Серед питань, що стоять перед готельєрами при облаштуванні пляжної зони безумовно виникають муки вибору шезлонгів. Пройдемося по цьому списку питань і уточнимо ряд деталей.

 

Пляжні шезлонги Atlantico Bianco та допоміжні столики Pop від Nardi

 

Ціна пляжного лежака або "дорого-за-недорого"

 

   Класичний варіант, який кожен готельєр вирішує в залежності від безлічі факторів: бюджету, інвестицій, кон'юнктури ринку, конкуренції і багато чого іншого. Але всі без винятку хочуть, щоб у них були "найкращі", "не такі як у конкурентів", "особливі», «не схожі на будь-які" або навпаки "схожі на ось ті". І при цьому, щоб ціна була не вище середнього чека в ресторані.


   На ринку України існують пляжні шезлонги і лежаки в цінових діапазонах від 30 до 300 або навіть до скільки завгодно євро за штуку. Ми завжди позиціонувалися на середину цього діапазону. За багато років ми побачили і протестували безліч моделей, вивчили і відзначили як найкращі сторони і якості, так і найгірші моменти всіх без винятку моделей. Цим безцінним досвідом ми готові поділитися з нашими клієнтами.

 

Італійські шезлонги Alfa Antracite від Nardi

 

Як купити шезлонги і заощадити?

 

   Всім відомо, що для того, щоб отримати хорошу ціну, потрібно купити більшу кількість товару. Якщо ви керуєте пляжем на двісті і більше місць, то у вас всі козирі на руках і можете бути впевнені, що ціну буде надано найкращу - телефонуйте нам не зволікаючи (050) 469-59-01. Якщо ж вам потрібно купити від двох штук до декількох десятків для приватного готелю - у вас більше можливостей для маневру. Наприклад ви можете купити два дорогих або вибрати більш бюджетні, але вже 4 штуки на ту ж саму суму - у нас ви знайдете будь-який з цих варіантів.

 

Італійські контрактні шезлонги Omega Bianco від Nardi з персоналізацією

 

Чи потрібно купувати шезлонги для пляжу що були у використанні?

 

   Крім гри з кількістю, можливі варіанти з якістю (якщо ви не цінуєте свої або інвестора гроші), то можете купувати самі бюджетні або навіть ті що були у використанні шезлонги. Вони продаються і купуються як витратний матеріал, без гарантії, без зобов'язань і пропозицій таких безліч. Недолік цього методу - дуже низька якість товару. Відповідно вони приходять в непридатність щомісяця, збільшуючи ваш бюджет на додаткову закупівлю нових замість тих що стали непридатними. Причому якщо в перший сезон цей відсоток буде досить маленьким, близько 5-7%, то вже в наступний рік ви отримаєте близько 30-50% негідних лежаків в залежності від їх первісного стану! Це дуже серйозні цифри, над якими варто замислитися одразу.
   Замість цього варіанту ми пропонуємо 24 місяці гарантії на пляжні шезлонги Nardi і 12 місяців на лежаки Garden4You.

Пляжні шезлонги Atlantico Antracite • Купити італійські контрактні шезлонги NardiПлетені шезлонги зі штучного ротангу Wicker • Купити шезлонги з регульованою спинкою Garden4You

Навіщо пляжним шезлонгам потрібні матраци!?

 

   Хочемо розвінчати міф про те, що потрібно обов'язково використовувати матраци. З нашого досвіду це потрібно робити тільки в двох-трьох випадках. Наприклад, якщо у вас дерев'яні або металеві (ковані) шезлонги з твердою поверхнею для лежання або якщо ви купуєте для себе і крім вас або членів вашої родини матрацем більше ніхто не буде користуватися. Зауважимо, що і матраци в таких випадках повинні бути відповідної якості і виконані з відповідних тканин і наповнювачів. Найчастіше їх вартість в таких випадках може бути порівняна з вартістю самого шезлонга. Крім цього дерев'яні шезлонги потребують додаткового догляду: два рази на рік легке шліфування і просочення маслом.

 

Ідеальні пляжні шезлонги

 

   Кращим варіантом для громадського пляжу або зони басейну в готелі ми вважаємо італійські пляжні шезлонги Nardi з текстилем Plastitex® (текстилен), покликаним замінити використання матраців.
Незаперечні переваги:

  • феноменальна стійкість до УФ-випромінювання. Можете бути впевненими, що навіть самі яскраві кольори цих тканин (більше 100 колірних рішень) не потьмяніють зчасом.
  • гігієнічність і екологічність, підтверджена європейським сертифікатом CATAS. Тканина абсолютно не вбирає вологу і в результаті не утворюється цвіль. Шезлонги з такою тканиною легко обслуговуються: миття, чистка звичайними миючими засобами і водою.
  • зроблені без використання шкідливих для людини формальдегідів і важких металів, що так само підтверджено CATAS. Всі пляжні шезлонги Nardi можуть використовуватися без матраців.

   Сподіваємося, що цей огляд буде корисний вам. Можливо не всі аспекти нам вдалося розкрити повністю, тому ми будемо раді почути вашу думку і коментарі.