огляд буде корисний вам. Можливо не всі аспекти нам вдалося розкрити повністю, тому ми будемо раді почути вашу думку і коментарі.