Меню
Ваш кошик

Вуличні крісла для кафе

Комфортні вуличні крісла для кафе, барів і ресторанів гуртом і в роздріб


Пропонуємо купити наші зручні вуличні крісла для літніх майданчиків ресторанів, немов вишукану страву від шефа. Кажуть, що якщо в ресторані смачно і недорого годують, то і сидіти гості будуть на чому завгодно. Однак ціна це лише маленька частина правди. Адже є люди-гурмани, які приділяють набагато більше часу самим стравам. А крім цього затишній обстановці і особливій атмосфері закладу. Необхідно надати їм такі умови, коли вони не зможуть відмовити собі в ще одному делікатесі. Якщо ваш заклад красивий і смачний, дозвольте собі зробити його ще і зручним за допомогою наших вуличних меблів.


Якісні меблі для літніх майданчиків міських кафе і терас ресторанів від імпортера


В нашому асортименті є крісла, стільці для літніх кафе та вуличні барні стільці на будь-який смак, колір, стиль, матеріал: металеві, дерев'яні, пластикові, з ротангу а також комбінації різних матеріалів. Виділимо своєю особливою ​​практичністю зручні крісла зі штучного ротанга від нашого улюбленого виробника Garden4You. Якщо стоїть завдання обставити терасу або літник максимально швидко і бути впевненим, що меблі прослужать мінімум 5 років, то це саме ті меблі - перевірено десятками реалізованих проектів. Переконайтеся в нашому Портфоліо.


Обідні вуличні крісла для терас кафе з доставкою по Україні


Дуже важливо щоб обідні крісла були не надто м'якими, щоб гостям не потрібно було тягтися до столу. І в той же час вони повинні бути досить зручними для того, щоб гостям було приємно перебувати у вашому закладі тривалий час, допомагаючи таким чином вашому персоналу збільшувати середній чек. І найголовніша характеристика вуличних крісел - практичність. Звичайно щоб меблі служили довго потрібен догляд, але наші крісла готові до експлуатації прямо з коробки! Так само в нашому асортименті є подушки і пледи для ваших гостей


Вуличні крісла для кафе і ресторану європейської якості


Всі наші меблі зі штучного ротангу, пластика або металу пройшли перевірку часом і користуються неодмінним успіхом в кращих меблевих салонах Європи. Це підтверджено відповідними сертифікатами і дає можливість використовувати такі меблі в закладах громадського харчування. Замовляйте тільки якісні вуличні меблі, щоб зробити ваші інвестиції надійними і високо прибутковими.

