Меню
Ваш кошик
Ми відновили роботу і працюємо в особливому режимі! Готові обговорювати і виконувати ваші замовлення 💙💛

Складаний стілець Dune Nutmeg (120114)

Каталог фото | Складаний стілець Dune Nutmeg (120114) - Стілець Dune Fermob | Вілла Ванілла
Замовлення 6-8 тижнів
Складаний стілець Dune Nutmeg (120114)
  • Наявність: Замовлення 6-8 тижнів
  • Виробник: Fermob
  • Артикул: 120114
5 543 ₴
Доступні варіанти:
Складаний стілець Dune Cotton White Складаний стілець Dune Russet Складаний стілець Dune Nutmeg Складаний стілець Dune Storm Grey Складаний стілець Dune Carrot Складаний стілець Dune Paprika Складаний стілець Dune Steel Grey Складаний стілець Dune Liquorice Складаний стілець Dune Chili Складаний стілець Dune Lagoon Blue Складаний стілець Dune Anthracite Складаний стілець Dune Rosemary Складаний стілець Dune Honey Складаний стілець Dune Cactus
Купити

Складаний стілець Dune Nutmeg


Колекція Dune створена Паскалем Мургом і є саме підтвердженням та засвідченням унікальних навичок та ноу-хау Фермоб. Два роки вдосконалення були необхідні для досягнення потрібного рівня натягу в тканині. Нарешті було досягнуто оптимального рівня комфорту і втілено саме в моделі Dune. Це є ексклюзивною пропозицією від Fermob.

Як і сучасне переосмислення стільця Bistro, Dune пропонує виняткову легкість і комфорт. За свою більше ніж 15-ти річну історію крісло Dune зберегло свою первісну форму, але насправді було повністю трансформоване (жодної деталі не залишилися від оригінальної моделі). Дійсно, Dune продовжує адаптуватись і дивувати, знову і знову!


Основні характеристики вуличного стільця 1900:
  • Каркас: алюміній з багатошаровими захисними покриттями
  • Спинка і сидіння: текстилен - мʼяка синтетична тканина для вуличного застосування
  • Захисне порошкове покриття для неперевершеної стійкості до УФ-випромінювання


  • Розміри: 45 x 40 x H86 см
  • Колір: nutmeg (мускатний горіх)
  • Вес: 4,6 кг
Загальні характеристики
КраїнаФранція

Представляємо французьку компанію Fermob, з її неперевершеними ноу-хау у виробництві металевих меблів, аксесуарів, зовнішнього освітлення, в поєднанні з чудовим почуттям дизайну, різноманіття кольорів, філософії радості життя, яка завойовує популярність у всьому світі. Продукція Fermob була історично задумана для готельного та ресторанного бізнесу, розкішних готелів та пляжів на Лазурному березі Франції. Компанія Fermob докладає особливих зусиль для досліджень в галузі матеріалознавства та способів обробки матеріалів, які дозволяють виготовляти надзвичайно зносостійкі вуличні меблі.


Де використовуються вуличні меблі Fermob


Оскільки облаштування терас та відкритих майданчиків мають ключове значення як для приватних, так для громадських закладів, вони повинні бути персоналізованими, привабливими й продуманими в цілому. З контрактними меблями Fermob можна втілити найяскравіші та індивідуальні дизайн-проекти. В асортименті Fermob маємо все для того, щоб створити цілісний проект включаючи вуличні меблі, пледи, покривала й подушки, світильники. У портфоліо Fermob є рішення для багатьох типів відкритих просторів: тераси ресторанів, зелені дахи, зони відпочинку, балкони, басейни, пляжі, міські сади й громадські площі.


Для кого призначені дизайнерські вуличні меблі Fermob

для професіоналів, від професіоналів, й повсюди


Для професіоналів готельного бізнесу та громадського харчування, дизайнерів громадських просторів, архітекторів торгових і бізнес-центрів, ландшафтних дизайнерів, власників міських бістро, пляжних готелів на морському узбережжі. А також тих, хто вітає публіку на відкритому повітрі. Хто проектує відкриті простори. Хто хоче кращого для своїх клієнтів.


Наша пропозиція для всіх вас.