Ми дуже любимо Львів за його гостинність, за каву, настрій і неповторний колорит. Для нас велике щастя бути потрібним в такій непростій справі, як меблювання літніх терас кафе та расторанів у цьому місті. Отже запрошуємо оцінити наш внесок у створення краси і комфорту для гостей та мешканців цього чудового міста.

Реберня. Цього разу вже на Стрийській.

Якщо ви були у Львові та не були в Реберні - то ви не були у Львові. Тут дизайнери підібрали металеві стільці і крісла з асортименту італійської фабрики Scab Design. Саме модель Si-Si Barcode що нагадує решітку завдяки вертикальним прорізам дуже пасує до цього закладу. Що скажете?

Заклади Львів з літнім майданчиком

Ресторани з відкритими терасами Львів

Lviv Croissants (Львівські круасани) - національна мережа пекарень

Так звісно цих закладів вже дуже багато і саме тому що кожен ранок ми починаємо із запашної кави та смачненького круасана. Якщо б там не було смачно, то наврядчи Lviv Croissants стали б такими популярними вже далеко за межами міста Лева. Тож коли побачите впізнаваний логотип цих закладів і стильні крісла Remind від італійських майстрів Pedrali знайте - тут дуже смачно.

Заклади Львів з літнім майданчиком

Dominos - Піцерія №1 в Україні

Куштуйте піцу від цієї мережі на свіжому повітрі в затишному сквері. Погодовитривкі крісла Trill та вуличні столи з композитного технополімеру Clip від італійської компанії Nardi дуже пасують до строгої кольорової гами закладу.

Ресторани з літнім майданчиком Львів

Ресторани з літнім майданчиком

Так само куди ж подітися без найсмачніших ролів і суши від Mamenori

Цей заклад на затишній вулиці в самому центрі Львова прийдеться до смаку поціновувачам японської кухні. На компактній терасі для гостей запропонують найсмачніші суші і роли та розмістять на столиках та кріслах з оцінкованої сталі Si-Si Dots від італійців SCAB Design. Окремо відзначимо стильні стільниці з HPL в кольорі чорний мармур та трикутні стільниці в кольорі кортен. Стільниці закріплені на базі Tripe - виглядає дуже оригінально і стильно. А вам як?

Ресторани з терасами Львів

Ресторани з відкритими терасами Львів

Французькі канікули

Чи дійсно це Львів? Чи ви заблукали десь в середмісті Парижа? Самі ці дуже стильні вуличні стільці на алюмінієвому каркасі Bambus Bistrot створюють неймовірну атмосферу французького бістро в центрі Львова.

Міський ресторан Львів

Міський ресторан з відкритим майданчиком Львів