Вуличне крісло Horizon Safran Вуличне крісло Horizon Safran
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9001-9441
Вуличне крісло для терас і кафе Horizon Safran Lafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличне крісло Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві крісла для вуличних терас і кафе оснащені поперечною планкою з заднього боку спинки, що дуже полегшує пер..
Вуличне крісло Horizon Terre Cuite Вуличне крісло Horizon Terre Cuite
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9001-9078
Вуличне крісло для терас і кафе Horizon Terre Cuite Lafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличне крісло Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві крісла для вуличних терас і кафе оснащені поперечною планкою з заднього боку спинки, що дуже полегшу..
Вуличне крісло Horizon Noisette Вуличне крісло Horizon Noisette
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9001-9077
Вуличне крісло для терас і кафе Horizon Noisette Lafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличне крісло Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві крісла для вуличних терас і кафе оснащені поперечною планкою з заднього боку спинки, що дуже полегшує п..
Вуличне крісло Horizon Pearl Вуличне крісло Horizon Pearl
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9001-9076
Вуличне крісло для терас і кафе Horizon Pearl Lafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличне крісло Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві крісла для вуличних терас і кафе оснащені поперечною планкою з заднього боку спинки, що дуже полегшує перс..
Вуличне крісло Horizon Storm Grey Вуличне крісло Horizon Storm Grey
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9001-9075
Вуличне крісло для терас і кафе Horizon Storm Grey Lafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличне крісло Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві крісла для вуличних терас і кафе оснащені поперечною планкою з заднього боку спинки, що дуже полегшує..
Крісло-гойдалка Folio Rocking Agave Крісло-гойдалка Folio Rocking Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40298.16.000
Розкішне крісло-гойдалка з відкидною спинкою Folio Rocking Agave Італійська компанія Nardi не перестає нас дивувати і захоплювати своїми новими моделями. Ось і в цьому сезоні з'явилася ціла серія новинок під загальною назвою Folio. Продовжує серію крісло-гойдалка Folio Rocking, що спеціально приз..
6 020 ₴
Крісло-гойдалка Folio Rocking Tabacco Крісло-гойдалка Folio Rocking Tabacco
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40298.53.000
Розкішне крісло-гойдалка з відкидною спинкою Folio Rocking Tabacco Італійська компанія Nardi не перестає нас дивувати і захоплювати своїми новими моделями. Ось і в цьому сезоні з'явилася ціла серія новинок під загальною назвою Folio. Продовжує серію крісло-гойдалка Folio Rocking, що спеціально пр..
6 020 ₴
Крісло-гойдалка Folio Rocking Antracite Крісло-гойдалка Folio Rocking Antracite
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40298.02.000
Розкішне крісло-гойдалка з відкидною спинкою Folio Rocking Antracite Італійська компанія Nardi не перестає нас дивувати і захоплювати своїми новими моделями. Ось і в цьому сезоні з'явилася ціла серія новинок під загальною назвою Folio. Продовжує серію крісло-гойдалка Folio Rocking, що спеціально ..
6 020 ₴
Крісло-гойдалка Folio Rocking Bianco Крісло-гойдалка Folio Rocking Bianco
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40298.00.000
Розкішне крісло-гойдалка з відкидною спинкою Folio Rocking Bianco Італійська компанія Nardi не перестає нас дивувати і захоплювати своїми новими моделями. Ось і в цьому сезоні з'явилася ціла серія новинок під загальною назвою Folio. Продовжує серію крісло-гойдалка Folio Rocking, що спеціально при..
6 020 ₴
Крісло Folio Tabacco Крісло Folio Tabacco
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40300.53.000
Розкішне крісло для відпочинку з відкидною спинкою Folio Tabacco Італійська компанія Nardi не перестає нас дивувати і захоплювати своїми новими моделями. Ось і в цьому сезоні з'явилася ціла серія новинок під загальною назвою Folio. Відкриває серію крісло-реклайнер Folio, що спеціально призначене ..
4 720 ₴
Крісло Folio Agave Крісло Folio Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40300.16.000
Розкішне крісло для відпочинку з відкидною спинкою Folio Agave Італійська компанія Nardi не перестає нас дивувати і захоплювати своїми новими моделями. Ось і в цьому сезоні з'явилася ціла серія новинок під загальною назвою Folio. Відкриває серію крісло-реклайнер Folio, що спеціально призначене дл..
4 720 ₴
Крісло Folio Antracite Крісло Folio Antracite
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40300.02.000
Розкішне крісло для відпочинку з відкидною спинкою Folio Antracite Італійська компанія Nardi не перестає нас дивувати і захоплювати своїми новими моделями. Ось і в цьому сезоні з'явилася ціла серія новинок під загальною назвою Folio. Відкриває серію крісло-реклайнер Folio, що спеціально призначен..
4 720 ₴
Крісло Folio Bianco Крісло Folio Bianco
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40300.00.000
