Меню
Ваш кошик

Садове крісло Kate Lagoon Blue (730246)

Каталог фото | Садове крісло Kate Lagoon Blue (730246) - Крісло Kate Fermob | Вілла Ванілла
Замовлення 6-8 тижнів
Садове крісло Kate Lagoon Blue (730246)
 • Наявність: Замовлення 6-8 тижнів
 • Виробник: Fermob
 • Артикул: 730246
20 750 ₴

Вуличне садове крісло Kate Lagoon Blue


З цим твором Patrick Jouin по-новому дивиться на своє перше знакове творіння крісло Facto, яке вперше увійшло до каталогу Fermob ще в 1998 році. Це крісло для відпочинку на відкритому повітрі з простим силуетом і виготовлене з єдиного матеріалу - м'якої листової сталі . Дизайнер використовує всі властивості матеріалу, щоб створити приємне, елегантне, просте і привітне крісло, яке є практичним і зручним.

Спинка з суцільного сталевого листа акуратно прилягає до конструкції каркасу, має складну систему неправильних перфорацій, які гармонійно розтікаються по поверхні. Загальний дизайн заграє з високою модою, щоб досягти публіки, вимогливої до вишуканої естетики.


Основні характеристики металевого крісла Kate:
 • матеріали: сталева рама і спинка
 • декор: перфорована суцільна спинка
 • штабелювання: до 4 шт (висота штабелю: 1,1 м)
 • посилена захисна обробка для зовнішнього використання
 • порошкове покриття для тривало захисту від УФ-випромінювання


 • Розміри: 57 x 57 x H79.5 см
 • Колір: lagoon blue (блакитна лагуна)
 • Вага: 8,8 кг

Садове крісло Kate Lagoon Blue Fermob (730246) на сайті Villa-Vanilla.Com.UA можна купити дешево, за безготівковим розрахунком, з гарантією та швидкою доставкою. Ласкаво просимо!

Загальні характеристики
Країна виробництва:Франція

Представляємо французьку компанію Fermob, з її неперевершеними ноу-хау у виробництві металевих меблів, аксесуарів, зовнішнього освітлення, в поєднанні з чудовим почуттям дизайну, різноманіття кольорів, філософії радості життя, яка завойовує популярність у всьому світі. Продукція Fermob була історично задумана для готельного та ресторанного бізнесу, розкішних готелів та пляжів на Лазурному березі Франції. Компанія Fermob докладає особливих зусиль для досліджень в галузі матеріалознавства та способів обробки матеріалів, які дозволяють виготовляти надзвичайно зносостійкі вуличні меблі.


Де використовуються вуличні меблі Fermob


Оскільки облаштування терас та відкритих майданчиків мають ключове значення як для приватних, так для громадських закладів, вони повинні бути персоналізованими, привабливими й продуманими в цілому. З контрактними меблями Fermob можна втілити найяскравіші та індивідуальні дизайн-проекти. В асортименті Fermob маємо все для того, щоб створити цілісний проект включаючи вуличні меблі, пледи, покривала й подушки, світильники. У портфоліо Fermob є рішення для багатьох типів відкритих просторів: тераси ресторанів, зелені дахи, зони відпочинку, балкони, басейни, пляжі, міські сади й громадські площі.


Для кого призначені дизайнерські вуличні меблі Fermob

для професіоналів, від професіоналів, й повсюди


Для професіоналів готельного бізнесу та громадського харчування, дизайнерів громадських просторів, архітекторів торгових і бізнес-центрів, ландшафтних дизайнерів, власників міських бістро, пляжних готелів на морському узбережжі. А також тих, хто вітає публіку на відкритому повітрі. Хто проектує відкриті простори. Хто хоче кращого для своїх клієнтів.


Наша пропозиція для всіх вас.