Меню
Ваш кошик

Стілець Zebra 2273 Transparent (2273CR100)

Стілець Zebra 2273 Transparent від виробника S•CAB, артикул (2273CR100)|Завнішній вигляд|Офіційний імпортер ➜ Вілла Ванілла
Замовлення 3-4 тижні
Стілець Zebra 2273 Transparent (2273CR100)
  • Наявність: Замовлення 3-4 тижні
  • Виробник: S•CAB
  • Артикул: 2273CR100
4 368 ₴
Доступні варіанти:
Стілець Zebra 2273 Transparent Стілець Zebra 2273 Transparent Smoke Стілець Zebra 2273 Glossy White Стілець Zebra 2273 Glossy White Satin Brass

Стілець Zebra Antishock 2273 Transparent


Модель Zebra 2273 Antishock на чотирьох ніжках з трубчастої сталі діаметром 11 мм і полікарбонатного (Makrolon®) монолітного сидіння ідеально підійде для створення інтер'єру ресторану, кафе або затишної домашньої обстановки. Стілець Zebra 2273 Antishock призначений для використання всередині приміщення.


Makrolon® - це термопластик, створений для дуже широких областей застосування. Він використовується в медичних приладах, автомобільних фарах, спортивному спорядженні, електроніці, окулярах, світлодіодному освітленні, для архітектурного скління і в багатьох багатьох інших.


Ключові переваги полімерних матеріалів Makrolon® від компанії Covestro


  • Надійність: полікарбонат Makrolon® дуже міцний, але при цьому дуже легкий матеріал
  • Термостійкість: цей матеріал володіє вогнестійкістю в широкому температурному діапазоні
  • Прозорість: насолоджуйтеся видатними оптичними характеристиками, а також особливою гамою кольорів
  • Спеціалізованість: полімери Makrolon® схвалені для використання в контакті з харчовими продуктами, а також в медицині

Стілець Zebra 2273 Transparent від виробника S•CAB на сайті Villa-Vanilla.Com.UA можна купити або замовити просто зараз зі знижкою, за безготівковим розрахунком, з гарантією та швидкою доставкою. Ласкаво просимо!

Загальні характеристики
Країна виробництва:Італія

Італійська компанія SCAB Design виробляє меблі з 1957 року.

На сьогоднішній день гордість компанії полягає в виробничих потужностях, які забезпечують неперевершену якість. Тридцять інжекційних машин дозволяють виробляти всі вироби з полікарбонату, поліпропілену та інших полімерів на одній фабриці.

Стиль життя - чудовий дизайн

Дизайн який ми любимо, з 1957 року.

Великий модельний ряд, увага до деталей і повага до традицій, роблять SCAB Design символом італійського виробництва. Різноманітні моделі створюються на основі принципів поєднання природної краси і функціональності. Бездоганна якість і витончений стиль прикрасять як домашній внутрішній інтер'єр, так і змусять привернути до себе увагу відвідувачів комерційних закладів всередині і назовні.

SCAB Design і переробка

Планування виробничих процесів також включає в себе проектування екологічно стабільного майбутнього.

Всі меблі SCAB Design ідеально підходять для вторинної переробки, оскільки їх окремі компоненти можна швидко впорядкувати для утилізації. Кожен пластиковий елемент має ідентифікаційне маркування відповідно до ISO11469: 2001 і має прості інструкції по переробці. Вся продукція SCAB може на 100% перероблятися.

Вся продукція SCAB Design на 100% виготовлена в Італії

Ми самовиражаємось, змінюючи простір навколо себе.

Об'єкти, що наповнюють наше життя, дійсно відображають наш характер, настрій і передають наше бачення навколишнього світу. SCAB Design створює меблі з урахуванням одного простого, але основоположного принципу, який полягає в тому, щоб спробувати створити такі меблі, щоб їми хотілося користуватися кожен день.

Публікації і проекти з цим товаром

Олександр 21 Oct 0 2218
Переваги прозорих стільців для ресторанів та готелівМи знайшли п'ять переваг що привели прозорі стільці до шаленої популярності в сфері гостинності:По-перше вони не "захаращують" простір. Навіть в..