Розкішне крісло для відпочинку з відкидною спинкою Folio Bianco Італійська компанія Nardi не перестає нас дивувати і захоплювати своїми новими моделями. Ось і в цьому сезоні з'явилася ціла серія новинок під загальною назвою Folio. Відкриває серію крісло-реклайнер Folio, що спеціально призначене д..
4 720 ₴
Крісло Remind 3735 Beige Крісло Remind 3735 Beige
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 3735be
Крісло для вуличного кафе Remind 3735 Beige За словами самого дизайнера Еудженіо Квітллета (Eugeni Quitllet) Remind - це нагадування. Дивлячись на його звивисті лінії спливають в пам'яті стільці кінця 19-го століття з гнутого дерева. Але цей спогад оманливий, тому що Remind нагадує те, чого ви ні..
3 960 ₴
Вуличне крісло Captain Вуличне крісло Captain
-15 % Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 205772
Вуличне крісло зі штучного ротангу Captain - дуже лаконічне доповнення садових меблів із колекції Captain. Воно зручне і легке. А також дуже невибагливе до догляду. Основні параметри і особливості крісла для тераси Captain Розміри крісла: 56 x 64 x H87 cм каркас: алюміній плетіння: шт..
4 500 ₴ 5 300 ₴
Крісло Costa Agave Крісло Costa Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40244.16.000.06
Вуличне крісло для кафе Costa AgaveМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: агава (agave/agave)Особливості крісел для кафе Nardi Costa:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для виготовленн..
2 409 ₴
Крісло Bora Agave Крісло Bora Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40242.16.000.06
Вуличне крісло для кафе Bora AgaveМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: агава (agave/agave)Особливості крісел для кафе Nardi Bora:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для виготовлення ..
2 409 ₴
Крісло Riva Agave Крісло Riva Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40246.16.000.06
Вуличне крісло для кафе Riva AgaveМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: агава (agave/agave)Особливості крісел для кафе Nardi Riva:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для виготовлення ..
2 475 ₴
Крісло Trill Rosa Bouquet Крісло Trill Rosa Bouquet
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40250.08.000
Крісло для кафе Trill Rosa BouquetМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: рожевий (pink / rose bouquet)Особливості стільців з підлокітниками Nardi Trill:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувал..
2 508 ₴
Крісло Trill Grigio Крісло Trill Grigio
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40250.03.000
Крісло для кафе Trill GrigioМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна;Колір: сірий (grey / grigio)Особливості стільців з підлокітниками Nardi Trill:- штабельований;- матова обробка;- нековзаючі ніжки;Гранична вага: 120 кгГарантійний термін: 24 місяці Матеріали, що використовувались для вигото..
2 508 ₴
Виробник: Garden4You Артикул: 18628
Оригінальне вуличне крісло Bambus Розміри: 56 x 66 x H95 см сидіння і спинка: текстилен колір: бежевий каркас: алюміній фарбування: імітація натурального бамбуку Додаткова інформація про крісло для кафе Bambus: Крісла витривкі до перепаду температур і вологості штабел..
3 498 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Agave Rosa Quarzo Модульне крісло Komodo Poltrona Agave Rosa Quarzo
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.16.066
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Agave Rosa Quarzo Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до УФ-вип..
13 167 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Agave Grigio Модульне крісло Komodo Poltrona Agave Grigio
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.16.163
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Agave Grigio Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до УФ-випромін..
13 167 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Tortora Rosa Quarzo Модульне крісло Komodo Poltrona Tortora Rosa Quarzo
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.10.066
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Tortora Rosa Quarzo Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до УФ-в..
13 167 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Tortora Grigio Модульне крісло Komodo Poltrona Tortora Grigio
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.10.163
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Tortora Grigio Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до УФ-випром..
13 167 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Antracite Rosa Quarzo Модульне крісло Komodo Poltrona Antracite Rosa Quarzo
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.02.066
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Antracite Rosa Quarzo Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до УФ..
13 167 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Antracite Grigio Модульне крісло Komodo Poltrona Antracite Grigio
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.02.163
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Antracite Grigio Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до УФ-випр..
13 167 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Bianco Grigio Модульне крісло Komodo Poltrona Bianco Grigio
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.00.163
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Bianco Grigio Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до УФ-випромі..
13 167 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Bianco Rosa Quarzo Модульне крісло Komodo Poltrona Bianco Rosa Quarzo
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.00.066
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Bianco Rosa Quarzo Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до УФ-ви..
13 167 ₴
Крісло Emi 2342 Anthracite Крісло Emi 2342 Anthracite
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234281
Вуличне крісло Emi 2342 Anthracite Вся лінійка стільців і крісел Emi відмінно зарекомендувала себе на контрактному ринку завдяки своєму стриманому виду і простим чітким лініям. Каркас, спинка і сидіння повністю виготовлені з технополімера, а характерна перфорація робить Emi ідеальним вибором для ..
1 782 ₴
Крісло Emi 2342 Olive Green Крісло Emi 2342 Olive Green
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234256
Вуличне крісло Emi 2342 Olive Green Вся лінійка стільців і крісел Emi відмінно зарекомендувала себе на контрактному ринку завдяки своєму стриманому виду і простим чітким лініям. Каркас, спинка і сидіння повністю виготовлені з технополімера, а характерна перфорація робить Emi ідеальним вибором для..
1 782 ₴
Крісло Emi 2342 Light Blue Крісло Emi 2342 Light Blue
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234262
Вуличне крісло Emi 2342 Light Blue Вся лінійка стільців і крісел Emi відмінно зарекомендувала себе на контрактному ринку завдяки своєму стриманому виду і простим чітким лініям. Каркас, спинка і сидіння повністю виготовлені з технополімера, а характерна перфорація робить Emi ідеальним вибором для ..
1 782 ₴
Крісло Emi 2342 Linen Крісло Emi 2342 Linen
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234211
Вуличне крісло Emi 2342 Linen Вся лінійка стільців і крісел Emi відмінно зарекомендувала себе на контрактному ринку завдяки своєму стриманому виду і простим чітким лініям. Каркас, спинка і сидіння повністю виготовлені з технополімера, а характерна перфорація робить Emi ідеальним вибором для викор..
1 782 ₴
Крісло Emi 2342 Tortora Крісло Emi 2342 Tortora
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234215
Вуличне крісло Emi 2342 Tortora Вся лінійка стільців і крісел Emi відмінно зарекомендувала себе на контрактному ринку завдяки своєму стриманому виду і простим чітким лініям. Каркас, спинка і сидіння повністю виготовлені з технополімера, а характерна перфорація робить Emi ідеальним вибором для вик..
1 782 ₴
Крісло Emi 2342 Light Grey Крісло Emi 2342 Light Grey
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234282
Вуличне крісло Emi 2342 Light Grey Вся лінійка стільців і крісел Emi відмінно зарекомендувала себе на контрактному ринку завдяки своєму стриманому виду і простим чітким лініям. Каркас, спинка і сидіння повністю виготовлені з технополімера, а характерна перфорація робить Emi ідеальним вибором для ..
1 782 ₴
Крісло Emi 2342 Terracotta Крісло Emi 2342 Terracotta
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234273
Вуличне крісло Emi 2342 Terracotta Вся лінійка стільців і крісел Emi відмінно зарекомендувала себе на контрактному ринку завдяки своєму стриманому виду і простим чітким лініям. Каркас, спинка і сидіння повністю виготовлені з технополімера, а характерна перфорація робить Emi ідеальним вибором для ..
1 782 ₴
Крісло Kate 2340 Anthracite Крісло Kate 2340 Anthracite
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234081
Вуличне крісло Kate 2340 Anthracite Прямолінійне, але стримане; чисті, рішучі лінії; ергономічне та зручне. Завдяки спеціальній формі ніжок було створено унікальне технічне рішення, завдяки якому крісла з технополімеру Kate ідеально укладаються без зазорів під час штабелювання, дозволяючи при цьо..
1 930 ₴
Крісло Kate 2340 Light Blue Крісло Kate 2340 Light Blue
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234062
Вуличне крісло Kate 2340 Light Blue Прямолінійне, але стримане; чисті, рішучі лінії; ергономічне та зручне. Завдяки спеціальній формі ніжок було створено унікальне технічне рішення, завдяки якому крісла з технополімеру Kate ідеально укладаються без зазорів під час штабелювання, дозволяючи при цьо..
1 930 ₴
Крісло Kate 2340 Light Grey Крісло Kate 2340 Light Grey
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234082
Вуличне крісло Kate 2340 Light Grey Прямолінійне, але стримане; чисті, рішучі лінії; ергономічне та зручне. Завдяки спеціальній формі ніжок було створено унікальне технічне рішення, завдяки якому крісла з технополімеру Kate ідеально укладаються без зазорів під час штабелювання, дозволяючи при цьо..
1 930 ₴
Крісло Kate 2340 Tortora Крісло Kate 2340 Tortora
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: SCAB Design Артикул: 234015
Вуличне крісло Kate 2340 Tortora Прямолінійне, але стримане; чисті, рішучі лінії; ергономічне та зручне. Завдяки спеціальній формі ніжок було створено унікальне технічне рішення, завдяки якому крісла з технополімеру Kate ідеально укладаються без зазорів під час штабелювання, дозволяючи при цьому ..
1 930 ₴
Показано з 1 по 40 із 137 (4 сторінок)